Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya burayı okurken bu mesajına denk geldim kan verdin mi

Bu arada okuyorum ama bat vermemişim vereyim belki uzun zaman sonra iyi gelir H Hello Kity bat 23 Nisan ama aşılama için iğne kullanıyorum ileri de atabilir
Hoşgeldin canım. Güzel bir tarihte inşallah güzel haberi alacaksın

Ya burayı okurken bu mesajına denk geldim kan verdin mi

Bu arada okuyorum ama bat vermemişim vereyim belki uzun zaman sonra iyi gelir H Hello Kity bat 23 Nisan ama aşılama için iğne kullanıyorum ileri de atabilir
Canım benim yaa sürecini takipteyim ve heyecanla bekliyorum verdim de bence boş yere verdim eşime gıcık test için 2-3 gün daha şansım var kuzum, denemeye devam

Kızlarr, herkese iyi haftalar. Ben iki gündür aşırı sırt,bel,boyun ağrısı çekiyorum. Hafif hafif kramplarım var kasıkta. Test siparişi verdim aras kargo hala getiremedi Akıntım da hala tam olarak kesilmedi. Ama dünde ovülasyon testi yaptım test silik çıktı. Sizce geliyor mu gelmekte olan?

Hoşgeldin canım. Güzel bir tarihte inşallah güzel haberi alacaksın
Ahh inşallah
Canım benim yaa sürecini takipteyim ve heyecanla bekliyorum verdim de bence boş yere verdim eşime gıcık test için 2-3 gün daha şansım var kuzum, denemeye devam
Yaaa hep diyorum benden önce verin artık güzel haberleri de ben de arkadan geleyim
Bu kez neden bilmiyorum ayrı bir heyecanlıyım bu ay cidden elimden geldiğince olumlu bakmaya çalışıyorum malum kürtaj, rahim filmi 2 tane histeroskopi, ince kalan rahim derken hep karamsardım ama artık rahim de kalınlaşmaya başlayıp ince kalmayınca az umudum geldi

Merhabalar, bat 1 nisandı aynı gün test yaptığımda aşırı belirgin çizgi çıktı. Bugün doktora gittim kese henüz yok, ama rahim kalınlığı 12 mm gayet iyi dedi, hcg bakmaya gerek yok 2 hafta sonra gelirsin tekrar dedi. Başka doktora çıkmaya gerek var mı acaba

Bu kez hem kalınlaşma yolunda gidiyor hem de aşılama ohh misss, gelecek bizim minnoş bu sefer inşallah ben de senin için çok umutluyum bu ay, rabbim yüzümüzü güldürsün

Bu kez hem kalınlaşma yolunda gidiyor hem de aşılama ohh misss, gelecek bizim minnoş bu sefer inşallah ben de senin için çok umutluyum bu ay, rabbim yüzümüzü güldürsün
Bekleyen hepimizin yüzü gülsün bakalım arkadan gelen 3. Yumurta büyümez de aşılama iptal olmaz inşallah

Sen beni bir aydınlat Hemi bu uygulama ya göre sistem 29 günde bir diyor ortalama döngü 33 gün diyor hangisine uyayim son 4 aydirda erken adet oldum
Uygulamaya baktım geçen ay kaçırdım mesela yumurtlamayı. Bu aya gelecek olursam bu ay da uygulamadan gitseydim gene kaçıracaktım çünkü erken yumurtladım. Bu ay ovulasyon testiyle takip ettim Allah’tan.

sistem bunu hesaplarken tüm girdiğin zamanların ortalamasını alıyor. Örneğin bir ay adetin 10 gün geciktiyse ortalama direk yükseliyor. O nedenle sen 4-5 reglinin ortalamasına bak. Oda ortalama 27-27 gün.
Suanki ortalama 29 gün regl döngü uzunluğu da 33 gün diyor son 4 aya göre 29 günde bir diyor bak tekrar atıyorum otomatik ayarı açınca böyle diyo bu yüzden anlayamıyorum yumurta akı 26 Mart'ta geldi 2 gundurde beyaz akıntı var kokusuz krem gibi

Eklentiler

• Screenshot_20220404-124416.png
    287 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_20220404-124407.png
    224,7 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_20220404-124400.png
    300,5 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…