Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence erken gebelikte net çıkar hatta testin varsa yap yine çıkar çünkü akşam sabah farketmez hormon belli
Bat tarihim 1 Nisan fakat 16 Martta yani 13. Günümde yumurtlama oldu. Bugün yumurtlamadan sonra 11. Gün. Erken yapabilirsen yapıcam canım. Kuruma çizgisi bende olmamıştı daha önce heyecanlandım tabi bir ihtimal

Herhangi bir yumurta destekleyici ilaç çatlarma iğnesi veya vitamin vs bişey kullandınmı canım yoksa tamamen doğal mı

inşallah tatlım, ilk 5-10 dakika beklemiştim de. Bembeyazdı t bölümü. Kuruma çizgisi de olma ihtimali var baya vakit geçti üstünden.
Canım böyle olupta sonradan hamileliğini öğrenen çok okudum. Ama kuruma çizgisi çıkan da var ben çok yaşadım. İstersen yarın sabah erken gebelik testi yap yada batını bekle :) inşallah vardır bebiş

İnşallah canım tüm bekleyenlerin pozitif olsun bu ay. Vallahi negatifse bile daha önce hiç çizgi görmemiştim en azından heyecan oluyor öyle hemen atmam çünkü bekletip incelerim genelde.

Ben hepimize dua ediyorum canım inşallah güzel haberler alacağız ama ben hsg olmadım canım karıştırdın sanırım ben bu ay ovulasyonla takip ettim sadece
Ay evet karıştırdım ya hemen eski mesajlara dönüp onu bulmam lazım off hem tez yazıyorum hem hamile kalmaya çalışıyorum benim kafa iyice gitti

Düzenli gidiyorsa mantıklı bence. Kendini strese sokmamış olursun. 12. Gündeyim Benim testlerim tekrar koyulaşmaya başladı mesela bu ay kafasına göre takılıyor sanırım hiçbir şey anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…