Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar Hayırlı Ramazanlar Kan testim pozitif çıktı beta hcg 444 progestron testimde 39 çıktı Cumartesi günü doktora gidicem keseyi görmek için Cumartesi günü keseyi görebilirmiyiz ailelerimizd henüz söylemedik siz kaçıncı haftanızda keseyi gördünüz tecrübeli değerli anneler tecrübelerinizi paylaşırmısınız teşekkür ediyorum 🌹

Kızlar Hayırlı Ramazanlar Kan testim pozitif çıktı beta hcg 444 progestron testimde 39 çıktı Cumartesi günü doktora gidicem keseyi görmek için Cumartesi günü keseyi görebilirmiyiz ailelerimizd henüz söylemedik siz kaçıncı haftanızda keseyi gördünüz tecrübeli değerli anneler tecrübelerinizi paylaşırmısınız teşekkür ediyorum 🌹
Ben 5 haftalık gördüm 7 Co haftada kalp atışını duydum hadi gözün aydın canım benim çok sevdiğim 🥰🤲🤗🤲

Hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🥰

Teşekkür ederim inşAllah keseyi görünce rahatliycaz siz Doğum yaptınız mı aceba yoksa hamilemisiniz🌹
Doğum yaptım kızım 5 yaşında 2ci gebeliği düşünüyorum ve çok istiyorum rabbim nasip etsin insaAllah senin için çok sevindim Allah'ım kucaklamayi nasip etsin 🥰

Çok emin olmamakla birlikte hamilelikte yükselir diye biliyorum. Çünkü ben düşük yaptığımda doktor hem betanın hem de Progesteron değerinin takibini yapmıştı. İki değerin de düşmesi gerekiyormuş düşüğün tamamlandığını anlamak için.
Anladım adet dönemi geçince hamilelik testi yapayım inşallah vardır

Test yapmadın mi canım inşallah bebistir ya heyecanlandım 😍❤️ listeye ekliyorum seni hamisimiz olursun inşallah 😃😍
Insallah daha da gelmedi bekliyorum, değilsem bile gelsin artık. Kabızlık var, diyet yapıyorum belki ondan kabızlık var diye düşünüyorum. Normalinde 1 hafta kala göğüste haysiyet olurdu bu sefer hiç bisey yok. İlk defa da kan 3 gün once 2.39 olunca heyecanlıyım tabi, ve gecikmlerde kan testinde hep 0in altında çıkardı. Bakalim iste

Son düzenleme:
Benim doktorum ilk gebelik kürtaj ile sonuçlanınca direk kan sulandırıcıya başladı. Kan sulandırıcının vücuda bir zararı yok her ihtimale karşı kullanalım. Pıhtılaşma sorunu çıksa da bunu veriyoruz zaten dedi. Bebek olup doğum yapana kadar kullanmamı istedi.
Ben trombofoli paneli yaptırdım Paı 4g4g çıktı o da pıhtılaşma yapıyormuş şuan coraspirin alıyorum gebelik olursa iğne de başlayacak tabi bakalım inşallah faydası olur

Insallah daha da gelmedi bekliyorum, değilsem bile gelsin artık. Kabızlık var, diyet yapıyorum belki ondan kabızlık var diye düşünüyorum. Normalinde 1 hafta kala göğüste haysiyet olurdu bu sefer hiç bisey yok. İlk defa da kan 3 gün once 2.39 olunca heyecanlıyım tabi, ve gecikmlerde kan testinde hep 0in altında çıkardı. Bakalim iste
Kabızlık bende de var ve dediğin gibi göğüs hassasiyeti olurdu şimdi hiç yok 2 gün kaldı benimde. Bı heyecanlandim. Kaset test filan yapmadın mi hiç.

Merhaba kızlar. Hepimiz müstakbel anneleriz burada. Önceliğimiz tabi ki Nisan ayı annesi olmak şu an için. İlk kez deneyen veya aylardır deneyenler olabilir aramızda. Umarım Nisan ayında denemeler bekleyişler son bulur ve mübarek Ramazan ayı vesilesi ile güzel haberleri öğreniriz. Saygı sevgi çerçevesi içinde topigime hoş geliniz efendim 🥳🤩😘❤️

Not: Listeye eklenmek için lütfen bat tarihlerinizi yazarken beni etiketleyiniz 🥳

Kullanıcı İsmi
Bat
Sonuç
@Cmz
1 Nisan
🔴
@hyl10
1 Nisan
🔴
@Dr Buden
1 Nisan
@Mutleml
1 Nisan
🔴
@Izabellaaa
1 Nisan
@Heartofqueen
1 Nisan
🔴
@gokceoz09
1 Nisan
:anneadayı::emir_bebek::KK200:
@Rabbi Hebli Mines Salihin
1 Nisan
@iyilikperisi92
1 Nisan
1 Nisan
@beyazpapatya35
2 Nisan
@minezmn41
2 Nisan
🔴
@iyilikperisi92
4 Nisan
@E L B A
4 Nisan
@melindamel
4 Nisan
@Mucize1357
5 Nisan
@sedacamasal
27 Nisan
@Feyzaakncc
5 Nisan
🔴
6 Nisan
@memurehanim
6 Nisan
@Ayseeekkk
6 Nisan
🔴
@seyma4
6 Nisan
D dalonso
6 Nisan
PrensesAriel PrensesAriel
6 Nisan
@Hayat su
6 Nisan
@endless love
6 Nisan
lacivertgibimi lacivertgibimi
7 Nisan
@dceke
7 Nisan
@TkCnDE2021
8 Nisan
8 Nisan
🔴
@Gzmyts53
8 Nisan
@aysemah
8 Nisan
@LadyRuby
8 Nisan
@Teach_
9 Nisan
@jadeysm
9 Nisan
@Kelebenkk
9 Nisan
@Mavihali
9 Nisan
Elif_edanur_61_61 Elif_edanur_61_61
9 Nisan
@Lalelinur
10 Nisan
@niidos
10 Nisan
@Lazgulu5561
11 Nisan
@Random33
12 Nisan
@hzlsel
13 Nisan
@Busraslankara
13 Nisan
@kahveseverlerden
13 Nisan
@bshk1993
14 Nisan
@kumsalll123
14 Nisan
@Fang
15 Nisan
@Safiye19
15 Nisan
@A R Y A
15 Nisan
@Birbuketcicek
15 Nisan
@miresl
15 Nisan
@ozguss
16 Nisan
@sultansultan90
16 Nisan
@tucimo
17 Nisan
@asunny
18 Nisan
@Mrs Electrical Engineer
18 Nisan
@Limonsekeri
18 Nisan
@Sopranoooo
18 Nisan
@Hayatlarrr
18 Nisan
@Oooyyykuuuuuu
19 Nisan
@Venev
21 Nisan
@Ssssssb
21 Nisan
@Misako
22 Nisan
annewith annewith
23 Nisan
@Sina7636
23 Nisan
Ha-ri Ha-ri
23 Nisan
@marshmelov
25 Nisan
@nzl41
25 Nisan
@mucizegibisin
25 Nisan
@golgelericinde
26 Nisan
@Sahrazad
28 Nisan
@sonsuzaskk
29 Nisan
merhabalarr bat 8 nisa benide guruba eklermisiniz 🥰

D dalonso ne yapıyorsun kuzu sesin çıkmıyor belirtiler ne alemde 😂bende yine bir sürü belirti var ama bebiş yok birtek 😐
canım oruç beni yamulttu hiç giremedim haftasonu şimdi gördüm. bu ay hiç beklentim yoktu benim her adet öncesi kahverengi lekem gelir 3-4 gün öncesinden onlar başladı yarın falan da sökülürüm. gelecek adette zaten tüp bebek için tedaviye başlıcaz inşallah. sen ne durumdasın

X