Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum tabii ki üzülme zaten, daha regl olana kadar zaman var. Olmasa da önümüze bakıcaz mücadeleye devam inşallah sonradan gösterir kendini bebiş. Kaç günün var?
Canım kist varken hamile kalan da var. Zaten tedavisi de çok kolay. İlaç falan vermedi mi doktorun?

Günaydın kızlarrr Dün kan vermiştim bugün sonuç çıkmış kan değerim 40 sanırım çok yeni ondan silik çıkıyordu kişileri nasıl etiketliyoruz bulamadım ama HelloKittyciğim haberin olsun tatlım
İnşallah sağlıkla ilerler ilk gebeliğim olacak. Allah isteyen herkese naspi etsin inşallah sağlıkla alalım bebeklerimizi kucağımıza

Hayırlı olsun canim sağlıkla ilerlesin insallah çok sevindim

Canım hiç üzülme, regl tarihine kadar beklemek lazım hiç sıkma canını inşallah sen de çift çizgiyi göreceksin bu ay çok aminnnnn

pr3nses21 M MiuLego kızlar bir bakın ama yok silik çizgi filan. Stresten geciktircem herhalde adetimi

Eklentiler

• IMG20220406102401.jpg
    91,1 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG20220406102346.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG20220406102326.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 75
Vermedi adetin 2 ci günü gel dedi sadece hormonlara bakmak için çocuk düşündüğümü ve hormonlara bakılmasıni istediğimi söyledim

Anladım ama sol tarafıma yatarken kasigimda bişi batıyı gibi oluyodu hamileliğe yorduydum ama doktor kan bile istemedi adette gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…