2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Kızlar vajinal kist dedi doktorum. Gebelikte pek görülmez ama dedii beni bulur ya 🙄 büyürse normal doğuma engel olabilir dedii ama büyümeyip küçüledebilir dedii, gebelik hormonlarından kaynaklı büyümüş olabilir dedi. Gebelikte bi şey yapılamaz dedi. İnşallah küçülür de bi şeye gerek kalmaz.
Çok geçmiş olsun kuzu inşallah seninki küçülür🙏🏻

ahahaa😍😍 seninki içime hep kız doğdu zaten😍😍

kız kardeşler çok iyi anlaşır vallahi çok sevindim🚀

ablasının en yakın arkadaşı geliyo✌️😇

Bende çok mutluyummm sırıtıyorum doktordan çıktığımdan beri durduramıyorum😂😂 erkekte olsa aynıydı benim için hepsi evlat ama en çok kızım için sevindim🥰 kız kardeş güzel şeydir🙏

Kızlar vajinal kist dedi doktorum. Gebelikte pek görülmez ama dedii beni bulur ya 🙄 büyürse normal doğuma engel olabilir dedii ama büyümeyip küçüledebilir dedii, gebelik hormonlarından kaynaklı büyümüş olabilir dedi. Gebelikte bi şey yapılamaz dedi. İnşallah küçülür de bi şeye gerek kalmaz.
Geçmiş olsun canım inş küçülür💕 kuculmezsede sezeryan olursun önemli olan senin ve bebeğin sağlığı 🥰
Merabaa bizim cinsiyetimiz belli oldu erkek miş 🙂
Saglicakla kucaginiza alırsınız inş
Açılın yoldan kız anası geldi heeeyyyy💃💃💃
Saglicakla gelsin prenses 💕

Çok geçmiş olsun kuzu inşallah seninki küçülür🙏🏻
İnşallah kuzum çok sağoll 😍🙏🏼
Geçmiş olsun canım inş küçülür💕 kuculmezsede sezeryan olursun önemli olan senin ve bebeğin sağlığı 🥰

Saglicakla kucaginiza alırsınız inş

Saglicakla gelsin prenses 💕
İnşallah canımm ya sezeryan sorun değilde küçülmezse onun için de ayrı operasyon olur heralde 40ını bekleriz bi falan demişti o durumda uğraştırıcı işler 😑

İnşallah kuzum çok sağoll 😍🙏🏼

İnşallah canımm ya sezeryan sorun değilde küçülmezse onun için de ayrı operasyon olur heralde 40ını bekleriz bi falan demişti o durumda uğraştırıcı işler 😑
O zaman inş küçülür iyi düşünelim iyi olsun rabbim şifa versin 🤲

Canim cok gecmis olsun umarim kuculur ama kuculmezsede sana ve bebege zarari yoksa uzulup takma kafana. Onemli olan sizin sagliginiz. Umarim hersey istedigin gibi olur 😊

Kızlar h&m tüm ürünlerde %20 indirim ve kargo bedava kampanyası yapmış bende oğluşuma bu seti aldım😌 çookk güzel şeyler var bakmak istersiniz belki

Eklentiler

• 89583C2D-1A4F-4AE3-941B-3043619E0524.png
    89583C2D-1A4F-4AE3-941B-3043619E0524.png
    514,2 KB · Görüntüleme: 43
Canim cok gecmis olsun umarim kuculur ama kuculmezsede sana ve bebege zarari yoksa uzulup takma kafana. Onemli olan sizin sagliginiz. Umarim hersey istedigin gibi olur 😊
Sağol canım benim inşallak küçülür de hiçbirini düşünmeme gerek kalmaz 😅 🙏🏼 sen nasılsınn cinsiyet vs bi gelişme var mı sizin oralarda durumlar biraz farklı ilerliyor biliyorum ama sorayım dedim yine de 😍

Kızlar h&m tüm ürünlerde %20 indirim ve kargo bedava kampanyası yapmış bende oğluşuma bu seti aldım😌 çookk güzel şeyler var bakmak istersiniz belki
Ayy buna benzer bi şey lcwda’da vardı pahalıydı bidee. Ordan alacağıma burdan alayım bari 😄 çok ciciiii güzel günlerde giysin oğluşun 😍

Ayy buna benzer bi şey lcwda’da vardı pahalıydı bidee. Ordan alacağıma burdan alayım bari 😄 çok ciciiii güzel günlerde giysin oğluşun 😍
Sağol canım inşallah😍😍 lcw eskisi gibi çok uygun değil artıkk ama orda da çok güzel şeyler vardı😄 geçen gün ordan da birşeyler aldık😌

kızlar hm kids lcw kidste nazaran daha kaliteli kumaşa sahip.fiyatıda bi tık pahallı ama bazen üç al iki öde kampanyaları oluyor yada indirimler o dönemlerde lcw ile aynı fiyata denk geliyor. ben kendimede hm kidsten ürün alıyorum :KK70:

X