Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlamadan sonra bel ağrısı yaşayan var mı? Suan baya baya bel ağrısı yaşıyorum yattım uzandım 1 saattir ağrıyor alt karnım da rahmin olduğu yer bir tuhaf hem sertlesmis gibi hissediyorum hem hassas. Belirti aramıyorum ama bu hic psikolojik değil

Kızlar bakar mısınız şoktayım şuan. Birgebeningünlüğünden aldığım test. İçinde gebelik testide vardi hediye onu yapmıştım. Sanırım 17-18 mart da yapmıştım bu testi. Sonra bi kutunun içine koymuşum. Tesadüfen baktığım da gördüm şok oldum bu nasıl bir kuruma çizgisi ya

Eklentiler

• 16483962718277139859986724896215.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 56
İlk defa böyle bişey gördüm bende kuruma çizgisine benzemiyor hiç. Regl oldun mu ? Tekrar test yaptın mı ?
Bu kurumaysa benim testim kesin kuruma ya

Me zaman yatın canım benim bat 6 bugün yaptım hiçbir şey çıkmadı doğal olarak daha 10 gün var merak işte

İlk defa böyle bişey gördüm bende kuruma çizgisine benzemiyor hiç. Regl oldun mu ? Tekrar test yaptın mı ?
Bu kurumaysa benim testim kesin kuruma ya Eki Görüntüle 3035117
Canim ben 5 martta pik görmüştüm yumurtlamadan 3 gün sonra adet olmuştum. 8 Martta adet oldum yani. Bunuda 17-18 martta yaptim. Ama hamile değilim tabi de çok şaşırdım bakınca şimdi

Me zaman yatın canım benim bat 6 bugün yaptım hiçbir şey çıkmadı doğal olarak daha 10 gün var merak işte
Kuruma çizgisi bu canım 17 yada 18 martta yaptım. Bugün tesadüfen baktığımda şok oldum nasıl belli olmus ama hamile degilim yeni yumurtlama gördüm beklemedeyim

Kizlar yumurtam çatladı dün klomen kullandım bu ay ama çok fazla ateş basması oluyor 2 gündür neyden olabilir menopoz gibi hissettim kendimi

Yine de tekrar mı yapsan acaba şok edici bir çizgi aldığın yere de bir sor istersen yoktur böyle örnek
Ben ondan sonra bi daha yaptım yine kuruma çizgisi çıkmıştı daha da test kalmadı elimde sonra zaten yeniden yumurtlama gördüm beklemedeyim şimdi

Böyle kuruma çizgisi olur mu yaa? Biş iş var bunda, ben şok şok şok

Böyle bi kuruma görmedim hamilemisin yoksa

Böyle kuruma çizgisi olur mu yaa? Biş iş var bunda, ben şok şok şok
Bende şoktayım yani ben gecen ay doktor takibindeydim doktor bana 10 gün değerlendir dedi ben değerlendirdim ovulasyon testiyle de takip ediyordum 5 mart pik oldu 8 martta ben adet oldum. 8 marta kadar full degerlendirmistik. 9 martta doktora gittim evet adet kanamasina benziyor ama yumurtan catlamis dedi. Ama ben bildigimiz adet oldum. 13 martta tekrar ovulasyon testine başladım. 17-18 martta aklimda soru işareti kalmasin diye bu testi yaptim baktım negatif attım bir kutuya tesadüfen gordum ovulasyon testim sandim bir baktim hcg yaziyor. Ama hamilelik yok olamaz bence çünkü yumurtlama gördüm tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…