Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kurban olurum yaaa 🤣 sen öyle diyince bende zorla görmeye çalışıyorum. Göremedim ama yarın sabah ilk idrarla tekrarliycam kuzum. İnşallah gozlerini hiç yormayacak bir test olur 😁❤️
Ama ilk benimkinin pozitifliği olsun doğrulansın sonra dene😅

Eklentiler

• 0317FAEE-D277-4F53-8715-57C40EBE27B2.png
    0317FAEE-D277-4F53-8715-57C40EBE27B2.png
    210,5 KB · Görüntüleme: 42
Günaydın kizlar testlerim böyle bembeyaz. Ama henüz regl yok. Ümidimi kesmicem. Nedense düşündüğüm kadar da üzülmedim. Varsa da yoksa da hayırlısı olsun inşallah 😍
Papatyamelo Papatyamelo Pasha22 Pasha22 @HappyMutlu @pr3nses21 @Eflatun1Kelebek partalina_ partalina_ Venev Venev @Hayat su @Mucize1357 @PrensesAriel R Random3 @Gzmyts53
Etiket istediniz hepiniz alın negatif bı etiket🤣 unutyuhum varsa kusura bakmayın 😍❤️
Kuzumm bunun hcg değeri çok yüksek,ondanda çıkmayabilir

Günaydın kizlar testlerim böyle bembeyaz. Ama henüz regl yok. Ümidimi kesmicem. Nedense düşündüğüm kadar da üzülmedim. Varsa da yoksa da hayırlısı olsun inşallah 😍
Papatyamelo Papatyamelo Pasha22 Pasha22 @HappyMutlu @pr3nses21 @Eflatun1Kelebek partalina_ partalina_ Venev Venev @Hayat su @Mucize1357 @PrensesAriel R Random3 @Gzmyts53
Etiket istediniz hepiniz alın negatif bı etiket🤣 unutyuhum varsa kusura bakmayın 😍❤️
kuzu benimde bat günü böyleydi bembeyazdı , bence bekle sakın ilaç içme belki bir ümit ❤️

kuzu benimde bat günü böyleydi bembeyazdı , bence bekle sakın ilaç içme belki bir ümit ❤️
Kızlar silik çizgi görüyoruz dediler bende artı Med yaptım bı tane. O da bembeyaz kuzum. Ama regl yok o yüzden hala bı umudum var çünkü hep günümde olurum.hic şaşmaz

Kızlar silik çizgi görüyoruz dediler bende artı Med yaptım bı tane. O da bembeyaz kuzum. Ama regl yok o yüzden hala bı umudum var çünkü hep günümde olurum.hic şaşmaz
ümidini sakın kaybetme ama yoksa da asla asla çok üzülme neydi mottomuz çok şükür sağlıcakla adet oluyoruz ve şansımız her ay var 🙏 bekleyelim bakalım yarını

Ben tek ilişki yaşadım o da pik günümde. Bizden bi cacık olmaz sönmüş bizim hayat ışıkları 😂😂 ben totem yaptıydım partalina_ partalina_ ve sen hamileysen ben de hamileyim diye sonra M Mrs Electrical Engineer totem yaptı sen hamileysen ben hamileyim diye. 😂😂
Aaa toteme ben de katılmışım arada 😄😄 bir ilişkiden de gayet herşey olabilir.. hatta bazen daha bile iyi oluyor.. ben de totem yaptım mayısta hepimiz hamileyiz 🤞🏻

Ben tek ilişki yaşadım o da pik günümde. Bizden bi cacık olmaz sönmüş bizim hayat ışıkları 😂😂 ben totem yaptıydım partalina_ partalina_ ve sen hamileysen ben de hamileyim diye sonra M Mrs Electrical Engineer totem yaptı sen hamileysen ben hamileyim diye. 😂😂
Valla baktım kendimi gördüm 😂😂 Tek deneme ve olmasını beklemek göle maya çalıp tutmasını beklemek gibi bir şey bizimkisi sanırım😂😂 Birde ramazan olunca bizde enerji ışık mışık hiçbirşey kalmadı😂😂

18 Nisan kuzum daha var bekliyorum bakalım ama benim pek umudum yok açıkçası. Benim yumurtlama zamanı tam ramazan başlangıcına denk geldi doğru düzgün değerlendiremedik yorgunluktan. Senin bat ne zaman? İnşallah bu ay güzel haberlerini bekliyorum.
Hiç mi değerlendirmedin. 1 gün bile olsa umut var.
Benim 15 inde bat. Bekliyorum ama zaman da geçmiyor. Bakalım ne olacak su gibi geçse de zaman görsek. Topluca pozitif haberler alalım artık ayyyy

Valla baktım kendimi gördüm 😂😂 Tek deneme ve olmasını beklemek göle maya çalıp tutmasını beklemek gibi bir şey bizimkisi sanırım😂😂 Birde ramazan olunca bizde enerji ışık mışık hiçbirşey kalmadı😂😂
Aman döllenmeyi yapacak olan 1 adetcik sperm. Tek sefer dediğiniz deneme ile milyonlarca sperm gidiyor. O bir tanesi de bir zahmet hallediversin işini :)) olur olur bir defa ile de olur. Zıppır çılgın hiperaktif ve çapkın 1 adet sperm vardır aralarında illaki :KK53:

X