Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• IMG_20220404_182723.jpg
    IMG_20220404_182723.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 43
edken gebelik testindede silik çizgi var güvenebilirmi acaba 4 adet test yaptım dördüde çok çok silik
Canım 4 testte de silik çizgi olması resmen pozitifsin demek maşallah 😍 hemen kan testi vermelisin. Hayırlı uğurlu olsun çok sevindim senin adına ❤️ darısı başımıza inşallah 💜🤲

Ayy benim de bugün regl sancım var ya, ama gidip gelip bakıyorum bembeyaz bir akıntı var. Normalimi unuttum resmen 😂 şu an adetten önce bende beyaz akıntı geliyo muydu ya diye oturdum düşünüyorum 😂
Hepimiz aynı durumdayiz demek ki canım bende sürekli bı kontrol halindeyim 🤣 hayırla sonuclansin inşallah. 2 gün kaldı inşallah regl olmam 🤣 kimse olmasın. Bebekler gelsin 🤲💜

O zaman kimseyi bu konuda konuşturma bile. Canını sikmalarina izin verme. İnşallah en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz. 😘🤲
Maddi gucum cok şükür bir cocuk daha rahatlıkla buyutebilecek sekilde manevi olarak da cocuga yetisebilecek bi anneyim Sadece hamileligimin ilk 4 ayi biraz zor geciyor o donemdede yardımcı abla var onu cagiririm temizlik camasir utu icin haftada bir gün yemekleride asagida lokantadan soylerim ara ara yegenim gelir yapar hallederiz insallh belkide aşermem diger hamileligimde oldugu gibi umudum bu yönde😅

Ama ben deli gibi regl sancısı çekiyorum, belime belime vuruyor ağrı. Nedir bu yani şimdi?? Bak hamile değilsem çok pis küsücem 😁 daha önce olmadı hiç böyle şeyler, vücudumuz niye bizimle dalga geçiyor

Kızlar ben bugün orucu aşırı zor tuttum. Iftarda artık elim ayağım tutmuyordu mahvoldum resmen iki gün böyle değildi ama bugün ise gittim sabah yedide kalktım akşam olmadi bana. Ara ara kasigima bi sanci giriyor kasılıp kalıyorum o derece oluyor ama sonra geçiyor. Bu regl ağrısıyla karıştırılmaz bence çünkü regl ağrısı dağınık ve agri şeklinde oluyor bu bildiğin bıçak saplanmış gibi. Testleri de yedim bitirdim nöbetçi eczane de uzak eşimi göndermek istemiyorum şuan son adet tarihine göre hesaplandığimda 2+6 ama çatlamanin 10. Günü napsam bilemedim silik çizgi bile görsem oruç tutmiycam çok kötü oldum

X