Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-27-20-06-12-001_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-03-27-20-06-12-001_com.instagram.android.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 51
Kızlar benimde bgn sag ve sol kasıgımın altları agrıyo suan yumurtalarımın büyümesi dönemindeyim büyürken de kasık agrıları olur mu sizce çarşamba doktor kontrolüm var çatlamazsa ovitrella vurulucam

Vallahi baya geçti ya 1-2 saat. Kuruma olabilir. Suya mı tutuluyordu.
Bu arada fotoğraftan daha kırmızı. Telefonum eski biraz. Eki Görüntüle 3035080
Canım bat ne Zaman?
Ben geçen ay baya kırmızı bir kuruma çizgisi görünce çok emin olamiyorum .ama yarın sabah dene yine ♥️ inşallah bebiş vardır.

Bende şoktayım 😂😂😂 yani ben gecen ay doktor takibindeydim doktor bana 10 gün değerlendir dedi ben değerlendirdim ovulasyon testiyle de takip ediyordum 5 mart pik oldu 8 martta ben adet oldum. 8 marta kadar full degerlendirmistik. 9 martta doktora gittim evet adet kanamasina benziyor ama yumurtan catlamis dedi. Ama ben bildigimiz adet oldum. 13 martta tekrar ovulasyon testine başladım. 17-18 martta aklimda soru işareti kalmasin diye bu testi yaptim baktım negatif attım bir kutuya 🙈 tesadüfen gordum ovulasyon testim sandim bir baktim hcg yaziyor. Ama hamilelik yok olamaz bence çünkü yumurtlama gördüm tekrar 🙈
Ay çok ilginç ya evde test var mı ya yapsana 🙉🙊

Kızlar bakar mısınız şoktayım şuan. Birgebeningünlüğünden aldığım test. İçinde gebelik testide vardi hediye onu yapmıştım. Sanırım 17-18 mart da yapmıştım bu testi. Sonra bi kutunun içine koymuşum. Tesadüfen baktığım da gördüm şok oldum bu nasıl bir kuruma çizgisi ya 😂😂
Bu testler çok tuhaf bende aynısından yapmıştım beş saat sonra baya kırmızıydi 🤢🤢 ama seninki cokk kırmızı ya.sabah başka testle.yine yapsana.benimkide birgebeningunlugu testi beş saat sonra çıktı böyleydi

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-27-20-18-44-192_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2022-03-27-20-18-44-192_com.google.android.apps.photos.jpg
    28,9 KB · Görüntüleme: 36
Bu testler çok tuhaf bende aynısından yapmıştım beş saat sonra baya kırmızıydi 🤢🤢 ama seninki cokk kırmızı ya.sabah başka testle.yine yapsana.benimkide birgebeningunlugu testi beş saat sonra çıktı böyleydi
Yok canım gerek yok ya biliyorum çünkü kuruma çizgisi. Bu testten bir kaç gün sonra da yapmıştım 3-4 saat sonra silik çizgi çıkmıştı günlerce öyle silik kalmıştı attım çöpe gitti. Bunu atmamisim tesadüf gördüm. Üstüne yumurtlama gördüm zaten :)) onu bekliyorum simdi ❤️

Yok canım gerek yok ya biliyorum çünkü kuruma çizgisi. Bu testten bir kaç gün sonra da yapmıştım 3-4 saat sonra silik çizgi çıkmıştı günlerce öyle silik kalmıştı attım çöpe gitti. Bunu atmamisim tesadüf gördüm. Üstüne yumurtlama gördüm zaten :)) onu bekliyorum simdi ❤️
İnşallah mis gibi iki çizgi götürürüz hemde şak diye çıkar 🤲♥️🐣
Çok can sıkıcı bu kuruma çizgisi dehic yakıştıramadım birgebeningunlugu ne zaten takipten de çıktım...

İnşallah mis gibi iki çizgi götürürüz hemde şak diye çıkar 🤲♥️🐣
Çok can sıkıcı bu kuruma çizgisi dehic yakıştıramadım birgebeningunlugu ne zaten takipten de çıktım...
Ovulasyon testleri çok güzel ama gebelik testi neden öyle oldu anlayamadım 😔 neyse önemli değil 😂 amin canim gorucez Allah'ın izniyle 🤲🏻

Selam kızlar, benim bat 4 nisan.
Ama bir haftaya yakın zamandır kasıklarıma ince ince kramplar giriyor iğne batması gibi. Bir de çok gazım var. Gaz sancısı da olabilir bu kramplar bilemiyorum 🙄 onun dışında ne akıntım var ne göğüslerimde bir değişiklik 😞 İnşallah bu kadar az belirti de bebek belirtisidir 😞 niyeyse stres oldum yine 😞

Canım bat ne Zaman?
Ben geçen ay baya kırmızı bir kuruma çizgisi görünce çok emin olamiyorum .ama yarın sabah dene yine ♥️ inşallah bebiş vardır.
1 Nisan canım.
Bende araştırdım da kuruma olduğunu düşünüyorum.
Hangi markada gördüm çizgiyi, benimki laboquick. Hep bunu kullanırım ilk defa görünce ilk başta şaşırdım baya.

Bu marka da baya ilginçmiş. Belki çok hassastır 1-2 seviyeleri bile çizgiyi etkiliyordur.

X