Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlarrrr test yapanlar var mıııı ? Kırmızı çift çizgili. Silik de olur. Hatta hiç olmasa da benim gözler çizgi ekliyor otomatik olarak
Bat günümüz gelsede yapsak ama daha çok var kuzum. Sen ne zaman yapıyorsun testi. Önce senden bekliyoruz çift kırmızı çizgili testi inşallah. Oradan da doğru Aralık anneleri grubunu açmaya artık :))

Biseyler goruyo gibiyim erken gebelik testiyle mi tekrarlasaniz acaba bide

Kizlarrrr test yapanlar var mıııı ? Kırmızı çift çizgili. Silik de olur. Hatta hiç olmasa da benim gözler çizgi ekliyor otomatik olarak
Benimkiler kargo da gelsin bat 11 gun var 4-5 gun sonra yaparim ama sanki adet olcakmisim gibi hissediyorm bide eczaneden diofol diye bi folik asit aldim eczaci tavsiye etti.. Bende inofolic combi bitmek uzere bide bana sanki gaz yapiyo o ya cok buyuk yutamiyorum bugun farkli aldim kucuk minnak rahat yutarim

Bat günümüz gelsede yapsak ama daha çok var kuzum. Sen ne zaman yapıyorsun testi. Önce senden bekliyoruz çift kırmızı çizgili testi inşallah. Oradan da doğru Aralık anneleri grubunu açmaya artık :))
Çarşamba günü yapacağım regl olmazsam canım. Ama bugün regl sancısı çekiyorum bakalım hayırlısı artık napalim

Bol bol test paylasicaksin anlaşılan oh en sevdiğim bende folidays kullanıyorum. Kapsül şeklinde gayet kolay yutuluyor. Benim de hap tutmakla ilgili problemim var maalesef

Bol bol test paylasicaksin anlaşılan oh en sevdiğim bende folidays kullanıyorum. Kapsül şeklinde gayet kolay yutuluyor. Benim de hap tutmakla ilgili problemim var maalesef
Ay kuzum keske deseydin o marka alirdim aslinda sormustum gecen burda..kuzu adet olcak gibi rahimde kasilma var hatta neden bilmiyorum cok erken ama bu ay erkenden adet olacak gibi karnim falan sancim var resmen.. Kizlar surekli cevremden laf duyuyorum ve sinir oluyorum niye cocuk yapiyomusum 2 tane varmis zaten bilmem ne degisik degisik laflar ya hatta ilk kendi annemde dedi sonrasindan olumlu baktı sen nasil istersen dedi sanki o bile istemiyomus gibi anlamadm kizlar ya bide ben kimseye cocuk birakan bi insan degilim yani hastaneye bile gitsem sizde 1 saat dursun demem

Başkalarının ne dediğini onemseme canım boşver. Sen istiyorsan bakabilecek sen başkasının buna karışma hakkı yok zaten.
Folik asit sorduğunu da ben görmedim canım. Birkaç gün hastayım diye tüm mesajlara yetişemedim maalesef. Ama o aldığın bitince söylediğimi alabilirsin bence gayet iyi.

Kızlar bişey sormak istiyorum son adet tarihine göre hesaplanıyor ya ben şimdi En son regli tarihim 3 Mart. 17 Mart’ta da ovitrelle çatlatma iğnesi vurdurdum 9 Nisa’n da keseyi görmeye gidicez inşAllah şimdi benim mercimeğin haftalık hesabını nasıl yapmam gerek son adet tarihime göre mi, çatlatma iğnesi vurulduğum tarihi mi baz alayım teşekkür ederim bilenler bilgilendirirse sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…