Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaaaar herkese soruyorum ya benim reglime 7 gün var daha en son 9 Mart'ta regl olmuştum az önce tuvalete gittiğimde kan gördüm hani pembe falan değildi kıpkırmızı kan lekesiydi reglin bu kadar erken gelmesi mümkün mü reglim hep düzenlidir benim.bugun cok üzüldüm ağladım falan ondan mı oldu erken mi geldi acaba yerleşmede böyle kırmızı olmaz diye düşünüyorum devamı gelmedi henüz partalina_ R Random3

Mart ayı bir tek bana bir asır değilmiş benim 10 gün var ben napim. Sizin pozitif haberlerinizi aldıkça rahat bekliyorum gerçi
Benim de bata göre 12 gün falan var ama yumurtlamaya göre hesaplamak en doğrusu. Hadi gel sen de katıl bize, birlikte delirelim
O benim işte hadi inşallah
Hadi inşallah dıkşıncı oğlak
Tamam benim bu ay ki totemim her güne bir test

Öyle tabi ya. Her gün patlatırız bir test keyfimiz yerine gelir
Gaza gelmeye zaten müsaitim, rica ediciğim şimdiden yaktırmayın bana contayı
35 yaş üstü gebe kalmaya çalışmakta yaş arkadaşımdın şimdi de test arkadaşım oldun :))
Aaa ben de ben de orta yaş sendrom grubundayım
Kuzum evet bu kadar erken olmaz ama yerleşmede kırmızı olmuyormuş. İnşallah devamı gelmez bilemedim valla

Kızlar bende dün kuruma çizgisinden sonra bu sabah test yaptım tamamen negatifti. Bat 1 nisan yumurtlama üzerinden 12. Gün. Hiç umudum kalmadı. İşe güce konsantre olamıyordum. Baya zor bir süreç.
Off mesajını okuyunca kendimi gördüm benim de bat 31 Mart-1 Nisan ben de sabah bir umutla erken gebelik testi yaptım tertemiz çıktı moralim çok bozuldu işe veremedim kendimi yine olmadı diye

inşallah canım ya eğer devamı gelirse de yarın bi doktoruma gideceğim bildiğimiz kırmızıydı o yüzden ihtimal veremiyorum hiç yerleşmeye

Sakin ol canım benim.. ara kanama olabilir tabiki.. erken yumurtlayıp erken regl de olabilirsin ama 9 gün çoook fazla.. yada yeni bir yumurtlama kanaması da olabilir.. devamı gelmez inşallaaah

Sakin ol canım benim.. ara kanama olabilir tabiki.. erken yumurtlayıp erken regl de olabilirsin ama 9 gün çoook fazla.. yada yeni bir yumurtlama kanaması da olabilir.. devamı gelmez inşallaaah
Bu ay doktor kontrolünü bıraktığım için takibini yapmadım ama akıntıdan yola cıkarak 19 ya da 20 de yumurtlama olduğunu düşünüyorum. Bir kaç gündür de vajinada kaşınma var yanma yok ve anormal pütürcüklü akıntım oldu bi kaç kez kanamayı da görünce korktum açıkçası ben yarın bir doktora gideyim dimi içim rahat etsin

Pardon ama ben gencim kızlar ne orta yaşı

Eklentiler

• FAEEED08-875F-45E9-8118-9BE0855C76F3.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 36
Mantar gibi bişey varsa ara kanama yapıyor canım.. doktora görünmen en iyisi olur

Kızlar selam. Bugun adetin 12.gunu az önce doktordan çıktım sadece 1 yumurta gördü o da 11mm civarı. Büyümemiş maalesef, cuma günü tekrar gel bakalım dedi. Cumaya kadar büyürse de tutar mi bilmiyorum, dongum 26-27 gün civarı. Doktorum ben normalde femara vermiyorum senin gönlün hoş olsun diye verdim dedi :) klomen kost yapti diye bu ay femara deneyelim mi demistim sagolsun kırmadı. Rahim kalınlığı Allah tan iyi, inceltmemis dedi. Kismet bakalim bu ay femara ile tutmazsa bir daha kullanmayi düşünmüyorum. Sizce 11mm yumurtanin büyüyüp tutma ihtimali varmi

Kızlar instagramda mfk yöntemi diye bir yöntem var bakın sizde muhakkak ovülasyon testlerine falan karşı bir doktor ama çok olumlu dönüş var bi inceleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…