Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Belki de hamilesindir ❤️ inşallah 🙏
Ben de hiçbişey tutamam içimde sağır sultan duyar valla 🤣 2 kayıp yaşayınca akıllandım ama. İlk 3 ay ailem dışında kimseye söylemicem
Biz bilicez ama 🤩 her zaman dualarım sizlerle rabbim kem gözlerden fesat düşüncelerden. Tüm kötülüklerden muhafaza eylesin inşallah ❤️

Bunda hayalet cizgimi var yoksa benmi oyle goruyorum kızlar 😔 sanirim ne olmasini istiyorsak gozumuz onu gormek istiyor

Eklentiler

• 2E56850A-A4CF-4E33-AFAD-84E860FCE1AD.jpeg
    2E56850A-A4CF-4E33-AFAD-84E860FCE1AD.jpeg
    178,4 KB · Görüntüleme: 62
Kizlar ben dün yaptim bu testi daha neredeyse adetime 15 gun var ama dengesiz adetim vardi korunma ignesinden sonra ama dünde ayni bu sekildeydi hayalet gibiydi belli belirsizdi zaten genelde yumurtlamamda erken oluyor benim aklim karisik ama goguslerimde cok agri var fazlaca halsizim biraz once cafedeydik eve zor attim kendimi arabayi zor kullandim o derece bi halsizligim var normalde cok enerjik bi hatunumdur 3 gun oncede sag kasigimda sislik ve sancim vardi yani bu belirtileri daha once yasamadim ama hayirlisi diyelim belkide vitamin eksikligim vardir bu arada 20 gundur inositol combi kullaniyorum doktor tavsiyesiyle gebelige yardimci yarin sabah ilk isim tahlil vermek olacak

Kizlar ben dün yaptim bu testi daha neredeyse adetime 15 gun var ama dengesiz adetim vardi korunma ignesinden sonra ama dünde ayni bu sekildeydi hayalet gibiydi belli belirsizdi zaten genelde yumurtlamamda erken oluyor benim aklim karisik ama goguslerimde cok agri var fazlaca halsizim biraz once cafedeydik eve zor attim kendimi arabayi zor kullandim o derece bi halsizligim var normalde cok enerjik bi hatunumdur 3 gun oncede sag kasigimda sislik ve sancim vardi yani bu belirtileri daha once yasamadim ama hayirlisi diyelim belkide vitamin eksikligim vardir bu arada 20 gundur inositol combi kullaniyorum doktor tavsiyesiyle gebelige yardimci yarin sabah ilk isim tahlil vermek olacak
inofolic combi mi

Aynı fikirdeyim bu ay olmazsa ovulasyon testlerini bırakmayı düşünüyorum. Sürekli takvimden hesap yapıyorum dün ilişki oldu bugün boş olcak şu gün misafir gelcek onunla çakışıyor derken stresle geçiyor. Adete kaç gün kaldı? yumurtlamadan kaç gün geçti? hangi gün test yapsam çıkar diye diye bu süreç 2 ayda yordu beni. Diğer ay haftada 3 ilişki testsiz ve hesapsız denemeyi düşünüyorum inşallah bunu başarabilirim. Bir yandan da içim içimi yiyor çünkü.
Asıl böyle hamile kalamadığımı düşünüyorum o yüzden düşünceler de gidecek eminim bu ay sağlıklı beslenme ye vitaminlerimi almaya dikkat edicem bol yürüyüş sakinlik cidden 3 ay da da benyyoruldum kendime eziyet ediyorum resmen

X