Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Uygulamaya baktım geçen ay kaçırdım mesela yumurtlamayı. Bu aya gelecek olursam bu ay da uygulamadan gitseydim gene kaçıracaktım çünkü erken yumurtladım. Bu ay ovulasyon testiyle takip ettim Allah’tan.
Şimdi sen diyonki bu ay olmazsa ovu testiyle takip et Hemi ama o yumurta akı gelince yumurtlama olmuyomuyuz

Şimdi sen diyonki bu ay olmazsa ovu testiyle takip et Hemi ama o yumurta akı gelince yumurtlama olmuyomuyuz
Canım şöyle ki döngün karışıksa ve düzenli birliktelik yaşayamıyorsanız ovulasyon ile takip et bence. Tahmini yumurtlama günün de neyse bu ay onun üstüne 14-16 gün sonra adet olursun . Imarım olmazsın

Bugüne kadar programa girdiğin regli olma süresinin ortalaması 33 gün (yani arada 30 günden fazla regli olmadığın bir zaman var. Bu ortalamayı 33 yapıyor.)
Ortalama regli uzunluğu senin programa girdiğin bir değer değiştiebiliyorsun ve regli gününü senin girdiğin bu güne göre hesaplıyor.
Yani şu an gördüğün regli tarihin 29 güne göre hesaplanmış olan.

Bende 15 aralıkta 10 haftalık kürtaj oldum canım. Gerçekten çok zor bir süreç. Rabbim kimseye yaşatmasın
Kesinlikle zordu benim için arkasından rahim kalınlaşmadı ince kaldı o baya zorladı bir buçuk yıldır ama şükür şimdi aşılamaya başladık bakalım inşallah bu kez sağlıkla kucağımıza almak nasip olur

Amin kuzum inşallah. Ben de Aralıkta kürtaj olduktan sonra Şubat ayında da kimyasal gebelik geçirdim. İnşallah bu sefer önce güzel haberleri alır sonrada sağlıkla ilerletiriz gebeliğimizi. Aşılamaya başladıysanız şansın çok yüksek kuzum

Amin olmam ins da bebistir

Başladık çok şükür, benim o gebelikten sonra bir daha hiç olmadı olursa kan sulandırıcı başlayacak bakalım nasıl olur

29 günde 10 Nisan bat hayırlısı ya bu ay olmazsa ovu testi ile takip edecem ins bebiş gelir artimed erken gebelik testi almış eltim bana illah yap diyor iliskidne 5 gün sonra kesin sonuç çıkıyormuş amaaaaaaa ya bişi cikmazs aben kanı beklim en iyisi

Başladık çok şükür, benim o gebelikten sonra bir daha hiç olmadı olursa kan sulandırıcı başlayacak bakalım nasıl olur
Benim doktorum ilk gebelik kürtaj ile sonuçlanınca direk kan sulandırıcıya başladı. Kan sulandırıcının vücuda bir zararı yok her ihtimale karşı kullanalım. Pıhtılaşma sorunu çıksa da bunu veriyoruz zaten dedi. Bebek olup doğum yapana kadar kullanmamı istedi.

Tekrar mı test yaptın canım bu ay femara kullanacak mısın
Yok o bende hiç ise yaramıyor zaten bu ayda yumurtlama masajı yapmıştım yumurtlama görmüştüm adeti bekliyorum simdi adet bitince tekrar yumurtlama masajınaa başlıcam

Ya kızlar ben elendim galiba.. bata 2 kaldı ovü yapayım dedim ama siliği geç hiç çizgi çıkmadı bomboş ya bomboş çok garip değil mi normalde silik de olsa çizgi çıkar. Bi de siz bakın

Eklentiler

• 6CBEBB26-D010-4C9D-8089-4E0E1946E291.jpeg
    48,1 KB · Görüntüleme: 41
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…