Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anca yarın öbür gün belli olur canım. Hatta iğne vurulmadıysan ve geç döllenme olursa gecikmeden sonra da çıkabilir. İnşallah seninledir bebeğin 🥰
Sadece femera kullandım doktor ilişki günleri belirtti 4 gün gün aşırı doktorun dediği günden sonra daha ilişkimz olmadı bazı misafir yoğunluğun dan şimdi eve gelir gelmez yaptım negatif di

Kızlar pik günü mü hamile kalıyoruz yoksa çatlayıncaya mi? Bugün pikti değerlendirdim dua edin ne olur ❤️

İnsallah kuzum insallah Rabbim dualarimizi kabul etsin bakalim gorecez insallah hayallerimiz gercek olur üzüntüye ugramayz
İnsaAllah kuzum ama farkind aolmadan çok takıyoruz kafamıza ve geciktiriyoruz ben 11 ay bekledim tam d aartik olmuyo 2 kayıp dedim ve ummadığım pes ettiğimde geldi kızım ins uzulmeyiz 🥰

Benimde sat 6 Mart yumurtlama takibi yapmadım takvime göre degerlendirdik
Bende kızımda takip yaptım o takibe göre 14.cu gün yumurtlama oluyo bende ki adetim düzensiz normalde 28 gubd ebazen 27 bazen 26 günde bir oldu şu son 4 aydır bu şekilde oldu doktor rahim sağlığı yerinde dedi bakalım bide yumurtlama günü eşim yanimd ayoktu 14.cu gün yumurta akı gibibuzayan akıntım oldu o akıntıdan 2 gün sonra değerlendirdim ama dünden beri sağ kasigim daha bı sancilaniyo anlamadım gitti 110 gün kaldı bata🥺hayırlısı diyorum

Şimdi süreci anlatayım kısaca sat 6 mart bat 2 nisan yumurtlamanın 10. Günü çift çizgi çok hafif gördüm dün beta 2 idi bugün 8.18 olmuş ☺️ Dilerim hepinizin kucağı
Hayırlı uğurlu olsun canım benim çok sevindim rabbim sağlıcakla kucaklayan🥰🤲🤗

Arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim benin adetim bitti 8.gün akşam 2 3 damla pembe leke geldi sabah birşey yok öğlen hoppp yine üst üste damlalar halinde kanama geldi ki korktum doktora gittim ultrason baktı yumurtlama dedi neyse şuan Pet kattım damla damla hala geliyor bu şekilde yumurtlama yaşayan oldu m ?

Şimdi süreci anlatayım kısaca sat 6 mart bat 2 nisan yumurtlamanın 10. Günü çift çizgi çok hafif gördüm dün beta 2 idi bugün 8.18 olmuş ☺️ Dilerim hepinizin kucağı
Canım öncelikle hayırlı olsun 😍 sağlıkla ilerlesin inşallah.. yumurtlama günün ne zamandı benimde sat 8 mart

Arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim benin adetim bitti 8.gün akşam 2 3 damla pembe leke geldi sabah birşey yok öğlen hoppp yine üst üste damlalar halinde kanama geldi ki korktum doktora gittim ultrason baktı yumurtlama dedi neyse şuan Pet kattım damla damla hala geliyor bu şekilde yumurtlama yaşayan oldu m ?
Yumurtlamaya bağlı ara lekelenme olabiliyormuş normal bir durummus doktorum gecen ay öyle demişti banada

X