Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi anneler duygusal insanlardan çıkar. Hiçbişeyden etkilenmiyorsan, dümdüz yaşıyorsan ve vurdumduymazsan anormal olmaz mı o zaman? Tabii ki güçlü bir anne olacaksın 💪❤️
İyi anneler duygusal insanlardan çıkar. 💙 Ne kadar doğru bir söz aslında. İnşallah evlatlarımızı güzel sağlıklı hayırlı bir şekilde yetistiren annelerden oluruz. İyi ki bu akşam sıkıntımı buraya yazmışım. Nasıl iyi geldiniz hepiniz anlatamam. Allah şu mübarek günde hepinizden razı olsun ❤️😘😘😘😘

Kızlar hayırlı akşamlar.
Normalde 14. Gün t çizgisi c den daha koyu oluyordu. Bu sefer 13. Gün gece yaptığım testte t koyu, 14. Gün akşam testinde ise çizgisi hafif açıldı.
Burada yumurtlama ve çatlama oluşmuş olabilir mi sizce ?
Normalde piki görünce bırakırdım ilk defa devam ediyorum.
Yeni yeni anlamaya çalışıyorum.

Eklentiler

• 7F7C4C27-2420-4E41-B554-B18DB0EADF46.jpeg
    7F7C4C27-2420-4E41-B554-B18DB0EADF46.jpeg
    89,4 KB · Görüntüleme: 31
Kızlar hayırlı akşamlar.
Normalde 14. Gün t çizgisi c den daha koyu oluyordu. Bu sefer 13. Gün gece yaptığım testte t koyu, 14. Gün akşam testinde ise çizgisi hafif açıldı.
Burada yumurtlama ve çatlama oluşmuş olabilir mi sizce ?
Normalde piki görünce bırakırdım ilk defa devam ediyorum.
Yeni yeni anlamaya çalışıyorum.
Evet aynen dediğin gibi olmuş canım. Bazen 1-2 gün fark edebiliyor. Benimde 14 veya 15. Gün yumurtlama oluyor.

bilmiyorum inşallah dün çatladığını bılemedim bilseydim değerlendirirdim cunku doktor bana ılıskı gunlerı önermişti . cuma cumartesi pazartesi carsamba gibi. Dün özellikle sordum ama catlamaz dedı inatla
Ovülasyon testi yapmış mıydınız ?
Bu testler gerçekten doktorun gördüğü gibi yumurtalamayı çatlamayı tespit ediyor mu bu konu da çok kafam karıştı benim.

Ovülasyon testi yapmış mıydınız ?
Bu testler gerçekten doktorun gördüğü gibi yumurtalamayı çatlamayı tespit ediyor mu bu konu da çok kafam karıştı benim.
Evet canım bende 3 aydır ovulasyon testi kullanıyorum. Yumurtlama ve çatlama da testlere göre sorunsuz oluyor bende. Fakat doktor takibiyle hiç yaptirmadigim için emin olarak bişey söyleyemiyorum.

Evet canım bende 3 aydır ovulasyon testi kullanıyorum. Yumurtlama ve çatlama da testlere göre sorunsuz oluyor bende. Fakat doktor takibiyle hiç yaptirmadigim için emin olarak bişey söyleyemiyorum.
Bende 3 aydır takip ediyorum. İlk defa bu ay doktora gittim testler vs normal değerde çıktı.
Regl günümdeydim yumurtamın küçük olduğunu söyleyip klomen yazdı. Fakat ben düzenli ovülasyon gördüğüm için ilaçları almadım. Mantığıma pek uymadı aslında.
Sağolsun açıklama da yapmadı dr. Muallakta kaldım bu ay.

Bende 3 aydır takip ediyorum. İlk defa bu ay doktora gittim testler vs normal değerde çıktı.
Regl günümdeydim yumurtamın küçük olduğunu söyleyip klomen yazdı. Fakat ben düzenli ovülasyon gördüğüm için ilaçları almadım. Mantığıma pek uymadı aslında.
Sağolsun açıklama da yapmadı dr. Muallakta kaldım bu ay.
Bende doktora gitmiştim de zorla hormon testi yaptırdım. Hiç ilgilenmemisti. Hastanelerden iyice soğudum. Ne olacak halimiz bilmem

Ya ben bu sürece 3-4 aydır girdim fakat herşeyi araştırıyorum her ayrıntısıyla. Bu durum acaba daha mı zorlaştırıyor.
Bilmek mi iyi bilmemek mi anlamadım vallahi.
Kafamı uzaklaştırayım diyorum ama yok :)

Bende doktora gitmiştim de zorla hormon testi yaptırdım. Hiç ilgilenmemisti. Hastanelerden iyice soğudum. Ne olacak halimiz bilmem
Hiç stresim yokken dr beni stres sahibi yaptı. Bir de özel hastaneydi, masraflı da oldu.
Buraya geldiysen hemen ilaç yaziyim mantığı. Soru sordukça tersledi. Bildiğimi de unuttum yani

Hiç stresim yokken dr beni stres sahibi yaptı. Bir de özel hastaneydi, masraflı da oldu.
Buraya geldiysen hemen ilaç yaziyim mantığı. Soru sordukça tersledi. Bildiğimi de unuttum yani
Canım hangi sehirdeysen araştır iyi bir doktor bul. Ben devlet hastanesine gitmiştim iyi değil doktorlar. Özel hastanelerde çok iyi doktorlar var. Hatta bı doktor normal doğum meraklısı. Sezaryen zorunlu olmadıkça yapmıyor. Hamile kalırsam inşallah ona gideceğim. Stres yapma tek bir doktorla yetinme canım.

Canım hangi sehirdeysen araştır iyi bir doktor bul. Ben devlet hastanesine gitmiştim iyi değil doktorlar. Özel hastanelerde çok iyi doktorlar var. Hatta bı doktor normal doğum meraklısı. Sezaryen zorunlu olmadıkça yapmıyor. Hamile kalırsam inşallah ona gideceğim. Stres yapma tek bir doktorla yetinme canım.
Tabi kesinlikte. Muayeneden sonra hemen araştırdım zaten. Çok iyi doktorlar da var. Eve yakın diye gitmiştim böyle oldu ne yazık ki.

X