2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Hayırlı cumalar kizlar💝
Doktor kontrolüne gittim kanama alanı küçülmüş
Bu seferde bebeklerden birinin suyu bi tık fazla dedi fazla olan bebek 14+4 günlük diğer bebek 14+1 günlük onun suyu normal
Sekerimi 2haftadir olcmiyordum diyetimede dikkat edemedim

Ordan hemen diyetisyene gittim kilo almamisim diyetisyenim diyet listesiyle normale döner hiç stres yapma dedi

Benim normal muayeneydi sadece daha detaylı inceledi birde kan verdim kandan dolayı ücret alıyor olabilirler öncesini bilmiyorum ama muayene ayrı test ayrı şuanda😅 biz 10.haftada da gittiğimiz için o zaman muayene ücreti ödemiştik 12.haftada sadece test ücreti ödedik.
Yok muayene artı test ücreti makul olan o zaten ikili teste ücret veriliyor tabiki de
Muayene artı detaylı usg artı ikili test oluyor böyle
Neyse değişmiş bu işler biz doğurmayalı yapacak bişe yok😂

Ben ek bir ücret ödemedim canım. Hatta baya uzun sürdü çok detaylı inceledii odaya giriş çıkış toplam 40 dk falan 😂 kendi doktorum inceledi ama perinatoloji doktoru değil, acaba öyle mi olucak sende? Detaylı usg 20. Haftadan sonra çekilecek bana onun ücreti zaten biraz pahalı 😅 yani kısaca benden sadece kan tahlili için ödeme bir de normal muayene ücreti alındı.

Evet bende öyle umuyordum ama detaylı bakılıp ekstra ücret dendi. Dr doçent ve perinatolog ama ondan olabilir belki dediğin gibi🙄

Hayırlı cumalar kizlar💝
Bu seferde bebeklerden birinin suyu bi tık fazla dedi fazla olan bebek 14+4 günlük diğer bebek 14+1 günlük onun suyu normal

Ordan hemen diyetisyene gittim kilo almamisim diyetisyenim diyet listesiyle normale döner hiç stres yapma dedi
Oh tüm bu sıkıntıların içinde bi de kilo derdi olmamış en azından barii. Suyun fazlalığının da mı zararı var hiçbi şey bilmiyorum ya hiçç 😄 e bu sefer suyu azaltsan öteki susuz kalıcak. Cidden çok zor işler. Eskiden ne güzel hiç muayene bile olmadan doğuruyolarmış bizden sağlıklı, biz her dk doktor doktor geziyoruz yine de yetmiyo 😂
Allah hepimizin bebişlerine sağlık versin canım benim inşallah tamamen kaybolur şu kanama alanı da 🙏🏼

Hayırlı cumalar kizlar💝

Oohh çok şüküürr😍😍 seruma gerek kalmadı o zaman canım? Ayy ne tatlılar ya biz 1 taneye inanamıyorken seninkiler 2 tane🥰🥰 maşallah onlara🧿🧿

Yok muayene artı test ücreti makul olan o zaten ikili teste ücret veriliyor tabiki de
Muayene artı detaylı usg artı ikili test oluyor böyle
Neyse değişmiş bu işler biz doğurmayalı yapacak bişe yok😂
Belki detaylı incelemek gereken bir durum olursa bildiğin detaylı ultrason gibi inceleyecekleri için önden bilgi vermişlerdir belki canım. İnşallah herşey yolunda gözükürde detaylıya gerek kalmaz🌸

Allah razı olsun çok teşekkür ederim
Aynen dediğiniz gibi yarınki doktor fetal dna test için ne derse öyle hareket edicem bir önceki perinatalog pek tavsiye etmedi oran verir dedi
İnşaAllah güzel haberlerle gelebilirim
İnşallah canım🙏🏻 Güzel haberlerini bekliyoruz🌸

Oh tüm bu sıkıntıların içinde bi de kilo derdi olmamış en azından barii. Suyun fazlalığının da mı zararı var hiçbi şey bilmiyorum ya hiçç 😄 e bu sefer suyu azaltsan öteki susuz kalıcak. Cidden çok zor işler. Eskiden ne güzel hiç muayene bile olmadan doğuruyolarmış bizden sağlıklı, biz her dk doktor doktor geziyoruz yine de yetmiyo 😂
Allah hepimizin bebişlerine sağlık versin canım benim inşallah tamamen kaybolur şu kanama alanı da 🙏🏼
Amin canım
Gebelik şekeri olunca bebeğe fazla şeker gidiyor ve şişiyor suyu fazla oluyor az olmasida sıkıntı
Kilom fazla zaten 91🙈
Oohh çok şüküürr😍😍 seruma gerek kalmadı o zaman canım? Ayy ne tatlılar ya biz 1 taneye inanamıyorken seninkiler 2 tane🥰🥰 maşallah onlara🧿🧿
Evet serum takılmadı 😊inş pazartesi kontrolümüz daha iyi gecer

Belki detaylı incelemek gereken bir durum olursa bildiğin detaylı ultrason gibi inceleyecekleri için önden bilgi vermişlerdir belki canım. İnşallah herşey yolunda gözükürde detaylıya gerek kalmaz🌸

Aaa aşırı mantıklı😍 sağol bak hiç bu açıdan düşünmemiştim dr isterse demişti zaten
Akıl akıldan üstündür diye boşuna dememişler bak bi rahatlama geldi şimdi bana🤩😂

Hayırlı cumalar kizlar💝

Gözün aydın canımm🥰 maaşallah bebişlere🧿

Aaa aşırı mantıklı😍 sağol bak hiç bu açıdan düşünmemiştim dr isterse demişti zaten
Akıl akıldan üstündür diye boşuna dememişler bak bi rahatlama geldi şimdi bana🤩😂
Ah canım estağfurullah insan bazen anlayamıyor, nutku tutuluyor, soru soramıyor vs. söz konusu bebekle ilgili birşey olunca insana bi kal geliyor😅😂 neyse ki burası var🤗

Kızlar ikili test yapıldı ense kalınlığı Normal burun kemiği de oluşmuş bir sıkıntı yok şuanlık çok şükür. Kan sonuçları da haftaya çıkacak. Doktorumuz %80 kız dedi bebeğimize 💕👼
Çok sevindim gözünüzaydın😍 test sonucunuzda güzel çıkar inşallah🙏🏻🌸 bakalım kesinleşen ilk kız bebiş kimin olcak😌

Düşüyor ama çok geeçç. Hastanenin kendi lab. Dan kan sonucunu görebilirsin ama raporlar grafikler doktora gidiyor. Yani bende öyle oldu. Senin bugün kontrol vardı dimi nasıl geçtii nasıl olmuş baby 😂
Hareketlenmiş kuzum ya insanın ağlayası gelir😢 işte ikiliyi verdik nifty için kan verdm bi daha sonuçlara göre görüşelim dedi. Cinsiyete o zaman bakalım dedi. Şimdilik herşey yolunda sonuçlara kadar:) çok geeeç derken kaç gün

Hareketlenmiş kuzum ya insanın ağlayası gelir😢 işte ikiliyi verdik nifty için kan verdm bi daha sonuçlara göre görüşelim dedi. Cinsiyete o zaman bakalım dedi. Şimdilik herşey yolunda sonuçlara kadar:) çok geeeç derken kaç gün
İyi gelir iyi gelir 🙏🏼 Valla tam günü hatırlayamicam ama 5 gün sonra ben hastanenin labında gördüm 1-2 gün sonra bakmıştım yine de yoktu e nabızda. Bence en az 1 hafta sonra falan düşmüştür. Normal tahliller bile çok geç düşüyor ya

X