Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat bugün kuzum ama kaset test yaptım şimdi negatif
Kuzu kaset test ne bilmiyorum fakat arkadaşların dediği gibi 1-2 gün daha bekle yap .Ben 10 gün beklemiştim İnanmamıştım eşime dedim sende al yap ya test yanlış gösteriyorsa yani o kadar umudum yoktu .Erken gebelikle normal test almıştı eşim. Erken gebeliği akşam yaptım. Diğerini sabahina. Sonra baktım hepsi kırmızı çizgi sağlık ocağına gidip kan verdim
Rabbim hayırlısıyla nasip etti

Senin testinde baya belli canım. Bende o da yok. Hayırlısı olsun inşallah canım benim

İnşallah canim benim. Adet olmazsam yarın sabah tekrar test yaparım. Nasibimizde ne varsa o artık

Senin testinde baya belli canım. Bende o da yok. Hayırlısı olsun inşallah canım benim
Bak dedikleri gibi geç döllenme olabilir umudunu kaybetme. Bazimizin 28 bazimizin 30 gün oluyor .Birde benim yumurtlama dışında döllenme olmuştu ona çok şaşırdım ben.Cidden bazen akışına bırakmak lazım. Stres en büyük düşman

Haklısın canım bekleyip göreceğiz bakalım regl olacak miyim

çizgi görmekte çok kötüyüm baştan söyleyeyim. Görmedim şuan için. geç döllenme olacak, yükselecek o değer, gelecek o çift çizgi
Bende aynı şeyi düşünüyorum :) erken gebelikte gördük normal şuan kaset test ilk idrar ile yapılmadı ama ben net baktığımda yine görüyorum yada beni gözler bozuk

Canımcım bi daha yapsana bugün bakalım nasıl çıkacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…