Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet döngümün 10. Günü demek ki ya düzenli ilişki ya takip bizim çalışma şartları maalesef düzenli ilişkiye el vermiyor. İnşallah bu sefer başarırız
Bizde değerlendirme günlerinde çok zorlanıyoruz. Çalışma şartları maalesef dediğin gibi. Ama olacak olacak maşallah görüntü pek harika

Negatif kızlar.. Daha da pozitife döneceğini sanmıyorum. Beynim bana büyük oyun oynamış bu saatten sonra da akışına bırakıcam. Buralarda yokum. İnşallah sizler pozitifiii görürsünüz dualarım sizinle

Eklentiler

• 16489700135112946670785149940204.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 52
Kuzum dün ki kuruma olabilir, bu da negatif olabilir.. çünkü daha batına 5 gün var.. bu testler bata kadar negatif çıkıyor biliyorsun. Akışına bırak biraz kafanı boşalt.. inşallah regl günü güzel haberlerini verirsin bize

Bebişim benim bile 3 gün kaldı ama negatif çıkabilir diye yapmıyorum. Senin daha 5 gün var. Hemen bozma moralini.

Bebişim benim bile 3 gün kaldı ama negatif çıkabilir diye yapmıyorum. Senin daha 5 gün var. Hemen bozma moralini.
Canım o tahmini bat benim adetim düzensiz olduğu için bilemiyorum ne zaman adet olurum o yüzden yumurtlama gününden saydım hep. Artık 12 gün oldu olsaydı flaşla görülebilen bi çizgi de görürdüm ama tertemiz. Olsun napalım bir daha ki aya inşallah sizlerden güzel haber bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…