Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben yumurtlama günümü bilmiyorum ama bat 6 nisan adetlerim düzenlidir. Göğüs hassasiyeti ve kaşık agrılarım var hafif hafif bi dalgınlık hissi oluyor gibi. Test yaptım bu akşam kaset test çokkk farkedilemeyeceği bir çizgi var gibi ben mi hayal kuruyorum bilemedim ama daha 8 gün var tabi. Öyle yanii 😇 sizce var mı ?
At testi görürüz bizz😝😝

Kızlar ben yumurtlama günümü bilmiyorum ama bat 6 nisan adetlerim düzenlidir. Göğüs hassasiyeti ve kaşık agrılarım var hafif hafif bi dalgınlık hissi oluyor gibi. Test yaptım bu akşam kaset test çokkk farkedilemeyeceği bir çizgi var gibi ben mi hayal kuruyorum bilemedim ama daha 8 gün var tabi. Öyle yanii 😇 sizce var mı ?
Sen buraya at gerisine karışma ben hallederim😂😂😂

Valla ben bile çok çok inceleyince incecik görüyorum bilemedim belli olur mı 😁 baya bembeyaz çünkü bu fotoda

Eklentiler

• 0CE0197E-71F2-4970-BD36-F1A1123D6F0D.jpeg
    0CE0197E-71F2-4970-BD36-F1A1123D6F0D.jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 57
Aynı aynı 😂😂😂 kız benden gündüz bi damla kan geldi dedim ya ay bi daha gelmedi lekelenme dahi yok doktora gitsem mi ki yine de ne dersin bu yerleşme olabilir mi ya of hiç olamazmış gibime geliyo
Valla yerleşme olma ihtimali çooook yüksek.. normalde gitme derdim ama kuzum ya mantarsa.. yani mantarsa ve artarsa bebişi etkileyebilir o yüzden bence git bi içimiz rahat etsin..

Hadi hayırlı sonuçlar al insallah, ben pozitif gördüm kan verdim hala sonucu çıkmadı bekliyorum hala normalde bat yarın görünüyor. Kısmetse Aralık annesi olacağım inşallah maşallah 😹😹
Yaaa ne harika çok sevindim adına canım darısı hepimizin başına 🤩❤️😘

Valla ben bile çok çok inceleyince incecik görüyorum bilemedim belli olur mı 😁 baya bembeyaz çünkü bu fotoda
Canım flaşla çekmişsin kontrastı yok etmiş ama yakalayabildiğimi yakaladım işaretlediğim yerde var gibi flaşsız çekebilir misin? Doğal kontrast lazım

Eklentiler

• 62077466-AD53-4755-8156-BAB2F5F3AEDD.jpeg
    62077466-AD53-4755-8156-BAB2F5F3AEDD.jpeg
    30,6 KB · Görüntüleme: 61
Eveeet ya kiminnn seninkini yaptım 😂 forumun grafikeri, fotoğrafçısı, şopçusu ben oldum 😂 hep diyorum anne olucam derken fotoğrafçı oldum 😂 testlere beni etiketleyin kızlaaaarrr
Tövbe bismıllahırrahmanırrshom yazamadım ben survıvor dalmıştım kız bu ne

Hadi hayırlı sonuçlar al insallah, ben pozitif gördüm kan verdim hala sonucu çıkmadı bekliyorum hala normalde bat yarın görünüyor. Kısmetse Aralık annesi olacağım inşallah maşallah 😹😹
Canım test attın mı buraya görmedim hiç atta pozitif test görelim yaaa 🤩hayırlı olsun kuzum benim

X