Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kizlar testlerim böyle bembeyaz. Ama henüz regl yok. Ümidimi kesmicem. Nedense düşündüğüm kadar da üzülmedim. Varsa da yoksa da hayırlısı olsun inşallah 😍
@Papatyamelo @NurSu-14Ocak @HappyMutlu pr3nses21 pr3nses21 @Eflatun1Kelebek @dceke @Venev Hayat su Hayat su @Mucize1357 @PrensesAriel R Random3 G Gzmyts53
Etiket istediniz hepiniz alın negatif bı etiket🤣 unutyuhum varsa kusura bakmayın 😍❤️
Kuzum tabii ki üzülme zaten, daha regl olana kadar zaman var. Olmasa da önümüze bakıcaz mücadeleye devam 🥰 inşallah sonradan gösterir kendini bebiş. Kaç günün var?
Evetttttttt nur topu gibi bir kistim var bu ay elendim kızlar öyle üzgünüm ki anlatamam kana bile ihtiyaç duyması doktor adet 2 ci gün gel bana dedi ağlamamak için zor tutuyorum kendimi ilk bebeğimi kaybettigimde bebeğinden akalan parça kiste çevirmişti ve 9 ay kist yüzünden çok çektim rabbim hayırlısını versin adet yok hala 2 ci gebeligimide kaybettim kist yüzünden hayırlısı Allah'tan çok üzgünüm rabbim bekleyen herkesi bu ay. Mujdelesin dualarimdasiniz kızlar 🤲🥺
Canım kist varken hamile kalan da var. Zaten tedavisi de çok kolay. İlaç falan vermedi mi doktorun?

Günaydın kızlarrr 🙋🏻‍♀️ Dün kan vermiştim bugün sonuç çıkmış 🥰 kan değerim 40 🥰 sanırım çok yeni ondan silik çıkıyordu 🥰 kişileri nasıl etiketliyoruz bulamadım ama HelloKittyciğim haberin olsun tatlım 🥲
İnşallah sağlıkla ilerler 🤲 ilk gebeliğim olacak. Allah isteyen herkese naspi etsin inşallah sağlıkla alalım bebeklerimizi kucağımıza 🥰🥰🥰

Günaydın kızlarrr 🙋🏻‍♀️ Dün kan vermiştim bugün sonuç çıkmış 🥰 kan değerim 40 🥰 sanırım çok yeni ondan silik çıkıyordu 🥰 kişileri nasıl etiketliyoruz bulamadım ama HelloKittyciğim haberin olsun tatlım 🥲
İnşallah sağlıkla ilerler 🤲 ilk gebeliğim olacak. Allah isteyen herkese naspi etsin inşallah sağlıkla alalım bebeklerimizi kucağımıza 🥰🥰🥰
Hayırlı olsun canim sağlıkla ilerlesin insallah çok sevindim 😊

Günaydın kizlar testlerim böyle bembeyaz. Ama henüz regl yok. Ümidimi kesmicem. Nedense düşündüğüm kadar da üzülmedim. Varsa da yoksa da hayırlısı olsun inşallah 😍
@Papatyamelo @NurSu-14Ocak @HappyMutlu pr3nses21 pr3nses21 @Eflatun1Kelebek @dceke @Venev Hayat su Hayat su @Mucize1357 @PrensesAriel R Random3 G Gzmyts53
Etiket istediniz hepiniz alın negatif bı etiket🤣 unutyuhum varsa kusura bakmayın 😍❤️
Canım hiç üzülme, regl tarihine kadar beklemek lazım hiç sıkma canını 🥰 inşallah sen de çift çizgiyi göreceksin bu ay çok aminnnnn 🤲🤲🤲

pr3nses21 pr3nses21 M MiuLego kızlar bir bakın ama yok silik çizgi filan. Stresten geciktircem herhalde adetimi

Eklentiler

• IMG20220406102401.jpg
    IMG20220406102401.jpg
    91,1 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG20220406102346.jpg
    IMG20220406102346.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG20220406102326.jpg
    IMG20220406102326.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 75
Kuzum tabii ki üzülme zaten, daha regl olana kadar zaman var. Olmasa da önümüze bakıcaz mücadeleye devam 🥰 inşallah sonradan gösterir kendini bebiş. Kaç günün var?

Canım kist varken hamile kalan da var. Zaten tedavisi de çok kolay. İlaç falan vermedi mi doktorun?
Vermedi adetin 2 ci günü gel dedi sadece hormonlara bakmak için çocuk düşündüğümü ve hormonlara bakılmasıni istediğimi söyledim

Anladım ama sol tarafıma yatarken kasigimda bişi batıyı gibi oluyodu hamileliğe yorduydum ama doktor kan bile istemedi adette gel dedi

X