2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Inşallah önemsiz bir şeydir canım dinlen ayaklarını uzat
Uzandım soluma yattım bekliyorum.bi yandan önemsizdir diyorum bı yandan ya önemliyse.bu hamilelik dönemlerinde ben çok pimpirikli oluyorum ya ☹️ ama gecicek gibi de değil karın ağrısı gibi duruyo şuan şiddetlenirse gidicem bakalım sağolasın

Kızlar selam 🥰 haziran annesiyim ama ikiz gebelik olduğu için büyük ihtimalle mayısta doğacak 🥳 hepinize hayırlı olsun inşallah, çok merak ediyorum cinsiyetleri öğrenen varmı aranızda :anneadayı:
Selaaam hoşgeldinizz 😍 nifty test yapanların kesinleşti cinsiyetleri ama biz çoğumuz hala belirsiz 😂 yüzdelerle ilerliyoruz, 1-2 haftaya baya bi netleşen olur ama

Kızlar selam 🥰 haziran annesiyim ama ikiz gebelik olduğu için büyük ihtimalle mayısta doğacak 🥳 hepinize hayırlı olsun inşallah, çok merak ediyorum cinsiyetleri öğrenen varmı aranızda :anneadayı:
Hayırlı olsun🥳🥰 bizim 12.haftada yüzde 80 kız dedi, dün 16.hafta kontrolümüzde kız olduğu kesinleşti 🥰😘nifty testi yaptırdık biz 12.haftada fakat cinsiyet söylenmesi yasak olduğu için öğrenemedik, söylemediler bu arada, 🙈

14+6 dan göbüş güncellemesii 😂 güncellemeleri alalım 🙋🏻‍♀️

Eklentiler

• D426F7D2-C305-4455-BC4F-CFC5D6918405.jpeg
    D426F7D2-C305-4455-BC4F-CFC5D6918405.jpeg
    87,6 KB · Görüntüleme: 81
Oooo kuzum baya çıkmış☺️ Kilo aldnmı bu haliyle.ben uzun süredir kabız olunca tartıya küstüm🙄
Kilo alamıyorum ya resmen 🥺 bi ara 47 lere düşmüştüm ya sonra onu toparladım şuan anca 49,5 daha da yukarısını görmedim. 50 leri görmemeye yemin etmiş gibiyim ahahahsgsg

Selam bize de 14.haftada doktor %99 kız dedi bir dahaki kontrolde %100 olur inşallah 🥰

Maşallah çok tatlı 🧿🧿 16+1 henüz göbüş yok, bekliyoruz bakalım😁🙄
Birden büyüyor galiba ya bende şok 😂
Anaaam maşallah ne güzel çıkmış bide ne kaa zayifsin :anneadayı: benimkide bu kaa ama azucuk yağlı bir göbek :KK48:
Hiç alamicam diye korkuyorum bende 🙈 hergün tartıdayım yok 49,5 dan yukarıyı göremedim 😂
Ben göbek atmak istemiyorum anne genlerinin maduruyum koscaman olduk simdiden 😊
yaaa şu göbek olayı sizi çok etkiliyor ama etkilemesin buna izin vermeyin. İçimzde bir can taşıyoruz ne güzel ister küçük olur ister kocaman kime ne 🌸 eminim çok güzelsiniz 😍

Hiç alamicam diye korkuyorum bende 🙈 hergün tartıdayım yok 49,5 dan yukarıyı göremedim 😂

yaaa şu göbek olayı sizi çok etkiliyor ama etkilemesin buna izin vermeyin. İçimzde bir can taşıyoruz ne güzel ister küçük olur ister kocaman kime ne 🌸 eminim çok güzelsiniz 😍
49 mu :skandal: ilk oğlumda 92 ile doğuma girdim bunda dua ediyorum 100 olmasın 90 a razıyız..olsun kız bebişin alsın kilo sen almasanda olur 😃 hem son aylarda annede bebekte çok hızlı kilo alir

Artık takmıyorum eskisi gbi haftalarimiz biraz ilerledigi icin sanirim Çok naifsiniz cok tesekkur ederim 🌸🌺🙏

Kilo alamıyorum ya resmen 🥺 bi ara 47 lere düşmüştüm ya sonra onu toparladım şuan anca 49,5 daha da yukarısını görmedim. 50 leri görmemeye yemin etmiş gibiyim ahahahsgsg

Oyy maaşallh göbüşe çok tatlı🧿benimde böyle valla çıktı baya🤭 bende o kilolarda kaldım 8yıl önce 10 kg alarak doguma gitmiştim çocuktu suyuydu zaten 6 kg falan hastanede gidiyo😬 ne güzel incecik doğuracaksın işte🤰 Bu hamileliğimde 51ile kalmıştım 54 olmuşum bu kadar bulantıya kusmaya ramen😝😝

49 mu :skandal: ilk oğlumda 92 ile doğuma girdim bunda dua ediyorum 100 olmasın 90 a razıyız..olsun kız bebişin alsın kilo sen almasanda olur 😃 hem son aylarda annede bebekte çok hızlı kilo alir
Aman boşverin sizde doğum kilosu verilir 😂 son aylarda alınır sözüne baya motive oldum inş öyle olur bari 😂
Artık takmıyorum eskisi gbi haftalarimiz biraz ilerledigi icin sanirim Çok naifsiniz cok tesekkur ederim 🌸🌺🙏
rica ederim ne demek öyle amaa gerçekten 😍
Oyy maaşallh göbüşe çok tatlı🧿benimde böyle valla çıktı baya🤭 bende o kilolarda kaldım 8yıl önce 10 kg alarak doguma gitmiştim çocuktu suyuydu zaten 6 kg falan hastanede gidiyo😬 ne güzel incecik doğuracaksın işte🤰 Bu hamileliğimde 51ile kalmıştım 54 olmuşum bu kadar bulantıya kusmaya ramen😝😝
10 kg ideal kilo alımı ama braavaaa 😂 bende önce verdim sonra aldım şuan tam hamile kaldığım kilomdayım bakalım maraton bundan sonra başlayacak. Valla senin 1 çocuk var bide yine de çok iyi kilo bence hadi bakalım bu sefer +kaç olucak 😂

Aman boşverin sizde doğum kilosu verilir 😂 son aylarda alınır sözüne baya motive oldum inş öyle olur bari 😂

rica ederim ne demek öyle amaa gerçekten 😍

10 kg ideal kilo alımı ama braavaaa 😂 bende önce verdim sonra aldım şuan tam hamile kaldığım kilomdayım bakalım maraton bundan sonra başlayacak. Valla senin 1 çocuk var bide yine de çok iyi kilo bence hadi bakalım bu sefer +kaç olucak 😂

Başta vermeyeymişin iyimiş eksiden başlamışsın olsun şimdi bulantılar gidince öyle bir iştah gelir kiii alırsın kg biraz yakışır hem artık🧿🤰
Ben bu tempoyla gidersem doğumhaneye yuvarlanarak girebilirim🤪

14+6 dan göbüş güncellemesii 😂 güncellemeleri alalım 🙋🏻‍♀️
Yaaaa😍😍😍 maşallah çok tatlısınız minikle ikinizz🧿☺️ Benimde uyandığımda nerdeyse hiç yok akşamları biraz daha büyüyor🥰
Bir kilo alamayanda ben hamile kaldığım kiloma bile dönemedim henüz😅 51.5ta kaldım. Bu aydan sonra daha çabuk büyüyecekmiş bebiş kilo almaya başlayabilirmişiz bizde😌

X