Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bugün adetimin 4. Günü ve bitti resmen şaka gibi neyse yarından itibaren testlere başlıyorum. Bence bu ay erken yumurtlama görürüm sanırım döngü günüm kısalıp eski formuna dönecek. Heyecanlıyım tüm yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum 🥳
Ya 4 gun normal, benimki 2 gun surdu. Bugun gelsem mi gelmesem mi diyor, karar veremedi ☺️. Yarin dr ye gidecegim. Yumurtlama masaji mi yapsak. Cok da onemli bisey degil gibi geldi bana ama etkili oldugunu soyleyenler var. Bi de clife midir nedir. Bitkisel seylere pek itibar etmem, kullanmam da ama hayit mi ne onu mu kullansak. Fshyi yukselttigini soyleyenler de olmus. Bu gidisle bu is ufurukculerde bitecek, tobe est. 🤣🤣🤣

Ya 4 gun normal, benimki 2 gun surdu. Bugun gelsem mi gelmesem mi diyor, karar veremedi ☺️. Yarin dr ye gidecegim. Yumurtlama masaji mi yapsak. Cok da onemli bisey degil gibi geldi bana ama etkili oldugunu soyleyenler var. Bi de clife midir nedir. Bitkisel seylere pek itibar etmem, kullanmam da ama hayit mi ne onu mu kullansak. Fshyi yukselttigini soyleyenler de olmus. Bu gidisle bu is ufurukculerde bitecek, tobe est. 🤣🤣🤣
Şeye benzedi bu pahalı bi mağazaya gidip beğendiğin ürünleri tek tek seçip en sonunda hepsine bi bahane bulup tezgahtara teşekkür edip çıkmak gibi hahahahahah. sen de git bir güzel dr a rahatla inşallah aklında bir şey kalmasın. Bu arada partalina_ partalina_ aşırı gaza geldim bu ay inşallah seyrek bir şeyler düşürmem ortalara 🐴 😂

Kizlarrr herkes3 sabirli bekleyisler ama ben dayanamdim Bir test daha patlattimmm :)))) ikinci cizgini başı cikmis gerisi yok kaset test bile aklimi aliyor

Eklentiler

• IMG-20220328-WA0011.jpg
    IMG-20220328-WA0011.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 65
Şeye benzedi bu pahalı bi mağazaya gidip beğendiğin ürünleri tek tek seçip en sonunda hepsine bi bahane bulup tezgahtara teşekkür edip çıkmak gibi hahahahahah. sen de git bir güzel dr a rahatla inşallah aklında bir şey kalmasın. Bu arada partalina_ partalina_ aşırı gaza geldim bu ay inşallah seyrek bir şeyler düşürmem ortalara 🐴 😂
Bu ay dört nalaaaaa 😁😁😁

Kizlarrr herkes3 sabirli bekleyisler ama ben dayanamdim Bir test daha patlattimmm :)))) ikinci cizgini başı cikmis gerisi yok kaset test bile aklimi aliyor
Canım bu testte bir gariplik var.. C yani control çizgisi çıkmamış.. T yani test çizgisi ince de olsa çıkmış 🧐

aynen oyle herkesin gebelik belirtisi farklı, hiç buna takılma canım. ancak en kesin belirti benim de bildiğim beyaz kremsi akıntı. ama progesteron kullanınca da o akıntı oluyor oyuzden kafalar karısıyor biraz.
beklemek cok zor, inşallah bu topic teki herkes en yakın zamanda saglıkla hamile kalır, anneler grubunda bulusuruz ❤️
Bu akıntının sürekli mi gelmesi gerekiyor hamile olunca? Bata 2 gün var, 2 gün önce beyaz kremsi akıntım vardı ama şu an yok sanırım herkeste akıntı olmuyormuş

Canım bu testte bir gariplik var.. C yani control çizgisi çıkmamış.. T yani test çizgisi ince de olsa çıkmış 🧐
Ust kismini cikarmistim ters koumusum c cizgisi tam aslinda diger cizginin ise bir ucu var tamami olusmamis iste illaki bir ilginçlik olucak:)))adet sancim da bi geliyor sonra kayboluyor

Hayırlı akşamlar kızlar bata son 1 gün artık nerdeyse 30 mart 1 nisan tahmin ediyorum en son dün sabah test yaptım predictor early onda çıkmadı kesin yok dediö baya hassas çünkü yumurtlama 16 sı 17 si gibi düşünüyorum günüm geçerse direk kana 😁

X