2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Kızlar selam 15. Haftam bitmek üzere malesf , ctesi günü yoğun kanama ile hastaneye yatışım yapıldı wc ye kalkmam bile yasaktı..cok şükür bugün cıktık kesildi ama yatmam gerek en az 3 hafta dedi doktor miyomum var ama kücücüktü hamilelik hormonları sebebıyle büyümüş 5 cm olmuş bebek şükür iyi.. miyom sebebıyle kanama olmuş şuan minik minil kahverengi lekelenme var ama bayag azaldı bu skeılde olan var mı ? Hep yatarak mı gecırıyor hamileliğini rahim agzı genişliği ne kdr olmalı?
Geçmiş olsun benimde oldu hemde regl olur gibi
3haftada gecti çok şükür..
Kahverengi oluyor en son daha gelmiyor
Progestan vermiştir mutlaka dr

Geçmiş olsun benimde oldu hemde regl olur gibi
3haftada gecti çok şükür..
Kahverengi oluyor en son daha gelmiyor
Progestan vermiştir mutlaka dr
Evet progestan verdi günde 3 , proluton depot haftalık vurulcak hastanede her dk serum verıldı, bnm aniden oldu hiçbişeyim yoktu inanın nazar değdirdim kendime :nazar::KK17:işe gidip geliyordum brz yorulmuştum son hafta işyerimde de.. miyom kaynaklı olduğunu söyledi doktor ama ctesi sabah 04.00 flndı asırı yogunlasmıstı kanamam hastaneye yatısım yapıldı.. suan kanamam yok ck şkür ama cok hafif sürüntüsekilde kahverengi lekelenme varla yok arası onlar neden oluyor bu iyiiye işaretmi? Wc hariç yemek bde kalkmıyorum

Evet progestan verdi günde 3 , proluton depot haftalık vurulcak hastanede her dk serum verıldı, bnm aniden oldu hiçbişeyim yoktu inanın nazar değdirdim kendime :nazar::KK17:işe gidip geliyordum brz yorulmuştum son hafta işyerimde de.. miyom kaynaklı olduğunu söyledi doktor ama ctesi sabah 04.00 flndı asırı yogunlasmıstı kanamam hastaneye yatısım yapıldı.. suan kanamam yok ck şkür ama cok hafif sürüntüsekilde kahverengi lekelenme varla yok arası onlar neden oluyor bu iyiiye işaretmi? Wc hariç yemek bde kalkmıyorum
birkaç güne o da geçer inşallah. bişey olmaz bebişinize.

Arkadaşlar nifty testi yapılınca cinsiyet hastayla paylaşılmıyormuş yasal değilmiş. Sadece doktor isterse onunla paylaşılıyormuş. Sizler nasıl öğrendiniz? Ayrıca sonucunuz kaç günde çıktı?

Arkadaşlar nifty testi yapılınca cinsiyet hastayla paylaşılmıyormuş yasal değilmiş. Sadece doktor isterse onunla paylaşılıyormuş. Sizler nasıl öğrendiniz? Ayrıca sonucunuz kaç günde çıktı?
raporda yazmak yasak diye biliyorum benm doktorum raporu atmış bir de kız bebek olduğunu yazmıştı.5.inde kan verdim 17.sinde öğrendim.

Ay internete hiç bakma orda herşeyn en kötsü çkyo karşmza,sen olumlu düşün ,belkde sürekli fitil koymaktan önemsz bi şişlik oldu yani kendi kendne geçicek bişi ,ordaki yazıları unut hiç canını skma
Canin merhaba alerjin nasılsın oldu ? Zytrec vermisti sanirim doktorun ise yaradı mı kac gun kullanınca gecti alerjin acaba 😔.

1 haftadır öksürmekten mahvoldum alerji oldum ben de nefes darlığı da var hap icinde rahatliyor balgam atmaya başlıyor iyi bisey sanirim

Canin merhaba alerjin nasılsın oldu ? Zytrec vermisti sanirim doktorun ise yaradı mı kac gun kullanınca gecti alerjin acaba 😔.

1 haftadır öksürmekten mahvoldum alerji oldum ben de nefes darlığı da var hap icinde rahatliyor balgam atmaya başlıyor iyi bisey sanirim
Merhaba canım bana her akşam içeblrsn zyrteci dedi ben bir hafta içtim sonra bir hafta içmedim ara ara kendmi dinleyip bazı akşamlar içtim.ama benim nefes darlğımı ve öksrüğümü tedavi eden zurtec ten ziyade nefes açıcı spreydi seretide diskus, onu 3 haftadır sabah akşam kullanıyorum çok şükür göğsümdeki hırıltı öksürük geçti, arada öksürüyorum yine braz balgam var ama rahatsız edici derecede değil.çok geçmiş olsun sana da doktoruna danış istersen sen de daha rahatlatıcı bişeyler verir belki

Merhaba canım bana her akşam içeblrsn zyrteci dedi ben bir hafta içtim sonra bir hafta içmedim ara ara kendmi dinleyip bazı akşamlar içtim.ama benim nefes darlğımı ve öksrüğümü tedavi eden zurtec ten ziyade nefes açıcı spreydi seretide diskus, onu 3 haftadır sabah akşam kullanıyorum çok şükür göğsümdeki hırıltı öksürük geçti, arada öksürüyorum yine braz balgam var ama rahatsız edici derecede değil.çok geçmiş olsun sana da doktoruna danış istersen sen de daha rahatlatıcı bişeyler verir belki
Canim cok teşekkür ederim bende de seretide sprey var onu sıkar sıkmaz nefes almaya başlıyorum kullanmaya devam edeceğim . Bağlamda sökülmesi basladi sanirim bu iyi bir sey insallah tamamen gecer hepimizin:KK43:

X