Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ah keşke balimmm benim gözlerim şasi oldu bakmaktan çiplak gözle cokkkk silik çizgi var ama yanıltıcıdır yav o ben beklemedeyim

Kuzum bir çizgi var o da inşallah bebeğin rabbim hayırlı sonuçlar aldırsın en pozitifinden 5 üstü her şey kabulümüz

Ooo masalah benim ilk olacak nasipse. Bence çocuk hiç bişeyi kısıtlamaz kendin gibi alistiriver çocuğu bebekken inşallah kısa zamanda alırız kucağımıza
Kuzum zaten digerlerinde sknti yasamadm kisitlama konusunda ama 1 çocuk baska 2 cocuk baska 3 olunca sanirim uzak seyahat lerim biraz kisitlanir yoksa ben gezmeden duramam 20 gunlukken basliyorum gezmeye

Kuzum bir çizgi var o da inşallah bebeğin rabbim hayırlı sonuçlar aldırsın en pozitifinden 5 üstü her şey kabulümüz
Kız benden ümidi kestin bakmadin demineyse yeni testlerim yarına gelir Çarşamba da kan vercem bakarız artık ne ise

Ay bnde doktoruma bunu teklif etcem regl gelirse. işte izin almak çok zor sıkıntılı ya.
Bide herkes AA hamile mısın yoksa ,nerdeydin ne hastanesi salak saçma sorular.

Canım söyle bakalım belki kabul eder o şekilde ilerlersiniz
Evet bu insanların merakıı sorgulamaları herşeyii boşver kimseyi takma kuzumm

Yanlız sotle bı durum var son 4 ay erken adet oldum bu takvime göre ortalama döngü 33 günde bir diyor ama ben erken olduğum zamanlar oldu eğer bu takvimi baz alırsam 10 günüm mu kalmış oluyor kafamda deli sorular

Eklentiler

• Screenshot_20220404-120611.png
    276 KB · Görüntüleme: 39
Ya burayı okurken bu mesajına denk geldim kan verdin mi

Bu arada okuyorum ama bat vermemişim vereyim belki uzun zaman sonra iyi gelir H Hello Kity bat 23 Nisan ama aşılama için iğne kullanıyorum ileri de atabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…