Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha bir sürü var canım bende emin olamamıstım :KK70: sonra çat diye beta da 5.10 çıktı :) hemen giyin git kan ver . Güzel haber vericeksin bize :) pozitif enerjimi sana yollıyorummmm :)
Yarın mi gitsem acaba diyorum ya kafam çok karıştı

Olursun sabret kuzum üzüntü sknti stres yok bebeksiz keyiflenmenin rahat kahve icmenin gezmenin son son tadini cikart ve uzulme.. bebis olana kadar uzuntu yok keyif var ok.. bebis olunca da bebekle soguk kahveler arada bi soguk diye evden cikmamalar var 😅😅😅 oy mis kokulular
Orası öyle de önceden yaşadıklarım geldi aklıma kayıplarım geldi aklima bu beni çok üzdü çok yorucu yıpratıcı 9 ay ilk. Gebelikten sonrası 11 ay yani zordu çok zordu umutluydum nedense şimdi silkelendim bugün azcik kendime bı geleyim adeti bekleyim sonrasında doktorla bakacaz çaresine

Daha bir sürü var canım bende emin olamamıstım :KK70: sonra çat diye beta da 5.10 çıktı :) hemen giyin git kan ver . Güzel haber vericeksin bize :) pozitif enerjimi sana yollıyorummmm :)

kız kittyyy şu heyecanla gazla ben bile gidip kan vericem şimdi ljljlfjlfjl :KK70: kalk git çabuk 10 olmadan yakala. Yarın da gidersin canın isterse. Bu heyecanlar bir daha yaşanmayacak, bekleme ya. Negatif çıksa bile ileride bunlar hatıra yani.

Orası öyle de önceden yaşadıklarım geldi aklıma kayıplarım geldi aklima bu beni çok üzdü çok yorucu yıpratıcı 9 ay ilk. Gebelikten sonrası 11 ay yani zordu çok zordu umutluydum nedense şimdi silkelendim bugün azcik kendime bı geleyim adeti bekleyim sonrasında doktorla bakacaz çaresine
Eskiyi dusunme takma kafana bisey zamanina akışına birak

kız kittyyy şu heyecanla gazla ben bile gidip kan vericem şimdi ljljlfjlfjl :KK70: kalk git çabuk 10 olmadan yakala. Yarın da gidersin canın isterse. Bu heyecanlar bir daha yaşanmayacak, bekleme ya. Negatif çıksa bile ileride bunlar hatıra yani.
İşte buna katılıyorum bak :) Git diorum ama kafam karısık diyor. bende çok israr etmek istemedim. :)

H Hello Kity en en en kötü eczaneye gidip erken gebelik ve artımed gibi düşük hcg gösteren testlerden al yap bugün. Express yazmışsın senin teste, hızlı sonuç veren ama erken gebelik değil di mi? zaten 50 hcg üstü çok yüksek bi değer ya

İşte buna katılıyorum bak :) Git diorum ama kafam karısık diyor. bende çok israr etmek istemedim. :)
Bence de. Ynai bu testle zaten negatif diye düşünmüştü. En kötü kanda da negatif çıkar ki üzülecek bir şey yok çünkü geç döllenme ihtimali var. Ama ya pozitif çıkarsaaaaaaaaaa? mutluluğu bir gün erkenden yakalamak var:deli:

Kuzucum bı kaset test yapım önce diyorum ☺️

İnşallah canim. Tamam öyle yapayım evet bı test daha yapım sabah . Hayırlısı olsun inşallah canım
Canım merhaba yazmak istedim hatırlıyorsan seninle
Aynı gün aynı testi yapmıştık ve içimizdedir kuruma çizgisi çıkmıştı sonra ben aynı ay içerisi de adet günümde yaptım herhangi bi çizgi çıkmadı cok moralim bozuldu. İAdetim 5 gün gecikti ilaç içicektim nolur nolmaz diye tekrar test yaptım ve sak diye çıktı değer de 89 çıkmıştı geç döllenme olmuş suan da kalp atışını duyduk ama geç döllenme olduğu icin geriden geliyo umudunu kaybetme:)

Canım şöyleki ovu testim az kalmıştı ama akıntım başladığı gibi test yapmaya başladım. Ama önceki iki ayda olan günlerde pik olmadı. Yani adetimin 14 veya 15. Günü pik oluyordu. Bu ay 16. Gün bile pik göremedim. Sonra da ovu testim bitti. O tarihten sonra daha yoğun akıntılarım oldu. Yumurtlama ve çatlama sonra oldu yani. Ama uygulama ile takip ediyorum yıllardır ve uygulama ne gösteriyorsa o tarihte mutlaka olurum. Hic şaşmaz
Anladım canım inşallah bebeğin seninledir 🤗 durabilirsen bekle bugün duramam diyorsan da hemen git 😍

Bence de. Ynai bu testle zaten negatif diye düşünmüştü. En kötü kanda da negatif çıkar ki üzülecek bir şey yok çünkü geç döllenme ihtimali var. Ama ya pozitif çıkarsaaaaaaaaaa? mutluluğu bir gün erkenden yakalamak var:deli:
ahhh ahhh dinlemiyor ki :KK70:
Kuzucum bı kaset test yapım önce diyorum ☺️
inatçııı :KK70: kız kalk git alllahını seversen normal kaset test alda yap :KK70:

Gozlerim yine bana oyun oynuyor sanirim yada ben görmek istediğimi görüyorum

Eklentiler

• 7806557A-C438-4B25-AAC1-BF48685306F5.jpeg
    7806557A-C438-4B25-AAC1-BF48685306F5.jpeg
    64 KB · Görüntüleme: 84
  • 18886729-6870-4CB9-B737-617ACBC59181.jpeg
    18886729-6870-4CB9-B737-617ACBC59181.jpeg
    261,2 KB · Görüntüleme: 81
Günaydın kizlar testlerim böyle bembeyaz. Ama henüz regl yok. Ümidimi kesmicem. Nedense düşündüğüm kadar da üzülmedim. Varsa da yoksa da hayırlısı olsun inşallah 😍
@Papatyamelo @NurSu-14Ocak @HappyMutlu pr3nses21 pr3nses21 @Eflatun1Kelebek @dceke Venev Venev @Hayat su @Mucize1357 @PrensesAriel @Random33 G Gzmyts53
Etiket istediniz hepiniz alın negatif bı etiket🤣 unutyuhum varsa kusura bakmayın 😍❤️
Rabbim en hayırlı zamanda nasip edecek bize, olmadı Mayıs topiğini açar orda devam ederiiiz❤️

X