Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlamadan sonra bel ağrısı yaşayan var mı? Suan baya baya bel ağrısı yaşıyorum yattım uzandım 1 saattir ağrıyor alt karnım da rahmin olduğu yer bir tuhaf hem sertlesmis gibi hissediyorum hem hassas. Belirti aramıyorum ama bu hic psikolojik değil 🥴

Önceki koyulaşmada pik görmüş müydün canım?
Koyulaşıp silikleşmişti hatta burda da sormuştum pik diye konuştuk kızlarla ama bilmiyorum işte 😔 adetim 7 gün sürüyor. 8 yazan adetin bittiği ilk gün. Bugün 12. Günüm koyulaşıyor gibi tekrar.
A22A76C3-74D7-44A3-910D-C2315AC5CB8B.jpeg
E03E40CC-10AF-4015-B20D-69152EB1C55D.jpeg
9D97C95C-417C-4996-B240-11B5A9D3BA84.jpeg

Kızlar bakar mısınız şoktayım şuan. Birgebeningünlüğünden aldığım test. İçinde gebelik testide vardi hediye onu yapmıştım. Sanırım 17-18 mart da yapmıştım bu testi. Sonra bi kutunun içine koymuşum. Tesadüfen baktığım da gördüm şok oldum bu nasıl bir kuruma çizgisi ya 😂😂

Eklentiler

• 16483962718277139859986724896215.jpg
    16483962718277139859986724896215.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar bakar mısınız şoktayım şuan. Birgebeningünlüğünden aldığım test. İçinde gebelik testide vardi hediye onu yapmıştım. Sanırım 17-18 mart da yapmıştım bu testi. Sonra bi kutunun içine koymuşum. Tesadüfen baktığım da gördüm şok oldum bu nasıl bir kuruma çizgisi ya 😂😂
İlk defa böyle bişey gördüm bende kuruma çizgisine benzemiyor hiç. Regl oldun mu ? Tekrar test yaptın mı ?
Bu kurumaysa benim testim kesin kuruma ya 😄
35A0D421-5767-48A5-A4F3-9F267EA54ACD.png

Me zaman yatın canım benim bat 6 bugün yaptım hiçbir şey çıkmadı doğal olarak daha 10 gün var merak işte 😀

İlk defa böyle bişey gördüm bende kuruma çizgisine benzemiyor hiç. Regl oldun mu ? Tekrar test yaptın mı ?
Bu kurumaysa benim testim kesin kuruma ya 😄Eki Görüntüle 3035117
Canim ben 5 martta pik görmüştüm yumurtlamadan 3 gün sonra adet olmuştum. 8 Martta adet oldum yani. Bunuda 17-18 martta yaptim. Ama hamile değilim tabi de çok şaşırdım bakınca şimdi 😳

Me zaman yatın canım benim bat 6 bugün yaptım hiçbir şey çıkmadı doğal olarak daha 10 gün var merak işte 😀
Kuruma çizgisi bu canım 🙈 17 yada 18 martta yaptım. Bugün tesadüfen baktığımda şok oldum nasıl belli olmus 😂 ama hamile degilim yeni yumurtlama gördüm beklemedeyim

Kizlar yumurtam çatladı dün klomen kullandım bu ay ama çok fazla ateş basması oluyor 2 gündür neyden olabilir menopoz gibi hissettim kendimi🤣

Yine de tekrar mı yapsan acaba şok edici bir çizgi 😄 aldığın yere de bir sor istersen yoktur böyle örnek
Ben ondan sonra bi daha yaptım yine kuruma çizgisi çıkmıştı daha da test kalmadı elimde 😂 sonra zaten yeniden yumurtlama gördüm beklemedeyim şimdi 🙈

Böyle kuruma çizgisi olur mu yaa? 😳 Biş iş var bunda, ben şok şok şok 😁

Böyle bi kuruma görmedim 🤣 hamilemisin yoksa 🤭

Böyle kuruma çizgisi olur mu yaa? 😳 Biş iş var bunda, ben şok şok şok 😁
Bende şoktayım 😂😂😂 yani ben gecen ay doktor takibindeydim doktor bana 10 gün değerlendir dedi ben değerlendirdim ovulasyon testiyle de takip ediyordum 5 mart pik oldu 8 martta ben adet oldum. 8 marta kadar full degerlendirmistik. 9 martta doktora gittim evet adet kanamasina benziyor ama yumurtan catlamis dedi. Ama ben bildigimiz adet oldum. 13 martta tekrar ovulasyon testine başladım. 17-18 martta aklimda soru işareti kalmasin diye bu testi yaptim baktım negatif attım bir kutuya 🙈 tesadüfen gordum ovulasyon testim sandim bir baktim hcg yaziyor. Ama hamilelik yok olamaz bence çünkü yumurtlama gördüm tekrar 🙈

X