2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Aynen öyle kuzu bi yandan da acıkıyorum acıktıkça daha kötü oluyor gerçekten sabır diliyorum inşallah geçer bi an önce

aynen öyle canım benim hiçkimseye yaşatmasın berbat bi şey
Acıkınca benim midem dahada bulanıyor yiyorm biraz daha bulanıyor ama hiç kusmadım çok şükür. Bemce mideni boş bırakma

Kızlar bulantı için doktorunuza zoferi kullanabilirmiyim diye sorun çok ben 4gundur kullanıyorum çok iyiyim su icebiliyorum koku hassasiyeti var sadece

Ah canım benim bende aynıyım yediğim çoğunluk ekmek doğranmış çorba sık sık birşeyler yemeye çalışıyorum ne yersem içimi tutsun midem bulanmasın diye yiyorum ama kısa süre sonra bulanmaya başlıyor yine zaten tatları desen hiç yok yemiş olmak için yiyorum

Kızlar bulantı için doktorunuza zoferi kullanabilirmiyim diye sorun çok ben 4gundur kullanıyorum çok iyiyim su icebiliyorum koku hassasiyeti var sadece
Sizin adınıza çok sevindim bu haber şahane ben bir umut 12.haftayı bekliyorum doktorum daha iyi hissedeceksin dedi ama bakalım yinede aklımda teşekkürler

Ben geçen gün ekmek poşetinin kokusuna öğürdüm deliricem artık evet normal bi insan gibi yaşamayı o kadar özledimki. Umarım max 12. Haftaya kadar sürer başka bi şey diyemiyorum gerçekten

Canım bana zofer yazmıştı ama ben kusmalarım azaldı diye almamıştım. Ama beni koku hassasiyeti mahvediyor zaten buzdolabında bi koku yok ama bana kokuyo açtığım an nefesimi tutuyorum öğürmemek için limonlu fairy en büyük düşmanım olur olmadık her şey kokuyo. İşte bazen de böyle yemek bile yiyemicek kadar kötü oluyorum yine de içsem mi acaba faydası olur mu bunlara ?

Ben geçen gün ekmek poşetinin kokusuna öğürdüm deliricem artık evet normal bi insan gibi yaşamayı o kadar özledimki. Umarım max 12. Haftaya kadar sürer başka bi şey diyemiyorum gerçekten
Delirmeyecek gibi değil ki zaten tek umudum 12.hafta Böyle devam etme ihtimalini düşünmek bile istemiyorum

Koku hassasiyeti bendede var ama dikkat ediyorum mesela yemek yaparken sogan kokusu gelmesin diye maske üzerine tülbent bağlıyorum kokuyu hissetmiyim diye
Yarimda icebiliyorsun zofreni o kadar etkili yada bana yarım yetiyor bugün al başla aç karnına

L Larissa kuzu bu ilacı herkes söylüyor bence bi sende dene.

Ben hiç soğanlı ve sarımsaklı yemek bile yapmıyorum çünkü pişmiş bile yiyemiyorum son çare artık alıcam heralde dünden beri içim dışıma çıktı
L Larissa kuzu bu ilacı herkes söylüyor bence bi sende dene.
Aynen kuzu serumun içine katmışlardı bundan bu haftaya kadar idare etti heralde. Son çare alıcam artık napim

Kızlar bu bulantı konusunda fikirlerinizi alacağım. Ben geçen haftaya kadar çok kötüydüm kusmalar bulantılar su dahi icemiyordum hatta 2 3 kilo zayıfladım. Sonra ilaca başlayacakken birden kusmalar bitti bende ilacı almadım. Şu an çok değişik bir durumdayım mesela yemek yerken bulanmıyor artık midem. Ama koku gelince bulanıyor. Su içemiyorum yine bulandiriyor. Ama bi gün uyanıyorum hicbir şey yok gibi normal geçiyor ertesi gün böyle geçiyor. Günde 1 kez kusma ya oluyor ya olmuyor ilk hamilelik olduğu için belirti yaşadığım. Anormal bir durum var mı diye düşünmeden duramıyorum. Bu haftada birden azalan bulantı sonra arada tekrar bulanması normal mi sizce

Arkadaşlar selam. Benim normalde haftaya ikili tarama için randevum vardı. Ama dün akşam alerjik astımım nüksetti nefes darlığı yaşadım, gece boyu uyuyamadım nefes almakta zorlandığım için. İçim içimi yedi bebek oksijensiz kalırmı diye ben de bugün gittşm doktora bebeği görmek istyorm dedm durumu anlattım. Artık bu haftada bebeğin herşeyi oluştu oluşum aşamasında önermiyorum alerji ilaçlarını ama artık içebilirsin rahat ol zarar vermez dedi çok rahatladım. Çünkü bi nefes açıcı spreyim var o çok iyi geliyor nefesimi rahatlatıyor kullanabilcek olmama çok sevindim iyi ki daha erkek haftalarda alerjik atağım olmadı diye şükrettim. Ve bebeği gösterdi ultrasonda, en son 8 haftalıkken görmüştüm şuan tam 11 im , Allahımm isteyen herkese bu mükemmel duyguyu yaşatsın, tam bir bebek şekline gelmiş kollar bacaklar , kıpır kıpır dönüyor bir arkasını bir önünü, bak nasıl keyfi yerinde dedi çok şükür öyle rahatladım ki nefes darlığım falab geçti gitti sankiAllah her zaman böyle güzel haberlerle doktordan ayrılmamızı nasip etsin ve hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almamızı inşallah. Haftaya da ikili test inşallah,benden durumlar böyle. Cinsiyeti de tahminim var söylemicem yanılma payım var dedieşim bacağının arasında birşey gördüğünü söylüyor , kordonu da görmüş olabilirsin dedim:) kendisi kız babası olmak çok istiyor ama sağlıklı olsun yeter diyoruz tabiki ilk çocuk ayrım yapmayız

Ya benim de öyle 2-3 gün iyiyim mesela sonra birden şiddetli kusmalar başlıyor. O zaman hergün olmadığı için şükrediyorum resmen. Bence hormonlara alışmaya çalışıyor vücutlarımız. Biraz başa çıkıyor sonra ilaç da fayda etmiyor :) anormallik yok yani bana göre

Yaaa maşallahh ne güzek haberlerle geldinn Benim de randevum 10 gün sonra tam 11+1 olacağım zaten heyecanlıydım iyice heyecanlandım şimdi benim de alerjim var, hatta spreyim de var ama bazen kabarıklarım oldu şükür nefes darlığım olmadı, iyi en azından senin de riskli haftalarında olmamış. Çok sevindim yaa cinsiyet içinde inşallah gönlünüzden geçen olur

kızlar benmde yarın randevum var 8+0 olacağım. kanama alanım geçmiş mi bebek iyi mi kafamda deli sorular. şimdiden eşimle bize stres heyecan oluştu Allahım nolur iyi olsun

Harika haberr!! ara ara biz annelere geliyor böyle korkular..endişeler ama bebeği görünce rahatlıyoruz,cok güzel bir duygu elleri kolları kıpır kıpır mı ayy Allahım yerim onu ben maşallah annesi ay Allah'ım bizede bu günleri göster doktor muayenem olduğunda 10. haftanın içinde olucam bende görürmüyüm bu kıpır kıpır elleri kolları:??

Yaaa canımm senden de bekliyorum böyle güzel haberleri çok güzel görmek onu orda kıpır kıpır doktorun dediklerini duymuyo insan ona odaklanıyo çok tuhaf bir his öyle mi benm ev tozuna alerjim senin neye. Bende böyle öksürük ilerlerse nefes darlığı yapıyo ama spreyim çok şükür iyileştiriyo. İçinde bulunan bir madde organlar gelişim aşamasındayken önerilmiyomuş ama şimdiden sonra herşey oluştuğu için skıntı yaratmıyomuş İnşallah Allah hayrlı sağlıklı evlat nasip eylesin hepimizinkini

siz böyle yazdınız ya. yazınızın altında gebelik haftanız ile ilgili bilgilerde "Hamile anneler daha fazla oksijene ihtiyaç duyarlar, bundan dolayı hamilelik boyunca nefes darlığı hissedebilirsiniz." notu var hiç dikkat ettiniz mi bilmiyorum demekki çok normal.ayrıca çok güzel haberler duyunca çok mutlu oluyorum.
sizin haftanız baya ilerlemiş bi çikolata yiyip gidin bakalım hareketlendiyse dahada hareketlenir.

inşallah canım güzel haberlerini bekliyoruzz :)) kanaman oluyor mu hep?
yok cnm 2,5 haftadır yok çok şükür iki gün sürdü zaten lekesi fln. ama tabi evham geçmiyor. 2 hafta oldu muayeneye gitmeyeli. insan o iki haftada neler oldu diye merak ediyor özellikle olumsuz şeyler yaşadıktan sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…