Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar ,okudum hepinizin yaziklarinizi dün mevlute gittim giremedim pek.
Hadi inşallah hepimiz bu ay hamile.kalalim.dub hepinize dua ettim.❤️
Bnimde bugün iğne sonrası 7.gunum hiç bişey hissetmiyorum şimdi beyaz akıntım gelmiş süt gibi sadece o kadar.
Allah razı olsun canım ins Ramazana da giriyoruz hepimiz hamiş olarak girelimmmm 🙏🙏

Bunlar çok güzel belirtiler 🥰 moralini yüksek tut, pozitif düşün kuzum 😍 ikimiz de bu ay hsg olduk ben bunun bir şeyleri değiştireceğine inanıyorum 🙏🏻🥰
Ben hepimize dua ediyorum canım inşallah güzel haberler alacağız 😍 ama ben hsg olmadım canım karıştırdın sanırım 😍 ben bu ay ovulasyonla takip ettim sadece 😊

Aylardır her anımi kendimi dinlemekle geçirdim. Her ay testlere onlarca lira para döktüm. Eşimi bile resmen bunun için kullandım ve bunu istemeden ona da hissettirdim.
Son adet tam bir hayal kirikligiydi oturdum ağladım kendimi resmen ise yaramaz bir paçavra gibi hissettim. Sonra düşündüm kendime bunu yapmaya değer mi sonuçta eşimle mutluyum huzurluyum çok şükür dermansız bir hastalığım yok neden bunu yapıyorum.
Bu ay herseyi bıraktım. Ovulasyon testleri gebelik belirtisi arama herseyi bıraktım bu ay. Çocuk düşüncesini sildim aklımdan olursa olur olmazsa olmaz ne yapayım nasip...
Demem o ki siz de üzmeyin kendinizi çünkü kiymetlisiniz değerlisiniz. Hersey nasip meselesi...
Rabbım den dileğim herseyi hayırlısı ve iyisi hepinize olsun 💐💐💐💐
Canım bende ole 8 aydır her adet olmama yakın mide bulantıları akıntı gögüs hassasiyeti hep gebelik sanıp umutlandım bende bu ay senle aynı kafadayım dinlemicem beynimi akısına bırakcam ins bu ay hepimize nasip olsun hamiş

Kızlar ya özelde nasil gidip istediğimiz gibi beta hcg yaptırabiliyoruz ya. Progesteron hormonunu da öyle baktirabilir miyiz doktora gitmeden? Direk vezneye gidip progesteron hormonuna baktırmak istiyorum desem yaparlar mi?

Kızlar ya özelde nasil gidip istediğimiz gibi beta hcg yaptırabiliyoruz ya. Progesteron hormonunu da öyle baktirabilir miyiz doktora gitmeden? Direk vezneye gidip progesteron hormonuna baktırmak istiyorum desem yaparlar mi?
Özelde acile gittiğinizde bera hcg bakıyorlar. Progestanda bakarlar ben hiç baktırmadım ama.

Canım zannetmiyorum doktora yönlendirler ondan sonra doktor testi yazabilir neden progesteron hormonuna baktırmak istiyorsun

Yaa benimde göğüs ucum çok acıyor 🥴 birde sabah avuç içi kadar beyaz aynı bildiğimiz krem gibi akıntım geldi. Yaa belki komik gelecek ama dün aksam hapsurdugumda cok siddetli sag kasığıma ağrı girdi sonra 5 dk kadar adet sancısı gibi ağrı oldu alt karnimda. Bu biraz beni şüphelendirdi çünkü simdiye kadar hapsurdugumda hic öyle birsey yaşamadım. 🤷🏻‍♀️
O bende de oluyor canım hapsurunca kasıklarıma ağrı giriyor.
Göğüs ağrım vs yokda ,hafif regl ağrısı Var gibi.
Baklaim bir hafta sonra belli olur 🌺💗🤲

Direk gidip Beta HCG baltircam diyebilirsin direk bakıyorlar canım zaten, doktora görünmek ister misiniz diyorlar ben hayır diyorum kan verip sonuç ogreniyorum.
Ayrıca tıp merkezi var ise yakininda daha uygun ozel hastanelerden, direk bakıyorlar zaten

Direk gidip Beta HCG baltircam diyebilirsin direk bakıyorlar canım zaten, doktora görünmek ister misiniz diyorlar ben hayır diyorum kan verip sonuç ogreniyorum.
Ayrıca tıp merkezi var ise yakininda daha uygun ozel hastanelerden, direk bakıyorlar zaten
Beta hcg degil canım progesteron baktircaktim. Betayi doktora gitmeden de baktirabiliyoruz ya, progesteronu da baktirabilir miyiz diye merak ettim

Canım doktorum dediki adet onrasi on gün değerlendirmek lazım.yumurta oluşur diğerleri küçüktür sonra gelisir ona denk gelebilir dedi.
Yani iki kere yumurtlama olabiliyormuş
Adetim ayın 12 sinde bitti. 18 inde yumurtlama dönemime girmiştim. Ama hala akıntı devam o yüzden bilemedim kafam karıştı bu ay

X