Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ne güzel, ne zaman basladın yapmaya, ekstra bişey kullandınmı? ben 12.gündeyim gec mi kalmıs oldum

Ya ne güzel, ne zaman basladın yapmaya, ekstra bişey kullandınmı? ben 12.gündeyim gec mi kalmıs oldum
Adetim bittiğine emin olduktan sonra ertesi gün başladım. Aklıma geldikçe yaptım. (Günde 3 kez kesin) Hiç birşey kullanmadım ovulasyon testiyle takip ettim. Yumurtlama gördüğüm an bıraktım masajı. Zaten bırakmak gerekiyor yoksa olgunlaşan yumurtayı daha da büyütüyor

Amin kuzum inşallah ya

Zibilyon tane sperm var kuzum, %16 nolacakki. Normal yolla elbette olur ama tup bebek mevzusunu cok otelemeyin derim ben. Dr. bir oyle der bir boyle. Bazen ben de dusunuyorum fakat 1. bunyem ve psikolojim bi suredir cok zayif, o surece girmeye cesaret edemiyorum. 2. bizim akademide cok dedikodu olur. Olumsuz biseyler yasarsam diye korkuyorum, 40yil konusurlar artik. Ben de iskolik bi insanim. Belli gunlerde isi asıp surecin gereklerini yerine getirmek gerek. Nasil yaparim bilmiyorum. 3. arkadasimda ikiz gebelik olustu cok yakin zamanda. Bir tane evladi vardi, tup bebek tedavisiyle. Simdi 3 olacak. Gozum korkuyor cogul gebelikten 4. Surece baslarken olmazki diyecegime yemin edebilirim ama ispat edemem. Ve olmaz. Neyse benim korkularim, endiselerim bitmez. Siz demoralize olmadan birkac ay icinde askla ve heyecanla tup yolculuguna baslayin derim nacizane. Pozitif olunca zaten yolda dogal gebelik elde eden cok oluyor. Onemli olan yola cikma cesaretini gosterebilmek

Kızlar akintima göre perşembe yumurtlama başladı ve sancilarimdan anladigim kadariyla cumartesi çatlama oldu. Bugün aşırı derecede kasıklarım ağrıyor regl geliyormuş gibi regledaha 11 gün var ben anlamadım neden karnım ağrıyor. Daha evvel yumurtlamada 1 gün ağrı olur ve geçerdi. Normalde regle 6 7 gün kala ara ara vururdu ama bugun karnım ve sirtimin alt kismi durmadan ağrıdı

Esim mayista, ben temmuzda 40 oluyorum. Artik 40, 40 diye dolasiyorum. Her gun, her hafta bi hastayim yani bebek mevzusundan beri. Simdi de farenjit oldum. Bilincalti olarak hastalik uretiyorum galiba bebek olmasin diye. Esime diyorum bu işi rafa kaldirmadan ben iyilesemeyecegim herhalde. Yarin dr.ye gidecegim ve yine klomen gibi bisey verir herhalde. Ama bezdim da oramin buramin agrimasindan. Klomen yerine lustral icesim var

Bu hani spermlerin % 16 sı hasarlı diğerleri normal demek değilmiş canım, tüm spermlerde tek tek %16 dna hasarı var demekmiş.. genelde 10 altı bölünme sırasında tolere edilip sağlıklı bebek oluşuyor ama oran arttıkça sakat kalma ihtimali ve düşük ihtimali artıyor tabi.. riskli yani..
Yaa tüp bebek apayrı bir dünya zaten endişelerimi korkularımı size yazmakla anlatamam görmeniz lazım halimi kaldı ki normal yolla cocuk sahibi olmak bile beni acaip korkutuyor.. ama bu yola girdik bir kere elimizden geleni yapmadan pes etmek yok…

Ahahah kesin lustral içsek hamile kalıcaz yaaa yemin ederim tüm takviyelerden daha etkili olabilir

Eklentiler

• C6C503D6-33F9-406F-A8D5-2E2682BB9F50.jpeg
    251,1 KB · Görüntüleme: 60
Yumurtlamadan sonra kasık ağrıları normalmiş değerlendirdiğimiz için.

Veee venev start çizgisinde yerini aldı yeni maraton için başlama işaretini bekliyor

Hepinize tek tek çok teşekkür ederim ani kasık batmaları ve göğüs ağrısı dokunulmayacak derecede.Bide bugün beyaz peynirimsi akıntı oldu onun dışında hiç bir belirtim olmadı.Bide koronaydım öyleyken yerleşmiş dmek ki bebiş.Eşim işten gelsin beta baktırmya gitcem haber veririm size tekrr.mesajlarınız için çok çok çok saolun H Hello Kity Papatyamveben-Mavi Venev miraclebeyb Hayat su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…