Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tlc -hamile olduğumu bilmiyordum- serisi gibi olmasın 😄
Orda da regl görüp gebelik devam ediyordu 😁
Ama olsaydı ovulasyonda hep pik cikmazmiydi. 2 gün yumurtlama gördüm sonra çatlama oldu 😂 sonra bir daha yapmıştım test o zaman da 3-4 saat sonra silik çıkmıştı.

Eklentiler

• IMG_20220321_005037.jpg
    IMG_20220321_005037.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 32
Ama olsaydı ovulasyonda hep pik cikmazmiydi. 2 gün yumurtlama gördüm sonra çatlama oldu 😂 sonra bir daha yapmıştım test o zaman da 3-4 saat sonra silik çıkmıştı.
Oldukça ilginç gerçekten. Bende burdan yola çıkarak kendi testime güvenmeyeceğimi anladım. İlk sonuca bakmak gerekiyor demek ki.
İlk defa 2. Çizgi görünce bir sevindirik oldum 😄

Kızlar bakar mısınız şoktayım şuan. Birgebeningünlüğünden aldığım test. İçinde gebelik testide vardi hediye onu yapmıştım. Sanırım 17-18 mart da yapmıştım bu testi. Sonra bi kutunun içine koymuşum. Tesadüfen baktığım da gördüm şok oldum bu nasıl bir kuruma çizgisi ya 😂😂
Bende de boyle olmuştu kuruma çizgisi gün geçtikçe koyulaşır 😁

Kızlar bakar mısınız şoktayım şuan. Birgebeningünlüğünden aldığım test. İçinde gebelik testide vardi hediye onu yapmıştım. Sanırım 17-18 mart da yapmıştım bu testi. Sonra bi kutunun içine koymuşum. Tesadüfen baktığım da gördüm şok oldum bu nasıl bir kuruma çizgisi ya 😂😂
Aaa şu an ben de şok bu testin üzerine adet oldun mu?

Aaa şu an ben de şok bu testin üzerine adet oldun mu?
Yok adet olmuştum bitmişti yaptığımda 😂 gecen ay doktor takibindeydim ovulasyonla da takip etmiştim. 5 mart pikti 8 martta adet oldum. 10 gün boyunca 8 marta kadar full değerlendirmiştim. Doktora gittim evet adet kanamasına benziyor çatlama olmuş sıvısını görüyorum dedi ben ciddiye almadım. Ovulasyon testi sipariş ettim birgebeningünlüğünden. 17 mart falandı dedim bir yapayim aklimda soru işareti kalmasın daha erkende olabilir tarih ama 17 diye hatırlıyorum. Yaptım negatifti attım bi kutuya. Bugun tesadüfen bir baktim ovulasyon testim sandim baktim hcg yazıyor ben şok 😂😂😂

Bende şoktayım 😂😂😂 yani ben gecen ay doktor takibindeydim doktor bana 10 gün değerlendir dedi ben değerlendirdim ovulasyon testiyle de takip ediyordum 5 mart pik oldu 8 martta ben adet oldum. 8 marta kadar full degerlendirmistik. 9 martta doktora gittim evet adet kanamasina benziyor ama yumurtan catlamis dedi. Ama ben bildigimiz adet oldum. 13 martta tekrar ovulasyon testine başladım. 17-18 martta aklimda soru işareti kalmasin diye bu testi yaptim baktım negatif attım bir kutuya 🙈 tesadüfen gordum ovulasyon testim sandim bir baktim hcg yaziyor. Ama hamilelik yok olamaz bence çünkü yumurtlama gördüm tekrar 🙈
Kuzum bence kesinlikle başka markadan bi hamilelik testi yap yada kan ver, hamilelikte lh dalgalanması normal hatta ovünün koyu olması da normal. Anaaammm kız ben senin yerinde olsam çoktan yapmıştım tekrar 😂 e göğsümde ağrı var diyorsun, akıntım var diyorsun kız valla git yap bi test ya

Kuzum bence kesinlikle başka markadan bi hamilelik testi yap yada kan ver, hamilelikte lh dalgalanması normal hatta ovünün koyu olması da normal. Anaaammm kız ben senin yerinde olsam çoktan yapmıştım tekrar 😂 e göğsümde ağrı var diyorsun, akıntım var diyorsun kız valla git yap bi test ya
Hele bel ve sırt ağrılarımmmmm 🙈🙈 ama yumurtlama gördüm kiz sonra catlama oldu hatta. Bugün de ovulasyon yaptım cok cok silik. Hic sanmıyorum hamilelik falan olacağını. Olursa da şok üstüne şok geçiririm 😂😂😂

Hamilelik olsa tekrar yumurtlama olur mu ki 😂😂 yine de hosuma gitti cift çizgi görmek darısı hepimizin başına ilk 5 sn de çıksın inşallah 😂😂😂
Kız olur tabi aralarında hafta farkı olan ikizler var sırf bir yumurta döllenmişken yeni bir yumurta geldiği için 😂 ayyy ben merak ettim burdaa senin yerinde olsam ohooo buraya yazmadan yapmıştım 😂😂 ben ömrümde öyle kuruma çizgisi görmedim ki burda testiyle oynamadığım kalmadı 😅 ilk negatif dediğin halinin fotoğrafı var mı ben onunla bi oynayayım?

Kız olur tabi aralarında hafta farkı olan ikizler var sırf bir yumurta döllenmişken yeni bir yumurta geldiği için 😂 ayyy ben merak ettim burdaa senin yerinde olsam ohooo buraya yazmadan yapmıştım 😂😂 ben ömrümde öyle kuruma çizgisi görmedim ki burda testiyle oynamadığım kalmadı 😅 ilk negatif dediğin halinin fotoğrafı var mı ben onunla bi oynayayım?
Yok ki canım ya çekmemişim. Ama ondan bi kaç gün sonra tekrar yaptığım var onda da 3-4 saat sonra silik cikmisti. Atayım sana. Yarın eşime derim bi gebelik testi alır hiç sanmıyorum ama hiç ümidim de yok 😂

Eklentiler

• IMG_20220321_005352.jpg
    IMG_20220321_005352.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20220321_005328.jpg
    IMG_20220321_005328.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 50
X