Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tlc -hamile olduğumu bilmiyordum- serisi gibi olmasın
Orda da regl görüp gebelik devam ediyordu
Ama olsaydı ovulasyonda hep pik cikmazmiydi. 2 gün yumurtlama gördüm sonra çatlama oldu sonra bir daha yapmıştım test o zaman da 3-4 saat sonra silik çıkmıştı.

Eklentiler

• IMG_20220321_005037.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 32
Ama olsaydı ovulasyonda hep pik cikmazmiydi. 2 gün yumurtlama gördüm sonra çatlama oldu sonra bir daha yapmıştım test o zaman da 3-4 saat sonra silik çıkmıştı.
Oldukça ilginç gerçekten. Bende burdan yola çıkarak kendi testime güvenmeyeceğimi anladım. İlk sonuca bakmak gerekiyor demek ki.
İlk defa 2. Çizgi görünce bir sevindirik oldum

Bende de boyle olmuştu kuruma çizgisi gün geçtikçe koyulaşır

Aaa şu an ben de şok bu testin üzerine adet oldun mu?

Aaa şu an ben de şok bu testin üzerine adet oldun mu?
Yok adet olmuştum bitmişti yaptığımda gecen ay doktor takibindeydim ovulasyonla da takip etmiştim. 5 mart pikti 8 martta adet oldum. 10 gün boyunca 8 marta kadar full değerlendirmiştim. Doktora gittim evet adet kanamasına benziyor çatlama olmuş sıvısını görüyorum dedi ben ciddiye almadım. Ovulasyon testi sipariş ettim birgebeningünlüğünden. 17 mart falandı dedim bir yapayim aklimda soru işareti kalmasın daha erkende olabilir tarih ama 17 diye hatırlıyorum. Yaptım negatifti attım bi kutuya. Bugun tesadüfen bir baktim ovulasyon testim sandim baktim hcg yazıyor ben şok

Kuzum bence kesinlikle başka markadan bi hamilelik testi yap yada kan ver, hamilelikte lh dalgalanması normal hatta ovünün koyu olması da normal. Anaaammm kız ben senin yerinde olsam çoktan yapmıştım tekrar e göğsümde ağrı var diyorsun, akıntım var diyorsun kız valla git yap bi test ya

Hele bel ve sırt ağrılarımmmmm ama yumurtlama gördüm kiz sonra catlama oldu hatta. Bugün de ovulasyon yaptım cok cok silik. Hic sanmıyorum hamilelik falan olacağını. Olursa da şok üstüne şok geçiririm

Hamilelik olsa tekrar yumurtlama olur mu ki yine de hosuma gitti cift çizgi görmek darısı hepimizin başına ilk 5 sn de çıksın inşallah
Kız olur tabi aralarında hafta farkı olan ikizler var sırf bir yumurta döllenmişken yeni bir yumurta geldiği için ayyy ben merak ettim burdaa senin yerinde olsam ohooo buraya yazmadan yapmıştım ben ömrümde öyle kuruma çizgisi görmedim ki burda testiyle oynamadığım kalmadı ilk negatif dediğin halinin fotoğrafı var mı ben onunla bi oynayayım?

Yok ki canım ya çekmemişim. Ama ondan bi kaç gün sonra tekrar yaptığım var onda da 3-4 saat sonra silik cikmisti. Atayım sana. Yarın eşime derim bi gebelik testi alır hiç sanmıyorum ama hiç ümidim de yok

Eklentiler

• IMG_20220321_005352.jpg
    19,2 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20220321_005328.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…