Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Umutsuzluk yok uzulmek yok 2. Gunude hormonlara bakacak ona gore durum değerlendirmesi yaparsin kuzum en azindan zaman kaybın cok olmuycak biran önce basliycaksin yapilmasi gerekenlere bekleyelim bakalim 2: gunu sonuclar ne cikacak regl olda bi hayirlisiyla
Hele bı olsam regl kist olunca hemen sokulmemde ben 🥺

Günaydın kizlar testlerim böyle bembeyaz. Ama henüz regl yok. Ümidimi kesmicem. Nedense düşündüğüm kadar da üzülmedim. Varsa da yoksa da hayırlısı olsun inşallah 😍
@Papatyamelo @NurSu-14Ocak @HappyMutlu pr3nses21 pr3nses21 @Eflatun1Kelebek @dceke Venev Venev Hayat su Hayat su @Mucize1357 @PrensesAriel @Random33 @Gzmyts53
Etiket istediniz hepiniz alın negatif bı etiket🤣 unutyuhum varsa kusura bakmayın 😍❤️
Kuzum bende görüyorum sanki ya ay hadi inşallah sağlıkla gelir bebiş 🤩keşke kan versen bugün

Adet olmucaksınnnn :) Bebişin senle bak göre prenses dedi diceksin. ben daha ilk attığın teste gördm silik pembeyi . simdi yolladıklarında da net gözle görülüyor efekt yapmadann :) Gidip sen kan ver yaaaaa lütfeen en temizi kafan rahat etsin :)
Çıkar mı ki ya acaba

Kızlar ya ben kafayı yicem bata 6 kala yaptığım testte kuruma çizgisi yok atmadım duruyor o test dünde bata bir kala yine artımed yaptım ama ilk 20 dk dan sonra felan attım bir kenara çizgi göremeyince bidaha da bakmadım hiç bugün baktım da bişey görüyor gibiyim regl olmadım daha ama üç gündür sancım var oldum olacam gibi sizce aynı marka olsa bile birinde kuruma çizgisi çıkıp birinde çıkmaya bilir mi bu testte umut var mı sizce @PrensesAriel bir el at kuzum ya filtresiz olana ☹️
Yenileyin hatta erken gebelik testi alsaniz

Hele bı olsam regl kist olunca hemen sokulmemde ben 🥺
Olursun sabret kuzum üzüntü sknti stres yok bebeksiz keyiflenmenin rahat kahve icmenin gezmenin son son tadini cikart ve uzulme.. bebis olana kadar uzuntu yok keyif var ok.. bebis olunca da bebekle soguk kahveler arada bi soguk diye evden cikmamalar var 😅😅😅 oy mis kokulular

Eklentiler

• 359EDEF4-0DB2-46D3-B7BB-27DC2FC8C792.jpeg
    359EDEF4-0DB2-46D3-B7BB-27DC2FC8C792.jpeg
    103,6 KB · Görüntüleme: 62
Elim ayağıma dolandı heyecandan kuzum. Midem ağzımda geziyorum stresten napicam şimdi ben
Başka test mi alıp yapmalıyım beklemeli miyim. Hsasteneye mı gitsem
Hcg çok düşük muhtemelen gitme bence bugün kan testine bekleyebilirsen 1-2 gün bekle senin bu bat tarihin neye göre geç yumurtladım diyorsun ya ondan soruyorum

Elim ayağıma dolandı heyecandan kuzum. Midem ağzımda geziyorum stresten napicam şimdi ben
Başka test mi alıp yapmalıyım beklemeli miyim. Hsasteneye mı gitsem
kuzum bncede yarın sabah bır test daha yap poyle gıt hastaneye derim,
ınsallahh bebısın senınledır :KK200:

Kızlar ya ben kafayı yicem bata 6 kala yaptığım testte kuruma çizgisi yok atmadım duruyor o test dünde bata bir kala yine artımed yaptım ama ilk 20 dk dan sonra felan attım bir kenara çizgi göremeyince bidaha da bakmadım hiç bugün baktım da bişey görüyor gibiyim regl olmadım daha ama üç gündür sancım var oldum olacam gibi sizce aynı marka olsa bile birinde kuruma çizgisi çıkıp birinde çıkmaya bilir mi bu testte umut var mı sizce @PrensesAriel bir el at kuzum ya filtresiz olana ☹️
Canım kuruma gibi de değil de inşallah vardır 🙏🏻💕

Hcg çok düşük muhtemelen gitme bence bugün kan testine bekleyebilirsen 1-2 gün bekle senin bu bat tarihin neye göre geç yumurtladım diyorsun ya ondan soruyorum
Canım şöyleki ovu testim az kalmıştı ama akıntım başladığı gibi test yapmaya başladım. Ama önceki iki ayda olan günlerde pik olmadı. Yani adetimin 14 veya 15. Günü pik oluyordu. Bu ay 16. Gün bile pik göremedim. Sonra da ovu testim bitti. O tarihten sonra daha yoğun akıntılarım oldu. Yumurtlama ve çatlama sonra oldu yani. Ama uygulama ile takip ediyorum yıllardır ve uygulama ne gösteriyorsa o tarihte mutlaka olurum. Hic şaşmaz

X