Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hele bı olsam regl kist olunca hemen sokulmemde ben

Kuzum bende görüyorum sanki ya ay hadi inşallah sağlıkla gelir bebiş keşke kan versen bugün

Çıkar mı ki ya acaba

Yenileyin hatta erken gebelik testi alsaniz

Hele bı olsam regl kist olunca hemen sokulmemde ben
Olursun sabret kuzum üzüntü sknti stres yok bebeksiz keyiflenmenin rahat kahve icmenin gezmenin son son tadini cikart ve uzulme.. bebis olana kadar uzuntu yok keyif var ok.. bebis olunca da bebekle soguk kahveler arada bi soguk diye evden cikmamalar var oy mis kokulular

Elim ayağıma dolandı heyecandan kuzum. Midem ağzımda geziyorum stresten napicam şimdi ben
Başka test mi alıp yapmalıyım beklemeli miyim. Hsasteneye mı gitsem
Hcg çok düşük muhtemelen gitme bence bugün kan testine bekleyebilirsen 1-2 gün bekle senin bu bat tarihin neye göre geç yumurtladım diyorsun ya ondan soruyorum

Elim ayağıma dolandı heyecandan kuzum. Midem ağzımda geziyorum stresten napicam şimdi ben
Başka test mi alıp yapmalıyım beklemeli miyim. Hsasteneye mı gitsem
kuzum bncede yarın sabah bır test daha yap poyle gıt hastaneye derim,
ınsallahh bebısın senınledır

Canım kuruma gibi de değil de inşallah vardır

Hcg çok düşük muhtemelen gitme bence bugün kan testine bekleyebilirsen 1-2 gün bekle senin bu bat tarihin neye göre geç yumurtladım diyorsun ya ondan soruyorum
Canım şöyleki ovu testim az kalmıştı ama akıntım başladığı gibi test yapmaya başladım. Ama önceki iki ayda olan günlerde pik olmadı. Yani adetimin 14 veya 15. Günü pik oluyordu. Bu ay 16. Gün bile pik göremedim. Sonra da ovu testim bitti. O tarihten sonra daha yoğun akıntılarım oldu. Yumurtlama ve çatlama sonra oldu yani. Ama uygulama ile takip ediyorum yıllardır ve uygulama ne gösteriyorsa o tarihte mutlaka olurum. Hic şaşmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…