2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
kızlar içinizde namaz kılan var mı ? ben eğil kalk yaptıkça kasıklarıma ağrı giriyor gibi. kılmayınca da huzursuz hissediyorum.
Canm çok kötü oluyorsan oturarak kılabilirsin diye düşünüyorum bilen birine sormak daha iyi tabi bi imama falan.

Kızlar 6+4 ve yakınlarında gidip ultrason görüntüsü aldıysanız bir paylaşabilir misiniz rica etsem
canım sende germe kendini. Duyacaksın emin ol Sadece biraz beklemen lazım çok sabredemezsen birkaç gün sonraya al randevunu içim rahat etmedi hocam dersn yine bakarlar.

Çok güzel haberler kaçıncı haftadan sonra hareketleniyor bebek? Ne zaman bizde çikolatamızı yiyip gidelim
Benim bugün 10+6 ama ultrasonda 11+2 olarak göründü bebekler 8. haftadan sonra hareketleniyormus normalde ama bebek gibi görünmeleri 10. Haftayı buluyor tabi kolları bacakları kıpır kıpır oluyor izlemesi çok güzel darısı sizlerin başına

Kızlar 6+4 ve yakınlarında gidip ultrason görüntüsü aldıysanız bir paylaşabilir misiniz rica etsem
Canım istedin diye attım ama her gebelik kendine özgü lütfen olumsuz düşünme meraklanmanı anlıyorum diğer arkadaşların da dediği gibi kişiden kişiye değişiyor 8 hatta 9. haftada duyan bile var ama sen 2 hafta bunun stresini çekmektense başka doktora da görünebilirsin

Eklentiler

• IMG_20211009_151154.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 36
Haklısın canım sadece beni üzen geç döllenme ihtimali olmaması, ovulasyon takibi yaptım ve 11 gün sonra pozitifi gördüm zaten geç olma ihtimali yok. İnşallah normaldir. Önümüzdeki hafta bir kere daha gideceğim.

Canm seninki muz gibi genelde erkek diyorlar benimki aynı top gibi yusyuvarlak onada kız diyorlarmş
kuzum kesen zaten gününde geç döllenme değildir sadece kalp atışı daha duyulmamıştır o da olur bu hafta.

Canm seninki muz gibi genelde erkek diyorlar benimki aynı top gibi yusyuvarlak onada kız diyorlarmş

kuzum kesen zaten gününde geç döllenme değildir sadece kalp atışı daha duyulmamıştır o da olur bu hafta.
Öyle mi ya benim arkadaşımın muz gibiydi kesesi kızı oldu galiba bu kese şekli değişiyor

kızlar içinizde namaz kılan var mı ? ben eğil kalk yaptıkça kasıklarıma ağrı giriyor gibi. kılmayınca da huzursuz hissediyorum.
Ben kılıyorum bi sıkıntı olmuyor ama gerçketen kılamayacak durumdaysan birakmak yerine sandalyede ya da oturarak kil

Bugün çok kötü bi gün geçiriyorum resmen bu mide bulantıları ne zaman geçicek ya ne zaman burnuma saçma sapan kokular geliyo. 2 lokma bi şey yesem hepsi boğazıma diziliyo sanki orda bi rahatsızlık hissi. Ve sürekli hasta gibiyim gerçekten bıktım

Merhaba priliama rağmen dimi bunlar bende de ağzımdaki o acı tat hala var ne yesem gitmiyor me yesem kötü geliyor , ilacı bırakırım artık 12 . Haftada diyordum ama bu gidişle bıraksam sanki hiçbişi yiyemeyecekmişm givi hseddyorm

Evet malesef ilaca rağmen her gün kusmuyorum ama her gün bulantım mutlaka oluyor. uzun süredir bi yemeği iştahla yediğimi hatırlamıyorum. İlaçsız her gün kusuyodum en azından onu kesti ama ara ara kusmalar da devam ediyor mesela bugün olduğu gibi. İlacı bi süre daha bırakamayız bence, zaten zararı da yokmuş içmesek daha çok zarar olabilir

Mide bulantısı senin bütün keyfni kaçırıyor ya kıyamam. Tez zamanda geçsin geçsn

Allah yardımcımız olsun canım valla doğru diyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…