2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
ben artık bebeğin karnımda langur lungur döndüğü dönemi görmek istiyorum :KK70: eşimde içinde çocuk olduğundan o zaman emn olacağım şimdi herşey sanki sanal gibi geliyor diyor :KK70:
Ayy aynı şey bende istiyorum..kimisi diyoya yok kaburgama vuruyo falan vursun artık lütfen 🤣 ben rahatsız olmam şahsen..hem en azından içerde iyi olduğuna emin oluyoruz..bı an önce o günlere gidelim amin 😃

Hay allah geçmiş olsun canım. Dua edelim küçülüp gitsin inşallah🙏🏻
Çok geçmiş olsun canım . Ama korkulacak bir şey değil çok şükür. Küçülene çok rastladım. Inşallah sende de öyle olur
Geçmiş olsun canım.insallah geçicidir
Geçmiş olsun umarım hemen küçülür sıkma canını stres olma 🌺

Bebektir bence 😍 özellikle sırt üstü yatınca elini karnına koymayı dene pıt pıtları hissediyor insan ben ayaktayken hissetmiyorum veya otururken çok güzel bir duygu gerçekten:KK68:
Çok sağolunn kızlarr inşallah geçer gider 😑 neyseki bebeğe zararlı bi şey çıkmadı ona şükrediyorum.
Bu arada gitmişken aşımı da olduum 2. Doz biontech ara ara durum güncellemesi yaparım size önden bilgilendirme olur 😄

Evet evet sadece sırt üstü yatınca hissediliyor birde uykuya geçmeden önce biraz yüzüstü yatıyorum sabaha karşı lavaboya kalkmıştım geldim birde o zaman hissettim birşeyler🥺🥺 elimi koyup takip edeceğim bakalım😍 bulantı ve halsizliklerin dışında göbüşün büyüdüğünü görmek ve birşeyler hissederken acaba bebeğim mi diye düşünmek bile şahane😍😍 çok şükür ki bizede nasip oldu:KK68:
Her akşam yemekten sonra Tv karşısında elim göğüste bebiş hareketi beklerim artık giderek güçlenecek bizim minik melekler 😍:emir_bebek:

Kızlar vajinal kist dedi doktorum. Gebelikte pek görülmez ama dedii beni bulur ya 🙄 büyürse normal doğuma engel olabilir dedii ama büyümeyip küçüledebilir dedii, gebelik hormonlarından kaynaklı büyümüş olabilir dedi. Gebelikte bi şey yapılamaz dedi. İnşallah küçülür de bi şeye gerek kalmaz.

Larissam çok geçmiş olsun canım benim, inşallah kendiliğinden kaybolup gider biran önce.

Kızlar vajinal kist dedi doktorum. Gebelikte pek görülmez ama dedii beni bulur ya 🙄 büyürse normal doğuma engel olabilir dedii ama büyümeyip küçüledebilir dedii, gebelik hormonlarından kaynaklı büyümüş olabilir dedi. Gebelikte bi şey yapılamaz dedi. İnşallah küçülür de bi şeye gerek kalmaz.
kuzum kullandğn fitil progesteron yapmış olabilirmi

Larii çok geçmiş olsun❤️ Bişeycik olmaz küçülür hayırlısıyla sen hiç canını sıkma

Canım çok geçmiş olsun dua ederiz küçülür sen canını sıkma🙏🏻🙏🏻

Larissam çok geçmiş olsun canım benim, inşallah kendiliğinden kaybolup gider biran önce.
Canım benim çok sağol 😘😘 inşallahh🙏🏼
kuzum kullandğn fitil progesteron yapmış olabilirmi
Bilmiyorumki kuzu ya belkide. Ama korkulcak bi şey değil falan diyince rahatladım yinede 🤷🏻‍♀️ Belki büyümez normal doğumla da atarım gider 😂
Larii çok geçmiş olsun❤️ Bişeycik olmaz küçülür hayırlısıyla sen hiç canını sıkma
Çok sağol canım beniim😍 inşallah bakalımm bu arada cinsiyetimiz belli olduu kızım olcak teyzesii 💕
Canım çok geçmiş olsun dua ederiz küçülür sen canını sıkma🙏🏻🙏🏻
İnşallah canımmm sağoll 😍 aşımı da oldum yalnız bırakmıyım seni dedim 😅 şuan durum stabil kol ağrısı bile yok denicek kadar az

Cok gecmis olsun canim Umarim küçülür ve uğraştırmaz

Selamlar benim Haziran 1 görünüyor ama sezeryan olmayı düşünüyorum Mayıs da olur Allah nasip ederse inşallah. Cinsiyet öğrendiniz mi?

Geçmiş olsun inşallah tez vakitte geçecektir 🤲🏼

Canım benim çok sağol 😘😘 inşallahh🙏🏼

Bilmiyorumki kuzu ya belkide. Ama korkulcak bi şey değil falan diyince rahatladım yinede 🤷🏻‍♀️ Belki büyümez normal doğumla da atarım gider 😂

Çok sağol canım beniim😍 inşallah bakalımm bu arada cinsiyetimiz belli olduu kızım olcak teyzesii 💕

İnşallah canımmm sağoll 😍 aşımı da oldum yalnız bırakmıyım seni dedim 😅 şuan durum stabil kol ağrısı bile yok denicek kadar az
Hadi hayırlı olsun canım aşın daa🙏🏻🙏🏻 Çok sevindim inşallah ikinci günde hiçbişeyin olmaz böylece kurtulur gideriz💃💃 benim kol hala kütük gibi ama hiç problem değil tek sorun o olsun🙏🏻😀

Cok gecmis olsun canim Umarim küçülür ve uğraştırmaz
İnşallah canım çok sağol 😍🙏🏼
Ah güzelim benim 😍😍😍 gönlünden geçen olmuş, sağlıkla büyüsün minik kız❤️
Yaa sorma sormaa o şok ve sevinç anı hala geçmedi yaşıyorum 😍 inşallah tüm minnaklarımız sağlıkla büyüsün 🐣
Geçmiş olsun inşallah tez vakitte geçecektir 🤲🏼
Çok teşekkürler inşallah 🙏🏼🙏🏼
Hadi hayırlı olsun canım aşın daa🙏🏻🙏🏻 Çok sevindim inşallah ikinci günde hiçbişeyin olmaz böylece kurtulur gideriz💃💃 benim kol hala kütük gibi ama hiç problem değil tek sorun o olsun🙏🏻😀
Halaa çok minik bi kol rahatsızlığı var, ağrı diyemem ayıp olur yani 😄 kütük gibi olan koluna sarıl sadece bunla kal başıma iş açma de 😂 inanıyorum güzel atlatıcaz 🙏🏼

Hadi şükür zararlı bişey değil iş küçülür inş canım🙏

X