2022 Mayıs Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    91
Benimde en son kahverengi leke peceteye geliyordu sadece 10gun içinde oda gecti inş sizinde geçer

Kızlar bugün hiç iyi geçmedi bel ağrısı ve karın bölgemde gerilmeler oldu devam ediyor genişliyorum buda ağrıya sebep oluyor ikiz hamilelik gerçekten çok zormuş

Kızlar bebek arabası, park yatak aldım bugün. İndirim haftasını değerlendireyim dedim malum her geçen gün zamla iyice artıyor her şey inşallah rabbim kullanmayı nasip etsin

Kızlar multivitamini değiştirdik. Çok büyüktü içemiyordum resmen zar zor içtim 1 kutuyu hemen buna geçtim yarısı kadar falan. İçerik aynı diğeriyle haberiniz olsun içemeyenlerrr. Diğeri elanatal 2ydi

Eklentiler

• 30978BC7-DD14-421E-AD7C-EE21B82BCDC9.jpeg
    81,7 KB · Görüntüleme: 45
  • 25BE2636-632A-411C-B4EE-23B5B7D8AFDC.jpeg
    103,6 KB · Görüntüleme: 41
Günaydınlar
Dün gece bebeğimi hissettim kızlar sırt üstü yatarken ellerimi göbek hizama koydum konuşuyordum hararetli bir şekilde bana tepki verir gibi pıt pıt vurdu elimde hissettim Elim olmasa bile hissediliyordu bariz, sonra hemen babası elini koydu oda hissetti yer değiştirdi sonra göbek deligimin altına geçti bir iki vuruşta orada yaptı o kadar duygulandım ki çok güzeldi şükürler olsun Rabbime

Kızlar vajinal kist dedi doktorum. Gebelikte pek görülmez ama dedii beni bulur ya büyürse normal doğuma engel olabilir dedii ama büyümeyip küçüledebilir dedii, gebelik hormonlarından kaynaklı büyümüş olabilir dedi. Gebelikte bi şey yapılamaz dedi. İnşallah küçülür de bi şeye gerek kalmaz.

Hay allah geçmiş olsun canım. Dua edelim küçülüp gitsin inşallah

Çook şükür canım bende bir kaç gündür birşeyler hissediyorum ama henüz tam anlayamıyorum oğluşum mu değil mi

Çok geçmiş olsun canım . Ama korkulacak bir şey değil çok şükür. Küçülene çok rastladım. Inşallah sende de öyle olur

Geçmiş olsun canım.insallah geçicidir

Geçmiş olsun umarım hemen küçülür sıkma canını stres olma
Çook şükür canım bende bir kaç gündür birşeyler hissediyorum ama henüz tam anlayamıyorum oğluşum mu değil mi
Bebektir bence özellikle sırt üstü yatınca elini karnına koymayı dene pıt pıtları hissediyor insan ben ayaktayken hissetmiyorum veya otururken çok güzel bir duygu gerçekten

Selam kızlar. Bu indirimlerden bebek arabası kaptık biz de. Prego pronto . Uygun fiyatlı hem. Hem de sağlam görünüyor kolay açılıp kapanıyor kendim denedim. Aklınızda bulunsun diye yazıyorum. Onun dışında da son 3gundur karnım bildiğiniz yuvarlak sert bi hamile karnı. Normalde gobekliydim yağ olduğu için hamile gibi durmuyordu ama 3 günde devasa bir şey oldu her gören hamilesin demeye başladı. Inşallah sıra o minik tekmelerdedir diye düşünüyorum.

Evet evet sadece sırt üstü yatınca hissediliyor birde uykuya geçmeden önce biraz yüzüstü yatıyorum sabaha karşı lavaboya kalkmıştım geldim birde o zaman hissettim birşeyler elimi koyup takip edeceğim bakalım bulantı ve halsizliklerin dışında göbüşün büyüdüğünü görmek ve birşeyler hissederken acaba bebeğim mi diye düşünmek bile şahane çok şükür ki bizede nasip oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…