Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bugün yapmazsam küserim yarın da yapmam salıyı bekliyorum test için, predictor çok pahalı prodoctor olmaz mı

Bir de şey varmış belirtilerden biri, bi cubuğa işeyince çizgiler çıkıyormuş o belirtiyi mi denesek yarın sabah

Kan testi ile netlestir mutlaka kuzum ya da yarın tekrar test yap. İnşallah bebişin seninledir. Belirtiler çok yanıltıyor. Aynı soylediklerin bende de var. İnşallah bebistir tüm bunların sebebi
İnşallah hellokitycimm inşallah 8 aydır deniyorum bir de regl döngü süreci uzun olunca bende ekstra stres oluyor inşallah kandırmıyordur bu testler beni 2-3 gün sonra tekrar test yaparım sonra da kana giderim muhtemelen

Erken gebelik al ama daha da koyu çıksın ki seni burdan davul zurnayla kana yollayalım. Dur hatta R Random3 ile birlikte yapın sabah
Tamam anlaştık Dün eşim iş için başka bir yerdeydi, görüntülü aradı aksam, açarken aramayı testi tuttum kameraya dondu kaldı ekran dondu sandım cevap ver diyorum cevap vermiyor.. 2 nisaaann şakaaaası dedim sonra. Adam kalpten gidiyordu

Yazık yaaa öyle şaka mı olur kara vicdanlı

Yazık yaaa adamın önce sevdin sonra dövdün adamı yarına havalara uçar kesin tlfnda böyle yaptıysa

Kızlar totem yapalım beraber yapın be Prodoctor da olur tabi ki diğeri pahalı ya daha iyi sanki bizden para ne kadar çıkarsa o kadar tatmin ediyor
Hahaha doğru dedin ben hiç erken gebelik yapmadım ama seni kıracağıma parama kıyarım be
Yaaa valla kesin sonuç, erkenden öğrenicen falan deseler emin ol hepimiz sokarız, en önce ben
Ohooo öyle bişey olsa uc uca bağlar yine yaparım yarın yapıyo muyuz o zaman?

Haydi inşallah bu sefer oldu diyelim Allah'ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…