Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
😅 sat 11 mart, hsg 21 mart, yumurtlama 24 mart, çatlama 25 mart, bat 6 nisan 😂 belirtiler: göğüs uçlarım felaket dokunamıyorum bile, kasık ağrısı, yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim😂
Hsg nasıl geçti ya ay hersey ard arda hepsı birbirinden etkılenebilir rabbım tamamına erdirsin ins kuzum eğer hamışe değilsem bile yüzümü güldürdüğü için ciddiyim coknsagll

Benimde 11. Günüm banada bir yardım🙏🏻

Eklentiler

• 17D58C63-1F5C-4B4D-9A63-8D779030BC32.jpeg
    17D58C63-1F5C-4B4D-9A63-8D779030BC32.jpeg
    58,9 KB · Görüntüleme: 66
Arkadaşa da bakabılırmısın kuzum oda gelcek şimdi 😂😂
O da flaşla çekmiş 🤦🏻‍♀️😅 flaşsız varsa onu da ona da bakayım daha iyi çıkar şimdilik bu kadar çıktı piksel aşırı düştü yapay ışık olduğu için o yüzden fazla oynayamadım var gibi bi gölge var ama net değil flaşsızı lazım

Eklentiler

• 6BA04A3F-621D-4144-9D9F-F0D4AE497271.jpeg
    6BA04A3F-621D-4144-9D9F-F0D4AE497271.jpeg
    371,4 KB · Görüntüleme: 69

Eklentiler

• IMG_20220326_165256.jpg
    IMG_20220326_165256.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 62
Hsg nasıl geçti ya ay hersey ard arda hepsı birbirinden etkılenebilir rabbım tamamına erdirsin ins kuzum eğer hamışe değilsem bile yüzümü güldürdüğü için ciddiyim coknsagll
Hsg zor geçti ya bir tüpüm tıkalı 🙈😅 bekliyorum bakalım hayırlısı. Sende de vardır inşallah 😍 ki var gibi görünüyor 😅

Hsg zor geçti ya bir tüpüm tıkalı 🙈😅 bekliyorum bakalım hayırlısı. Sende de vardır inşallah 😍 ki var gibi görünüyor 😅
Acıdımı kuzum ya bende cektırıcem bu Ay olmaz ise 2 ci tedaviye vallla bilmıyorum hala nasıl baktığını anlamadım ayrıntılı anlatsana tüp tıkalı He insssss açıldı da kalırsın kız valll

Kızlarrrr alın size yeni taptaze bir belirti ile geliyorum😂😂😂 bugün sağ bacağıma kasıktan diz kapağı na doğru batmalar olmaya başladı daha önce hamilelik yaşayan kızlar böyle bir belirti olabilir mi acaba ya 🙄anlık batma şeklinde oluyor

Acıdımı kuzum ya bende cektırıcem bu Ay olmaz ise 2 ci tedaviye vallla bilmıyorum hala nasıl baktığını anlamadım ayrıntılı anlatsana tüp tıkalı He insssss açıldı da kalırsın kız valll
İlk verdiğinde normal adet ağrısı gibiydi sonra tıkanıklığı görüp ikinci kez daha basınçlı verdi sıvıyı o zaman baya acıdı.
Lightroom adobe programında sisi kaldırıyorum, kontrastı artıyorum, netliği arttırıyorum 😂😂 eğer zorlarsam bordo renge yoğunluk veriyorum 😂

Kızlarrrr alın size yeni taptaze bir belirti ile geliyorum😂😂😂 bugün sağ bacağıma kasıktan diz kapağı na doğru batmalar olmaya başladı daha önce hamilelik yaşayan kızlar böyle bir belirti olabilir mi acaba ya 🙄anlık batma şeklinde oluyor
Benimde sol göğsüme ağrı girdi ya sanki bisey saplanmış gibi bir ağrı. Kalbimde olabilir 😂

İlk verdiğinde normal adet ağrısı gibiydi sonra tıkanıklığı görüp ikinci kez daha basınçlı verdi sıvıyı o zaman baya acıdı.
Lightroom adobe programında sisi kaldırıyorum, kontrastı artıyorum, netliği arttırıyorum 😂😂 eğer zorlarsam bordo renge yoğunluk veriyorum 😂
Ya bayıltıp mı yaptı senı ben kendıme anestezi yaptırıcam yoksa kalbım dayanmaz
Ya efsanesin kız ben İnfluencer olmama rağmen yapamadım filtreyi 😂😂😂😂😂😂

X