Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
5 -6 ay once buralara bakarken eklenen hicbir testte cizgi goremiyordum. Insanlar neden bos testleri cizgi var diye ekliyor diyordum. Simdi baktigim her testte o cizgiyi gorebiliyorum. Resmen gozlerim level atladi 🤣 KK farki 🧐
Bende Su anda bu çizgi var mi yoksa ben delirdim mi diye şüphe ediyorum o yüzden iyi ki varsınız 😂

Eklentiler

• IMG_20220403_082757.jpg
    IMG_20220403_082757.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 68
Hanımlar merhaba birkaç gündür buraya uğrayamadım. Adetim cuma günü ben bugün dayanamayıp kaset test yaptım çok hayalet bir çizgi gördüm ama üzerinde oynayınca sanki göründü size atıyorum bi bakar mısınız Eki Görüntüle 3040041
Maşallah sübhanallah bebiş görünüyor 🥰😘❤️

😅😅😅 ayy cok güldüm, ya 2-3 saat sonra çıktı bu forumlarda hep yazıyor bu marka çizgi çıkarıyor diye 🤪 bugün alocam test yarın sabah çıkarsa doooğru doğumhaneye 👶🏻
He tamam bak ozaman kabulüm.kız ne yapayım ben bilmiyordum o testi görünce şok oldum bu kız niye bu kadar rahat falan dedim bende heyecan sanırsın benim test pozitif çıkmış 🤣 yani inşallah şöyle diyelim yarınki test pozitif çıkarda test markasıda kendisini aklar aayende 🤩

Yarın tekrar test yapıcam canım ☺️ Yaa bu çizgi en az 1 saat sonra çıktı, ben aksam gördüm.. pek inandırıcı değil ama tabiki inşallah bir habercidir 🤗
Benimde gecen gun yaptigim normal kaset teste simdi baktim kuzum oyle bi cizgi yok aslinda cizgi var ama bembeyaz kuruma cizgisi ışıkta belli oluyor ama seninki bariz belli bence bi haberci

Selamlaarr kızlaarr
Bende elendiimm ama hala regl olmadıım iğnenin 17 günüü
Dün erken gebelik testi yaptım sonradan çizgi çıktı çok hafif kuruma çizgisidir diye düşündüm sonra bu gün yine kaset test yaptım beyaz çizgi belliydi ama sanmıyorum olsa çıkardı artık bir dahaki ayı bekliycezz

Selamlaarr kızlaarr
Bende elendiimm ama hala regl olmadıım iğnenin 17 günüü
Dün erken gebelik testi yaptım sonradan çizgi çıktı çok hafif kuruma çizgisidir diye düşündüm sonra bu gün yine kaset test yaptım beyaz çizgi belliydi ama sanmıyorum olsa çıkardı artık bir dahaki ayı bekliycezz
Kuzum bence regl olmadan hemen elendim diye düşünme daha umut var bazen cikmayabiliyor

X