Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım benim yaa, senin testte de sanki gölgemsi bişey gördüm ama göz yanılması da olabilir çünkü artık kör oldu gözlerim 😁 kısmet tatlım yaa hep birlikte anne topiklerinde buluşuruz bu ay inşallah 🥰
Ah keşke balimmm benim gözlerim şasi oldu bakmaktan çiplak gözle cokkkk silik çizgi var ama yanıltıcıdır yav o ben beklemedeyim🤣

Ahh canım benim 🥰 o zaman birbirimizi tanımak kısmet olmamış ama bu sefer birlikte anneliği yaşayalım inşallah ❤️

Kız senin onu yapan ellerine, bi de gören gözlerine kurban olurum 😍❤️ bi sır veriyim mi? Eşim öyle bunda bişey yok ya deyip atınca sinir oldum gittim kan verdim sabah. Ama çok geç saatlerde çıkıyor sonuç. Negatif olduğunu da biliyorum şu anda ama 3-5 bişey olursa diye küçücük bi umuda tutundum 😁
Kuzum bir çizgi var o da inşallah bebeğin rabbim hayırlı sonuçlar aldırsın en pozitifinden 5 üstü her şey kabulümüz 🤗

Ooo masalah benim ilk olacak nasipse. Bence çocuk hiç bişeyi kısıtlamaz kendin gibi alistiriver çocuğu bebekken 😃 inşallah kısa zamanda alırız kucağımıza 😍❤️
Kuzum zaten digerlerinde sknti yasamadm kisitlama konusunda ama 1 çocuk baska 2 cocuk baska 3 olunca sanirim uzak seyahat lerim biraz kisitlanir yoksa ben gezmeden duramam 20 gunlukken basliyorum gezmeye 😅😂

Kuzum bir çizgi var o da inşallah bebeğin rabbim hayırlı sonuçlar aldırsın en pozitifinden 5 üstü her şey kabulümüz 🤗
Kız benden ümidi kestin bakmadin demi🤣neyse yeni testlerim yarına gelir 🤗 Çarşamba da kan vercem bakarız artık ne ise 🤣

Ay bnde doktoruma bunu teklif etcem regl gelirse. işte izin almak çok zor sıkıntılı ya.
Bide herkes AA hamile mısın yoksa ,nerdeydin ne hastanesi salak saçma sorular.

Canım söyle bakalım belki kabul eder o şekilde ilerlersiniz🥰
Evet bu insanların merakıı sorgulamaları herşeyii boşver kimseyi takma kuzumm🤍🤍

Yanlız sotle bı durum var son 4 ay erken adet oldum bu takvime göre ortalama döngü 33 günde bir diyor ama ben erken olduğum zamanlar oldu eğer bu takvimi baz alırsam 10 günüm mu kalmış oluyor kafamda deli sorular

Eklentiler

• Screenshot_20220404-120611.png
    Screenshot_20220404-120611.png
    276 KB · Görüntüleme: 39
Ahh canım benim 🥰 o zaman birbirimizi tanımak kısmet olmamış ama bu sefer birlikte anneliği yaşayalım inşallah ❤️

Kız senin onu yapan ellerine, bi de gören gözlerine kurban olurum 😍❤️ bi sır veriyim mi? Eşim öyle bunda bişey yok ya deyip atınca sinir oldum gittim kan verdim sabah. Ama çok geç saatlerde çıkıyor sonuç. Negatif olduğunu da biliyorum şu anda ama 3-5 bişey olursa diye küçücük bi umuda tutundum 😁
Ya burayı okurken bu mesajına denk geldim kan verdin mi 🥰🥰

Bu arada okuyorum ama bat vermemişim vereyim belki uzun zaman sonra iyi gelir H Hello Kity bat 23 Nisan ama aşılama için iğne kullanıyorum ileri de atabilir 🙈

X