Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarrrr alın size yeni taptaze bir belirti ile geliyorum😂😂😂 bugün sağ bacağıma kasıktan diz kapağı na doğru batmalar olmaya başladı daha önce hamilelik yaşayan kızlar böyle bir belirti olabilir mi acaba ya 🙄anlık batma şeklinde oluyor
Bacak agrısı bar diye bılıyorum kuzum bende hemde sağ bacak

Ya bayıltıp mı yaptı senı ben kendıme anestezi yaptırıcam yoksa kalbım dayanmaz
Ya efsanesin kız ben İnfluencer olmama rağmen yapamadım filtreyi 😂😂😂😂😂😂
Yok anestezisiz yaptım bi kaç dakika sürecek diye 😂 anaa benim de ufak bi sayfam var orda paylaşım yapıyorum diye bu fotoğraf olaylarıyla ilgileniyorum biraz 😅

Şeye benzedi bu pahalı bi mağazaya gidip beğendiğin ürünleri tek tek seçip en sonunda hepsine bi bahane bulup tezgahtara teşekkür edip çıkmak gibi hahahahahah. sen de git bir güzel dr a rahatla inşallah aklında bir şey kalmasın. Bu arada @dceke aşırı gaza geldim bu ay inşallah seyrek bir şeyler düşürmem ortalara 🐴 😂
Bunun bi de şu versiyonlari var cnm bende. Ya bu aylarda olmasin aslinda 3-4 ay sonra olsun. Aralik, ocak, subat, mart dogum olmasin. Kisin bebek zor olur, hastalanir. Ayy iyiki gecen ay olmadi, olsaydi akrep burcu olacakti. Eeee kasimda dogarsa okul donemine denk gelir, 10gun babalik izni var. 10gunde ben iyilesememki. Lohusa lohusa yalniz mi kalicam. Falan tarihte olursaaaa karnim burnumda okula mi gidicem. Aaaa sutum akarken okullar mi acilacak. Hahhaahhah sanki kulucka makinesi, gun saat ayarliyosun, şak diye oluveriyor. Hem olmuyo hem olsa burcunu ayini filan begenmiyorum. Plan proje hesap kitap tutmuyor. Tam kafa yemelik 😅😅😅 Bunlari hesaplayan bi tek ben miyim. Insallah yalniz degilimdir ☺️

Kızlar bişey sorucam tüp tıkalı diyorsunuz ya mesela tüp tıkalı olunca yumurta gelişmiyormu büyüme va olmuyor mu nasıl oluyor bu olay
Rahim filmi sonucu sıvı geçişine bakıyorlar canım benim sağ tüpümden sıvı geçişi olmadı soldaki yumurtanın kanallardan geçmesi kolay ama ya sağdan yumurtlarsam doktorumun bir teorisi var yumurtalıklar hareketli organlar kapabilir demişti . bizim gibilerin hamilelik oranı düşüyor ama yinede belli olmaz ben mayıs ayını bekliyorum açtırmak için inşallah

Rahim filmi sonucu sıvı geçişine bakıyorlar canım benim sağ tüpümden sıvı geçişi olmadı soldaki yumurtanın kanallardan geçmesi kolay ama ya sağdan yumurtlarsam doktorumun bir teorisi var yumurtalıklar hareketli organlar kapabilir demişti . bizim gibilerin hamilelik oranı düşüyor ama yinede belli olmaz ben mayıs ayını bekliyorum açtırmak için inşallah
İns canım ben inanıyorum güzel sonuçlar görelim hep birlikte 🙏🙏

Bunun bi de şu versiyonlari var cnm bende. Ya bu aylarda olmasin aslinda 3-4 ay sonra olsun. Aralik, ocak, subat, mart dogum olmasin. Kisin bebek zor olur, hastalanir. Ayy iyiki gecen ay olmadi, olsaydi akrep burcu olacakti. Eeee kasimda dogarsa okul donemine denk gelir, 10gun babalik izni var. 10gunde ben iyilesememki. Lohusa lohusa yalniz mi kalicam. Falan tarihte olursaaaa karnim burnumda okula mi gidicem. Aaaa sutum akarken okullar mi acilacak. Hahhaahhah sanki kulucka makinesi, gun saat ayarliyosun, şak diye oluveriyor. Hem olmuyo hem olsa burcunu ayini filan begenmiyorum. Plan proje hesap kitap tutmuyor. Tam kafa yemelik 😅😅😅 Bunlari hesaplayan bi tek ben miyim. Insallah yalniz degilimdir ☺️
Ne diyorsun tabi ki yalnız değilsin 🤭 ben de diyorum bu ay hamile kalsam Aralık sonu Ocak başı doğururum raporlarla bi şekilde dönemi kapatırım eylülde ücretsiz izne ayrılırım 1 yıl bakmış olurum en azından diye. Hayallerimizi seveyim 🥰 benim bebiş yaşasaydı temmuzda doğacaktı düşünüyordum napacam diye bak nasip olmadı 🤷🏼‍♀️ Biz nasip diye çıkalım yolla sağlıklı bebişlerimiz gelsin de zamanın önemi yok.

X