Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetim ayın 12 sinde bitti. 18 inde yumurtlama dönemime girmiştim. Ama hala akıntı devam o yüzden bilemedim kafam karıştı bu ay
Ben dokota gittiğimde 22mm yumurta vardı ,sağ tarafta 12mm doktor dediki ilişki 10gün devam etsin belki 12mm lik tutar bilemeyiz dedi kuşum.
İnşallah bebistir belirtilerin

Ben dokota gittiğimde 22mm yumurta vardı ,sağ tarafta 12mm doktor dediki ilişki o gün devam etsin belki 12mm lik tutar bilemeyiz dedi kuşum.
İnşallah bebistir belirtilerin
Zaten devam ediyoruz değerlendirmeye kuzum her ihtimale karşı. İnşallah hepimizin belirtileri bebistendir

Canım tebrikler saglıkla tutunsun insallah bize sürecini anlatabilirmisin
Çok teşekkür ederim amin aslında sadece gün aşırı ilişki yaşadık ayrıca bişey denemedik dikkatli doğal beslenmeye çalıştık bu ay bebek planımız vardı çok şükür güzel haberi aldık bir tane kimyasal gebelik geçmişim var o yüzden kaygılıyım aslında sormak istediğiniz bişey olursa sorabilirsiniz

Selam kızlar günler çok yoğun geçiyor bu sabah predictor early yaptım negatif şimdi sakince adetimi bekliycem hamilelik haberi alanlara da hayırlı olsun diliyorum

Canım benim çok sevindim senin adına sağlıkla ilerlesin inşaallah mis gibi

Selam kızlar günler çok yoğun geçiyor bu sabah predictor early yaptım negatif şimdi sakince adetimi bekliycem hamilelik haberi alanlara da hayırlı olsun diliyorum
Geçen ay bende predictor early aldım reglden 5 gün önce yapmıştım. Negatif tabi ve çöktüm resmen. Bir daha erken test yapmayacağım diye yemin ettirdi bana bu olay. İnşallah tam günümüzde pozitif haberlerimizi paylaşırız canım

Bence de ben zaten bu ay keyfine test aldım resmen ama sabredebilirsen bekle en güzeli

Vallahi baya geçti ya 1-2 saat. Kuruma olabilir. Suya mı tutuluyordu.
Bu arada fotoğraftan daha kırmızı. Telefonum eski biraz. Eki Görüntüle 3035080
Kuzum gebelik de olabilir kuruma da ne ümidini kırmak ne de umitlendirmek istemem. Bence yarın sabah bir daha yapmalisin sabah ilk idrarinla. İnslalah bebistirbu gördüğümüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…