Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Bende öyle hissediyorum ama hep olmazsa ne zaman olur çok mu uğraşırım düşüncesi oluyor ister istemez

Gecen ay bende de aynısı oldu canım, femara hic ise yaramadı. Bana da gonalf vermişti.
Ben de femara kullandim, bugun adetin 12.gunu az önce doktordan çıktım sadece 1 yumurta gördü o da 11mm civarı. Büyümemiş maalesef, cuma günü tekrar gel bakalım dedi. Cumaya kadar büyürse de tutar mi bilmiyorum, dongum 26-27 gün civarı. Doktorum ben normalde femara vermiyorum senin gönlün hoş olsun diye verdim dedi :) klomen kost yapti diye bu ay femara deneyelim mi demistim sagolsun kırmadı. Rahim kalınlığı Allah tan iyi, inceltmemis dedi. Kismet bakalim bu ay femara ile tutmazsa bir daha kullanmayi düşünmüyorum. Sizce 11mm yumurtanin büyüyüp tutma ihtimali varmi

Mantar olabilir belki kalın a ve pütürlü akıntı mantar demek çünkü

Kızlar bu inositol takviyesi ni hergün mü içecez ben bıraktım yumurtlama dan sonra devam etsemmi acaba

Benim doktorum da tam tersini söylüyor klomen Rahmi inceltiyor ben klomen kullanmıyorum diyor asla femara daha iyi diyor . Sizin doktorunuz neden femara vermiyorum diyor sebebi neymiş klomen mi öneriyor

Benim doktorum da tam tersini söylüyor klomen Rahmi inceltiyor ben klomen kullanmıyorum diyor asla femara daha iyi diyor . Sizin doktorunuz neden femara vermiyorum diyor sebebi neymiş klomen mi öneriyor
Ben de burda hep tam tersini okudum ama benim doktorum femara rahmi inceltiyor, yumurta uyarmak için de klomen kadar etkili değil diyor. Hakkaten klomen kullaninca benim 2 yumurtam oluyor ve biri daha büyük oluyor

Kızlar nur topu gibi Dna Hasarımız oldu hem de %16.. üroloğumuz, değer normal zaten ilaç içiyorsun ona devam et daha da düzelince sizin normal yolla da olur demiş ay deli etcek bu doktor beni yaa.. tüp yapmamıza gerek yokmuş diyor benimki şimdi de Hayat su

Kuzum kötü değil sonuç yüzde 20 ve altı olması gerekiyor sağlıklı gebelikler için bizimki de yüzde 10 çıktı ama hala gebelik olmadı üç aydır belki de ben acele ediyorum ama daha fazla beklemek istemiyorum bide tekrar etme olasılığı varmış dna hasarı nın Nisan ayında tekrar baktırıp mayıs ayında tüp bebek tedavisi olacaz kesin kararımız ama bende pko da var gerçi klomen tedavisi de oldum yumurta gayet büyüdü çatladı ama gebelik yine olmadı sizin yaşlar kaçtı eşinle eğer bekleyebilirsen doğal yoldan deneyin bir süre daha bide ne zamandır olmuyordu sizin

İlaçla tedavisi kolay kuzum ya hiç takma kafana. Çok yüksek bi oran da değil zaten. Bence de doğal yolla olma ihtimali çok yüksek ama biz yaştan mütevellit acele ediyoruz işte

Gebelik icin ovu testini baz alip moralini bozma cnm. Benim reglden bir gun once yumurtlama gibi koyu cikmisti. Ertesi gun regl oldum.

Yaaa evet değer düşünce de hemen olmuyor ki ben haziranda 40 oluyorum, eşim 44.. yani evet değer düşmeden hiç bişey olmaz ama düşünce de tüp yaparız diye düşünüyordum.. doğal yolla olması için aylarca uğraşmamız gerekecek
Yani yumurta-sperm var diye de bir kerede hamile kalınmıyor ki işte.. ben de bu ay bekleyip mayısta tüp bebeğe geçerim.. bu arada tabii bebişimiz olmazsa ki inşallah olur, elele bekleriz embriyoları canım

İlaçla tedavisi kolay kuzum ya hiç takma kafana. Çok yüksek bi oran da değil zaten. Bence de doğal yolla olma ihtimali çok yüksek ama biz yaştan mütevellit acele ediyoruz işte
Ya doktor garip.. sonuc iyi ilaçlara devam et doğal yolla olur demiş, insan ek bir iki takviye söyler plasebo da olsa insan bi iyi hissederdi muayenede yaşınızdan dolayı hiç beklemeden tüp bebek diyordu.. gençleştik heralde bi haftada

Canım bilemiyorum ki inşallah büyür ve tutar. Benimde en fazla 16 mm olmuştu 20. günde, zaten sonrasında hemen adet oldum. Ama bu ay yumurtlama masajı yaptım ben inanılmaz faydasını gördüm. 15-16. Günler yumurtlama gördüm beklemedeyim şimdi. Femara ve gonalf'in yapamadığını yumurtlama masajı yaptı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…