2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Ben diğer gebeliğimde de yaşamadım bunda da yok henüz ilki oğlan benim yani bulantı ile ilgisi yok cinsiyetin anlaşılan

Larissanın sanırım hesabı kapatılmış çok enteresan konu nerelere geldi çok üzüldüm cidden hiç gerek yoktu

Kızlar beni listeden silebilirsiniz artık bugün kontrolüm vardı ve maalesef bebeğimin geçen hafta olan kalp atışları bu hafta yok oldu hem karından hem vajinal bakıldı ama dr yok dedi. Kafamı toparlayıp kürtaj için randevu alacağım. Nisan ayında da bu haftalarda bir kürtajım olmuştu... sizler inşallah benim yaşadığımı yaşamazsınız Sağlıkla kucağınıza alın güzel yavrularınızı..

Canım niye öyle oldu birden? Duymamış olabilirler mi? Kürtajdan önce başka doktora mı gitsen

Canım her şey Allah'tan, Selizay dediği gibi başka bir doktora daha görünsen mi acaba

Ayrıca genetik test yaptır mutlaka

Canım niye öyle oldu birden? Duymamış olabilirler mi? Kürtajdan önce başka doktora mı gitsen
Gittiğim dr görüntüleme cihazları oldukça iyi ve yaşadığım şehirde en iyi dr. Tekrar bir sr gitmek aklımda ama umudum kalmadı. Sebeb söyleyemiyorlar genetik bölümüne gidip araştırılmasını önerdi fakat benim buna çok niyetim yok artık bu defteri tamamen kapatmayı planlıyorum olmayınca olmuyor demekki.Allah verdiğine uzun sağlıklı ömür versin

Neden öyle diyorsun canım, basit bir ilaçla çözülebilecek pıhtılaşma problemi buna sebep olabilir. Bunu yaşayan çok kişi var. Mutlaka genetik testini yaptırıp önlem almış bir şekilde denersen sıkıntı yaşamazsın. Lütfen böyle düşünme

Beş ay ara ile aynı acıyı ikinci kez yaşamak cidden çok yıpratıcı. Belki bu yüzden sağlıklı düşünemiyorum..Çok istemiştim oysaki nasip değilmiş diyorum.Kürtaj sürecini bi atlatayım ona göre karar vereceğim sonraki sürece. kimseler yaşamasın bu acıyı düşmanım bile. İnşallah sizler sağlıkla gebeliklerinizi tamamlarsınız ve sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Cok cok gecmis olsun.. sizi cok iyi anliyorum ayni seyi bende yasadim gecen sene eylul ayinda.. simdi de icimde hala o korku var gelismesi duracak kalp atisi duracak diye..
Icinizi ferah tutun lutfen. Sagliksizmis demek ki. Bilemeyiz. Bizim icin ser gibi gorunen sey aslinda hayir olabilir. Asla vazgecmeyin. Bi cocugunuz varmis zaten cok sukur rabbim ona saglik versin ve sizede yeniden saglikli bi cocuk sahibi olmayi nasip etsin insallah.. guclu olun..

Çok teşekkür ederim..bu acı bambaşka bir acı cidden Rabbim kimselere yaşatmasın hala kürtaja girmedim biraz beklemek istiyorum sonuç değişir mi bilmem ama bir umut işte bende ki dr da beklemek istersen saygı duyarım dedi. Nasipte ötesi olmuyor Ya nasip diyorum bakalım.. Belki bir mucize gerçekleşir kimbilir...

Canımmm çok üzgünüm daha yeni bitti benim cezam yeni yazabiliyorum o yüzden.. ne yaptın başka doktora daha gittin mi? Ama bu 2. Kere yaşanıyorsa bencede kesinlikle bi genetik test yaptır bencede. Belki çok basit bir sebepten kaynaklanıyor. Bunca sıkıntıyı bir daha yaşamazsın umarım sağlıklı gebeliklerin olur canım benim

Canım aklım sende, inşallah güzel haberler gelir mucize olur. Eğer kayıp varsa bile mutlaka genetik yaptır, çözümü çok basittir harab etme kendini
Kuzuucum hoşgeldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…