Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla kuzum benimde bugün bitti umutlarım regl sancım başladı bende mayıs sonu başlıcam tüp bebeğe

merhaba kızlar sanırım kafayı yemek üzereyim ben çok çok silik bir cizgi görüyorum bana yardımcı olurmusunuz
iztedikçe olmuyor galiba o topikden bu topiğe kostururıyorum resmen insan çok üzülüyor varmı yokmu diye rabbim en kısa sürede nasip etsin isteyen dileyen herkese inşallah

Eklentiler

• 915C8832-4DD0-4B70-A16C-42707B3AC470.jpeg
    79,2 KB · Görüntüleme: 59
Kuzum yani bende çok çok silik görüyorum :) Kan testi verebileceksen bence hiç kendini strese sokma direkt betaya baktır

Hayırlı uğurlu olsun canım sağlıkla doğsun inşallah

Merhabalar benimde bat tarihim 14 Nisan takvimdeki yumurtlama tarihim 31 Marttı 28 29 30 ve 31. Günleri değerlendirdik.Şu an kremsi beyaz akıntım halsizlik kasıkta ve belde hafif ağrı ve biraz da gaz var heyecanla bat ı bekliyorum

Hoşgeldin canım listemize ekliyorum seni. İnşallah bu belirtiler bebistendir.

Canım bende silik bir çizgi görüyorum. İnşallah gerçekten bebistir bu. Öncelikle sabırlı ve sakin kalmamız önemli. Rabbim çok aratmasın inşallah hayırla bir an evvel nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…