Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Son adet tarihine göre hesaplanıyor canım. Senin mercimek bugün daha 4+4 günlük annesi. Bu ilk bebeğimin kesesini 4+4 günlükken karından görmüştüm. 9 Nisan büyük ihtimalle sende keseyi görürsün.

Çok teşekkür ederim inşallah bende Cumartesi günü görebilirim pek bilgim yok Bilgi verdiğiniz için çok teşekkürler

Çarşamba günü yapacağım regl olmazsam canım. Ama bugün regl sancısı çekiyorum bakalım hayırlısı artık napalim
Ayy benim de bugün regl sancım var ya, ama gidip gelip bakıyorum bembeyaz bir akıntı var. Normalimi unuttum resmen şu an adetten önce bende beyaz akıntı geliyo muydu ya diye oturdum düşünüyorum

Maddi gucum cok şükür bir cocuk daha rahatlıkla buyutebilecek sekilde manevi olarak da cocuga yetisebilecek bi anneyim Sadece hamileligimin ilk 4 ayi biraz zor geciyor o donemdede yardımcı abla var onu cagiririm temizlik camasir utu icin haftada bir gün yemekleride asagida lokantadan soylerim ara ara yegenim gelir yapar hallederiz insallh belkide aşermem diger hamileligimde oldugu gibi umudum bu yönde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…