2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
cnm dr abloşuma sordum. 38 olması önemli değil yanma vs varsa ilaç kullanabilir yoksa su içsin bol bol dedi. rahatsızlık vermiyorsa sorun yokmuş geçermiş. 38 sdce enfeksiyon var demekmiş.
Çok teşekkür ederim canım sorduğun içinn🙏🏻🙏🏻İdrara çıkarken karnımın altında ağrı oluyordu doktora da onu söyledim o da sanırım ondan dolayı tek dozluk şase verdi suyu da 3 litreye çıkarıcam inşallah🙏🏻🙏🏻

Sağol canım benim inşallak küçülür de hiçbirini düşünmeme gerek kalmaz 😅 🙏🏼 sen nasılsınn cinsiyet vs bi gelişme var mı sizin oralarda durumlar biraz farklı ilerliyor biliyorum ama sorayım dedim yine de 😍
Yok iste 12 haftalikken gittim ense kalinligi oldukca ince burun kemigi olusmus. Her bakimdan saglikli dediler. Bir daha 18.hafta gidicem detayli ultrasona 21 aralikta ins orda cinsiyet ogrenirim. Ama ilkinden sonra inanirmiyim bir doktora asla 😂

Kizlar ya 6 haftaliktan bu yana surekli karin alt bolgesinde ozellikle sol kasikta agri var benim. Herseye bakildi idrar yolu enfeksiyonu rahimin yerlesimi hersey normal. Ama dun doktor yumurtalik donmesi olabilir dedi. Boyle bisey duyan oldumu daha once yada tecrube eden?

Kizlar ya 6 haftaliktan bu yana surekli karin alt bolgesinde ozellikle sol kasikta agri var benim. Herseye bakildi idrar yolu enfeksiyonu rahimin yerlesimi hersey normal. Ama dun doktor yumurtalik donmesi olabilir dedi. Boyle bisey duyan oldumu daha once yada tecrube eden?
karın alt bölgesinde zaman zaman bendede ağrı oluyor.

Benimde son zamanlar sağ tarafta kasıkla karın arasında ağrım var normalde ağrımıyor ama hareket ederken dönerken vs. hissediyorum. Doktora anlattım rahim büyüdüğü için baskı yapıyor olabilirmiş. Pek üstünde durmadı. Sol tarafta birşey yok sadece sağ tarafta. İlk defa duydum hamilelik kaynaklıdır belkide canım

Kızlar detaylı muayene için ne zaman çağırdılar sizi. Kacinci haftanıza denk geliyor yanii
Canım bende 9 aralıkta gittiğimde 18. Haftada olucam o zaman planlıcaz detaylıyı ama 20-22 arası demişti bana. bi perinatoloğa yönlendircekti kim bilmiyorum henüz 🤷🏻‍♀️

Çok teşekkür ederim canım sorduğun içinn🙏🏻🙏🏻İdrara çıkarken karnımın altında ağrı oluyordu doktora da onu söyledim o da sanırım ondan dolayı tek dozluk şase verdi suyu da 3 litreye çıkarıcam inşallah🙏🏻🙏🏻
Geçmiş olsun
Bu sikayetlerle gittim bugün Dr idrarda lökosit görüldü sadece gece yatmadan önce toz şase ilaç yazdı onu içip yatacağım
Benim bu 2. Idrar yolu enfeksiyonum hamile kaldigimdam beri o kadarda çok su içtiğim halde

Teşekkür ederiz canım benim, sen ne zaman gideceksin kontrole bizleri habersiz bırakma, bakalım bir prens mi yoksa prenses haberi mi gelecek 🥰🥰
Benim daha 2 haftam var canım eşimin arkadaşı radyolog arada gidip bebişi görüyorum, video filan çekiyoruz ama cinsiyet için objektif yaklaşmıyor erkek diyor hep😄 o yüzden doktor kontrolüne kadar benim hala belirsiz diyebiliriz 👀

Benim daha 2 haftam var canım eşimin arkadaşı radyolog arada gidip bebişi görüyorum, video filan çekiyoruz ama cinsiyet için objektif yaklaşmıyor erkek diyor hep😄 o yüzden doktor kontrolüne kadar benim hala belirsiz diyebiliriz 👀
Yesinler onu, ne güzel oluyor izlemesi. Bol bol izle canım benim imkan varken. Ay sağlıkla gelsin güzel kuşum ama oğlanlar fena vallahi hemen gösteriyorlar kendilerini 😂😂

Güzel haberler alalım hepimiz ❤️

X