Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben dayanamadım bata 4-5 gün kala (16 martta yumurtlama gördüm) kaset test yaptım ne yazık ki bomboş çıktı 😭(testi öğlen yaptım sıvı alımına dikkat etmedim) olsa en azından silik çıkardı herhalde. belirtiler regl belirtisi sanırım. Yoğun göğüs hassasiyeti, kasık ağrısı vardı 4 gündür.
Kesinlikle üzülme çünkü bende 4-5 gun kala yapmıştım negatifti 1 gün kala yaptım pozitifti

Aylardır her anımi kendimi dinlemekle geçirdim. Her ay testlere onlarca lira para döktüm. Eşimi bile resmen bunun için kullandım ve bunu istemeden ona da hissettirdim.
Son adet tam bir hayal kirikligiydi oturdum ağladım kendimi resmen ise yaramaz bir paçavra gibi hissettim. Sonra düşündüm kendime bunu yapmaya değer mi sonuçta eşimle mutluyum huzurluyum çok şükür dermansız bir hastalığım yok neden bunu yapıyorum.
Bu ay herseyi bıraktım. Ovulasyon testleri gebelik belirtisi arama herseyi bıraktım bu ay. Çocuk düşüncesini sildim aklımdan olursa olur olmazsa olmaz ne yapayım nasip...
Demem o ki siz de üzmeyin kendinizi çünkü kiymetlisiniz değerlisiniz. Hersey nasip meselesi...
Rabbım den dileğim herseyi hayırlısı ve iyisi hepinize olsun 💐💐💐💐

Aylardır her anımi kendimi dinlemekle geçirdim. Her ay testlere onlarca lira para döktüm. Eşimi bile resmen bunun için kullandım ve bunu istemeden ona da hissettirdim.
Son adet tam bir hayal kirikligiydi oturdum ağladım kendimi resmen ise yaramaz bir paçavra gibi hissettim. Sonra düşündüm kendime bunu yapmaya değer mi sonuçta eşimle mutluyum huzurluyum çok şükür dermansız bir hastalığım yok neden bunu yapıyorum.
Bu ay herseyi bıraktım. Ovulasyon testleri gebelik belirtisi arama herseyi bıraktım bu ay. Çocuk düşüncesini sildim aklımdan olursa olur olmazsa olmaz ne yapayım nasip...
Demem o ki siz de üzmeyin kendinizi çünkü kiymetlisiniz değerlisiniz. Hersey nasip meselesi...
Amin canım geçen gün burada kardeşimin hikayesini anlattım. 6 yıl bekledi neler yaşadı neler. Ama Rabbim nasip etti hiç beklemediği anda. İnşallah sende bu ay beklemeden hamile olduğunu öğrenirsin. 🤲💙

Çok doğru 👏🏻👏🏻
Eşim de öyle diyor, senin üzülmenden daha önemli olmamalı diyor.

Ya bende aynı fikirdeyim, hiç de yapmazdım. Göğüs ağrım hiç olmadığı kadar artıkça bata 4 gün kala yaptım bomboş çıktı.
Göğüs ağrısı gerçekten insanı aldatıyor. Benim de geçen ay özellikle bat yaklaştıkça feci olmuştu ama tam gününde adet oldum. Bu ay da çatlamayla birlikte başladı ama bakalım

Ben döngülerim düzensiz olduğu için devam ediyorum açıkçası
En iyisi o zaten. Ben de geçen aya kadar düzensiz diye sürekli yapıyordum ama iki aydır çok düzenli gidiyor çok şükür o yüzden bata yakın yapayım diyorum ya

Bende her ay dua ediyorum Allahım hamile değilsem belirtim olmasın diye ama yok yani psikolojik boyutuda geçti biyolojik belirtiler yaşıyorum her ay 😬
benim de her ay bir başka belirti baskın oluyor :KK70: Hiç belim ağrımaz, geçen ay inanılmaz bel ağrıları yaşadım regl oldum.
bu ay da hiç göğsüm ağrımaz yumurtlamadan beri nerdeyse ağrı var.

Göğüs ağrısı gerçekten insanı aldatıyor. Benim de geçen ay özellikle bat yaklaştıkça feci olmuştu ama tam gününde adet oldum. Bu ay da çatlamayla birlikte başladı ama bakalım

En iyisi o zaten. Ben de geçen aya kadar düzensiz diye sürekli yapıyordum ama iki aydır çok düzenli gidiyor çok şükür o yüzden bata yakın yapayım diyorum ya
Hemen hepsi regl ile ortak özelliklere sahip, insan ister istemez yorumluyor bu da çok doğal bir süreç bir beklentimiz var sonuçta. insan unutayım bu ay diyince unutamıyor ki.

X