2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Kızlar 6+4 ve yakınlarında gidip ultrason görüntüsü aldıysanız bir paylaşabilir misiniz rica etsem

Eklentiler

• FCDE4C0B-FC79-44DC-BF46-CE1FB467107D.jpeg
    89,9 KB · Görüntüleme: 47
  • 5105F0CC-F3CB-4A3F-9E23-ABA43823CDFA.jpeg
    60,6 KB · Görüntüleme: 51
Teşekkür ederim Peki kalp atışı duymuş muydun bu ultrasonda?
Evet canım çok yüksek olmasada duymuştum. Ama bizim bebiş günüyle uyumlu gidiyor senin için perşembeden beri rahat değil istersen farklı bir doktora gidersen dinletir belki ya da gösterir ve için rahatlayabilir. İnsan ister istemez olumsuzu düşünüyor ama senin olumsuz düşüneceğin bir durum yok doktorunda daha erken demiş olumsuz birşey söylememiş güzel düşünelim güzel olsun

Haklısın pozitif olmaya çalışıyorum ama 6+2 de gittik kalp atışı duyduk falan yazanları görünce evham yapıyorum. Haftaiçi başka bir doktora daha mı gitsem acaba.. Eşim de sorun yok dedi işte neden kuruntu yapıyorsun diye bana kızıyor. Off ne zor süreçler böyle

Canım bir de yanında bitane e daha kesemsi bir şey var o ne acaba

Eklentiler

• IMG_20211007_182248.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 51
Önemli olan senin içinin rahat olması bence mümkünse farklı bir doktora git canım eşinede güzelce bahsettiğinde oda sana hak verecektir. Haklısın zor ama olumsuz konuşan doktorlara inat kalp atışları geçte olsa duyulan bebişlerde var senin çok şükür olumsuz durumun yok karından duyamayıp vajinal kalp atışı duyanda çok oldu belki seninde o şekilde duyulur
Canım bir de yanında bitane e daha kesemsi bir şey var o ne acaba
Ben pek bilmiyorum canım ama yolk kesesi olabilir belki

Canım başka sayfalarda 8 de gittik anca duyabildik yazanlar da var onları da düşün:) çok normal 6 dan itibaren atışlar başlıyor 6 ve 8arasinda duyuluyor. 6 da duyan da 8 de duyan da normal sen artık içini bi rahat tut bakim:)

ben bugün 8+0 ım ben bile duyamadım. kalp atışını gördüysen o da yeter canım benim panik yapma. ben 6+5 de özel doktorda kalp atışını görmüştüm. devletin cihazı cok kötü mesela. dün devlet hastanesine gittim kalp atışını bile zor gördüm

Devlette ven 6 hafta gittiğimde minicik bi kese var daha gebelik diyemeyiz dedi aynı gün akşamı özel e gittim. Kalp atışı duyuldu bebek göründü. Cihazĺar gerçekten çok kötü devlette

Özele gittim, kalp atışı göstermedi de. Yok da demedi. Direk 2 hafta sonra gel kalp atışı için dedi. O yüzden kuruntu yaptım oradayken kal geliyor insana hocam kalp atışı yok mu yoksa var da dinletmiyor musunuz diye sormak aklıma gelmedi

Devlette ven 6 hafta gittiğimde minicik bi kese var daha gebelik diyemeyiz dedi aynı gün akşamı özel e gittim. Kalp atışı duyuldu bebek göründü. Cihazĺar gerçekten çok kötü devlette
o yüzden gebeliğin ilk başlarında imkan varsa özele gitmek daha iyi gibi geldi bana. devlette bebeği göremedim bile 10 gün öncesi özele gittiğimde resmen bebek daha büyük daha belliydi. ve devlette kasıklarıma bastıra bastıra ağrı soktu. göremedi herhalde. daha fazla bastırmasın diye kese oynamasın diye nefesimi tuttum artık :) ağrı çektim 4-5 saat en az dün cihaz kötü diye

sende çok panik yapıyosun valla bende öyleydim ama o kadar strese gelemiyorum diye saldım şu sıralar. her şey Allahtan diyorum pozitif olmaya çalışıyorum sende sal kendini :))

Bugün doktor kontrolüm vardı çok şükür herşey yolunda dedi doktor birde o kadar hareketliydi ki kıpır kıpır maşallah bilhassa çikolata yedim bende hareketlensin diye doktorum kesin olmamakla birlikte cinsiyet tahmini bile yaptı benim tahminlerim pek değişmez ama dedi bakalım 3 hafta sonra tekrar gideceğim dilerim herkes güzel haberler alır

Bazı kişilerde 9.haftaya kadar duyulmayabilirmis ama insan merak ediyor tabiki ben sırf doktor tatminsizliginden 2 ayrı doktora gidiyordum sonunda aradığım doktoru buldum çok şükür ultrason cihazlarıda çok önemli eski olanlar herşeyi geç gösteriyor gerçekten. Başka doktora git istersen içinde rahat olur hem

Selizay kuzu sen direk başka doktora git bence, böyle günler geçmeyecek sana çünkü. Doktor da neden dinletmediyse gözlerinin içine bakıyoruz yani bilmiyolar mı böyle olucağını
Ayyyyyy hayırlı olsun ne kadar çok sevindim anlatamam sağlıkla devam etsin inşallahh ne dedi cinsiyet içinn gerçi bu haftadan gördüyse erkek diye geçti içimden çıkıntı falan muhabbetinden

Valla kuzum kız dedi çok şaşırdım bende bu kadar erken kız tahmin etmesine ama baya inceledi bebeği genital olarak yorum yapıyorum dedi 3 hafta sonra bir daha gittiğimde ne diyecek bakalım merakla bekliyorum bende darısı sizlerin başına inşallah

kızlar içinizde namaz kılan var mı ? ben eğil kalk yaptıkça kasıklarıma ağrı giriyor gibi. kılmayınca da huzursuz hissediyorum.

Çok güzel haberler kaçıncı haftadan sonra hareketleniyor bebek? Ne zaman bizde çikolatamızı yiyip gidelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…