Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha bir sürü var canım bende emin olamamıstım sonra çat diye beta da 5.10 çıktı :) hemen giyin git kan ver . Güzel haber vericeksin bize :) pozitif enerjimi sana yollıyorummmm :)
Yarın mi gitsem acaba diyorum ya kafam çok karıştı

Orası öyle de önceden yaşadıklarım geldi aklıma kayıplarım geldi aklima bu beni çok üzdü çok yorucu yıpratıcı 9 ay ilk. Gebelikten sonrası 11 ay yani zordu çok zordu umutluydum nedense şimdi silkelendim bugün azcik kendime bı geleyim adeti bekleyim sonrasında doktorla bakacaz çaresine

Daha bir sürü var canım bende emin olamamıstım sonra çat diye beta da 5.10 çıktı :) hemen giyin git kan ver . Güzel haber vericeksin bize :) pozitif enerjimi sana yollıyorummmm :)

kız kittyyy şu heyecanla gazla ben bile gidip kan vericem şimdi ljljlfjlfjl kalk git çabuk 10 olmadan yakala. Yarın da gidersin canın isterse. Bu heyecanlar bir daha yaşanmayacak, bekleme ya. Negatif çıksa bile ileride bunlar hatıra yani.

Eskiyi dusunme takma kafana bisey zamanina akışına birak

İşte buna katılıyorum bak :) Git diorum ama kafam karısık diyor. bende çok israr etmek istemedim. :)

H Hello Kity en en en kötü eczaneye gidip erken gebelik ve artımed gibi düşük hcg gösteren testlerden al yap bugün. Express yazmışsın senin teste, hızlı sonuç veren ama erken gebelik değil di mi? zaten 50 hcg üstü çok yüksek bi değer ya

İşte buna katılıyorum bak :) Git diorum ama kafam karısık diyor. bende çok israr etmek istemedim. :)
Bence de. Ynai bu testle zaten negatif diye düşünmüştü. En kötü kanda da negatif çıkar ki üzülecek bir şey yok çünkü geç döllenme ihtimali var. Ama ya pozitif çıkarsaaaaaaaaaa? mutluluğu bir gün erkenden yakalamak var

Kuzucum bı kaset test yapım önce diyorum

İnşallah canim. Tamam öyle yapayım evet bı test daha yapım sabah . Hayırlısı olsun inşallah canım
Canım merhaba yazmak istedim hatırlıyorsan seninle
Aynı gün aynı testi yapmıştık ve içimizdedir kuruma çizgisi çıkmıştı sonra ben aynı ay içerisi de adet günümde yaptım herhangi bi çizgi çıkmadı cok moralim bozuldu. İAdetim 5 gün gecikti ilaç içicektim nolur nolmaz diye tekrar test yaptım ve sak diye çıktı değer de 89 çıkmıştı geç döllenme olmuş suan da kalp atışını duyduk ama geç döllenme olduğu icin geriden geliyo umudunu kaybetme:)

Anladım canım inşallah bebeğin seninledir durabilirsen bekle bugün duramam diyorsan da hemen git

ahhh ahhh dinlemiyor ki
Kuzucum bı kaset test yapım önce diyorum
inatçııı kız kalk git alllahını seversen normal kaset test alda yap

Gozlerim yine bana oyun oynuyor sanirim yada ben görmek istediğimi görüyorum

Eklentiler

• 7806557A-C438-4B25-AAC1-BF48685306F5.jpeg
    64 KB · Görüntüleme: 84
  • 18886729-6870-4CB9-B737-617ACBC59181.jpeg
    261,2 KB · Görüntüleme: 81
Rabbim en hayırlı zamanda nasip edecek bize, olmadı Mayıs topiğini açar orda devam ederiiiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…